Kuchnia na Maksa

Zabawny serial komediowy, którego akcja skupia się na pracy szalonych kucharzy jednej z najlepszych restauracji w Moskwie. 

Oglądaj w

TV Puls
  • Kuchnia na Maksa (odc. 3)
    jutro, 24 stycznia, 2:2512 25 min.
  • Kuchnia na Maksa (odc. 4)
    jutro, 24 stycznia, 3:0012 25 min.
  • Kuchnia na Maksa (odc. 5)
    czwartek, 31 stycznia, 2:2512 25 min.

W najbliższym odcinku

Kuchnia na Maksa (odc. 3)

Max otrzymuje misję specjalną. Ma zająć się rozładunkiem warzyw i ubojem gęsi. Szef kuchni przygotowuje ucztę dla sędziego. Okazuje się, że jest on mężczyzną, który odebrał kucharzowi prawo jazdy.

Kuchnia na Maksa (odc. 4)

Max otrzymuje odpowiedzialne zadanie. Musi ugotować obiad dla wszystkich pracowników kuchni. W międzyczasie szef prowadzi małe śledztwo, uważa, że w jego załodze jest zdrajca. Kostyjowi wpadła w oko Nastyja i Max postanawia mu pomóc. Czy wspólnymi siłami uda im się oczarować piękną kelnerkę?

Kuchnia na Maksa (odc. 5)

Max próbuje wyjaśnić Kostyji, że między nim a Nastyją do niczego nie doszło. Fedyja wzywa młodego kucharza do rybnego pojedynku. Reszta załogi obstawia zakłady. Czy Max w końcu udowodni swoje kulinarne umiejętności?

Kuchnia na Maksa (odc. 6)

Victor przygotowuje restaurację na inspekcję sanitarną. Zarządza wielkie kuchenne sprzątanie, podczas którego Max i Kostyja przypadkowo wyrzucają bardzo rzadkie, cenne grzyby. By je odzyskać, proszą o pomoc bezdomnego mężczyznę. Czy uda im się wyjść z opresji obronną ręką?

Opis

Zabawny serial komediowy, którego akcja skupia się na pracy szalonych kucharzy jednej z najlepszych restauracji w Moskwie. Do załogi trafia młody entuzjasta- Max. Chłopak marzy, by w przyszłości zostać najlepszym szefem kuchni. Nowa praca stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Max to mistrz wpadek, wnoszących do serialu mnóstwo zabawy i dobrego humoru. Czy jego kulinarne umiejętności zostaną kiedykolwiek dostrzeżone?