Jesteś tutaj

Królowa Serc

Odcinki

 • Królowa Sercsezon 1, odc. 95Greta rozmawia z Victorem i mówi mu o swojej wściekłości i chęci zemsty, o tym, że od wyjścia ze szpitala psychiatrycznego jej jedynym celem była zemsta i cierpienie wszystkich dookoła. Isidro wychodzi ze szpitala z dzieckiem Grety na rękach. Zostaje zauważony przez Lazaro i Juan Jose. Mężczyzna nie potrafi zabić dziecka, dlatego porzuca je na schodach kościoła. Patricio informuje Estefanię, że Javier wrócił do Las Vegas, a Reina spodziewa się jego dziecka. Dla kobiety to jest prawdziwy cios. W międzyczasie Greta dowiaduje się o tragicznej śmierci babci Paz. Lazaro ostrzega Victora i Gretę, że Służby Specjalne poszukują Grety, gdyż dowiedziały się o jej zbrodni sprzed lat. Victor mówi Susanie i Estefani o swoim planie uchronienia córki przed wiezieniem – chce wmówić wszystkim, że jest martwa. Javier przekonuje Patricio i Smith, że Victora i Estefanię uda się złapać tylko wtedy, gdy będą myśleli, że on nie żyje. Przełożonemu nie podoba się ten pomysł. Clarita ciężko zachorowała. Asuncion informuje Reinę, że mała od dziecka ma problemy z sercem.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 96Patricio nie wydaje zgody na plan Javiera. Jackie mówi mężczyźnie, że nie powinien wierzyć przełożonemu, iż odmówił ze względu na Reinę i Claritę, według niej za odmową kryje się coś poważniejszego. Isidro nie może przestać myśleć o porzuconym pod kościołem dziecku i wraca po nie. Greta prosi Lazaro o przebaczenie jej wszystkiego co złego uczyniła. Juan Jose mówi Connie, że Isidro ma dziecko, a on widział jak wychodzi z nim ze szpitala. Lopez należy do tej samej organizacji co Pilar i to ona zabiła babcię Paz. Patricio informuje Estefanię, że postawa Biolivara wobec niej uległa zmianie, mężczyzna przestał ją chronić i ma nawet chęć wydać ją Służbom Specjalnym. Javier odkrywa Patricio w domu Estefanii. Żąda od kobiety, by mu wytłumaczyła, dlaczego powiedziała Reinie, że Nicolas nie żyje...
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 97Estefania prosi Javiera, by ją zabił, gdyż woli umrzeć niż żyć bez jego miłości. Wyznaje, że nienawidzi Reiny. Rozgniewany mężczyzna krzyczy, że potępia dzień, w którym ją spotkał po raz pierwszy. Lekarze ostrzegają Reinę, że Clarita umrze bez koniecznej operacji. Greta przyznaje się przed Lazaro do wszystkich swoich złych uczynków jakich się dopuściła, gdy była napędzana wewnętrzną nienawiścią... Wyznaje również, że w dniu swojego wypadku miała zamiar zabić Damiana. Javier robi wyrzuty Patricio, bo Estefania wciąż jest na wolności mimo dostarczonych mu dowodów, które pogrążają kobietę. Smith jest zazdrosna i nie rozumie czemu Patricio chroni Estefanię. Tymczasem Królowa Diamentów wyjawia Victorowi, że Reina i Javier byli razem w Hiszpanii. Patricio mówi Javierowi i Smith, że dowody zebrane przeciwko Estefanii są fałszywe… W międzyczasie Reina informuje Javiera o chorobie Clarity. Greta zaczyna czuć swoje nogi. Lazaro niestety nie rozumie czemu dziewczyna się z nim żegna. Dochodzi również do bardzo emocjonalnego pożegnania między Gretą, Susaną, Estefanią i Victorem. Zebrani ogłaszają śmierć Grety.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 98Lazaro jest przybity i bardzo przygnębiony z powodu śmierci Grety. Lekarze nie dostają zgody na przeprowadzenie sekcji zwłok. Gdy Clarita dowiaduje się o śmierci Grety zaczyna płakać i wydzwaniać do zmarłej. Jackie wyznaje Smith, że Patricio podmienił próbki zaniesione do testu DNA na ojcostwo. Lopez przybywa do Madrytu, by na rozkaz Estefanii śledzić każdy krok Reiny. Lazaro mówi Jackie o swoim dziwnym przeczuciu, jakby trumna Grety była pusta. Javier postanawia wrócić do Hiszpanii. Tymczasem Patricio wyjawia Smith, że Victor de Rosas przybędzie do Hiszpanii przed Javierem. Ktoś pozostawia Reinie suknie ślubną poplamioną krwią i kartę Królowej Diamentów z napisem „Znalazłam Cię”.