Kuchnia na Maksa

Zabawny serial komediowy, którego akcja skupia się na pracy szalonych kucharzy jednej z najlepszych restauracji w Moskwie. Do załogi trafia młody...

Oglądaj w

TV Puls
  • Kuchnia na Maksa (odc. 5)
    czwartek, 22 listopada, 2:30
  • Kuchnia na Maksa (odc. 6)
    czwartek, 22 listopada, 3:10
  • Kuchnia na Maksa (odc. 7)
    czwartek, 29 listopada, 3:30

W najbliższym odcinku

Kuchnia na Maksa (odc. 5)

Max próbuje wyjaśnić Kostyji, że między nim a Nastyją do niczego nie doszło. Fedyja wzywa młodego kucharza do rybnego pojedynku. Reszta załogi obstawia zakłady. Czy Max w końcu udowodni swoje kulinarne umiejętności?

Kuchnia na Maksa (odc. 6)

Victor przygotowuje restaurację na inspekcję sanitarną. Zarządza wielkie kuchenne sprzątanie, podczas którego Max i Kostyja przypadkowo wyrzucają bardzo rzadkie, cenne grzyby. By je odzyskać, proszą o pomoc bezdomnego mężczyznę. Czy uda im się wyjść z opresji obronną ręką?

Kuchnia na Maksa (odc. 7)

Szef Victor poparzył sobie usta i obecnie nie może spróbować żadnego dania. Prosi o pomoc kucharzy, jednak ma wrażenie, że ich opinie nie są szczere. W międzyczasie Max i Nastyja konkurują ze sobą o wolny pokój w mieszkaniu Kostyji.

Kuchnia na Maksa (odc. 8)

Odbywają się zawody kucharskie. Następuje nieoczekiwany zwrot akcji i Jelena musi przetrwać w grupie Victora. Właściciel restauracji prosi Vikę o zaopiekowanie się jego psem. Cała akcja kończy się poszukiwaniami nowego zwierzaka dla szefa, a to wszystko z winy Maxa.

Opis

Zabawny serial komediowy, którego akcja skupia się na pracy szalonych kucharzy jednej z najlepszych restauracji w Moskwie. Do załogi trafia młody entuzjasta- Max. Chłopak marzy, by w przyszłości zostać najlepszym szefem kuchni. Nowa praca stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Max to mistrz wpadek, wnoszących do serialu mnóstwo zabawy i dobrego humoru. Czy jego kulinarne umiejętności zostaną kiedykolwiek dostrzeżone?