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 99Lazaro prosi Jackie, by zaopiekowała się dzieckiem. Victor przybywa do Hiszpanii i odkrywa, że Reina jest w ciąży. Patricio oznajmia Smith, że Lopez jest oszustem, który należał do organizacji rozbitej przez Victora. Lopez chcąc porwać Claritę wdaje się w bójkę z Victorem w wyniku której Asuncion zostaje ranna. Mężczyźnie udaje się zabrać dziewczynkę. Smith wyjawia Javierowi, że Patricio podmienił testy DNA i Clarita jest jego córką. Gdy Javier dociera do Madrytu znajduje Reinę i Asuncion w bardzo złym stanie. Kobieta traci dziecko. Tymczasem Patricio wyjawia Estefanii, że Lopez jest zdrajcą. Jednocześnie wkurza się na kobietę za wydanie rozkazu porwania dziecka Reiny. Lopez dzwoni do Javiera i oznajmia mu, że zabije dziewczynkę. W telefonie słychać strzały. Porywacz zostaje zastrzelony przez wysłannika Estefanii. Javier myśli, że dziewczynka nie żyje. W międzyczasie ktoś okrada skarbiec Estefanni i zabiera cztery Czerwone Diamenty.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 100Smith mówi Patricio, że Clarita nie żyje. Reina zrozpaczona czuwa przy łóżku Asuncion i prosi by kobieta walczyła z całych sił o swoje życie. W międzyczasie kobieta wyznaje Victorowi, że dziecko, które straciła mogło być jego. Javier dostaje telefon z żądaniem okupu za Claritę. Mężczyzna razem z Victorem łączy siły, by uratować dziecko. Smith chce aresztować Estefanię. Ta jednak przekonuje ją, że zdecydowanie za dużo wie o różnych układach, by iść do więzienia. Braciom de Rosas udaje się uratować dziewczynkę, jednak szybko zawożą ją do szpitala, gdyż jej stan jest tragiczny. Clarita musi przejść poważną operację. Nim do niej dochodzi dziecko dowiaduje, się kim jest jej biologiczny ojciec. Victor prosi Isidro o sprawdzenie czy Lopez zabiła jego babcię oraz czy był to rozkaz Estefanii. W Centrum Służb Specjalnych Estefania wyznaje, że wszystko co wie o ich struktura dowiedziała się od Bolivara.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 101Patricio informuje Smith, że cztery Czerwone Diamenty są w ich rękach, gdyż znaleziono je w żołądku Cristiana Palaciosa. Jackie adoptuje dziecko. Estefania mówi Isidro, że organizacja zabiła Paz i stała za porwaniem Clarity. Operacja dziewczynki nie powiodła się i teraz dziecko potrzebuje przeszczepu serca, w innym przypadku umrze. Victor zostaje porwany przez kobietę o pseudonimie „La Cobra”, która ma rozkaz zabić go. Jednak gotowa odstąpić od zadania w zamian za cztery Czerwone Diamenty. La Cobra zabija zleceniodawcę i oszczędza de Rosasa. Patricio mówi Estefanii, że grozi jej poważne niebezpieczeństwo, gdyż ktoś chce ją zabić.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 102Victor zostawia list Reinie, w którym pisze, że nigdy nie podda się i zawsze będzie o nią walczył. Smith przybywa do Hiszpanii. Cristian odkrywa, że ciąża Connie była kłamstwem. Wzburzony spotkaniem ze Smith Javier prosi, by kobieta zostawiła go w spokoju raz na zawsze i nigdy więcej nie pojawiała się w jego życiu. Policjantka zdradza Javierowi, że to Estefania wydała rozkaz porwania Clarity. Tymczasem Estefania uprzedza Patricio, że zabije Smith jeśli ta wyjawi Bolivarowi, że to ona wydała rozkaz porwania Clary. Juan Jose przysłuchuje się Susanie, która mówi przez sen o Grecie. La Cobra pojawia się w Las Vegas, by odebrać zapłatę od Victora. Bolivar wkracza do pokoju Estefanii i wypomina kobiecie wszystkie jej czyny. Patricio staje w obronie Królowej Diamentów. Znaleziono martwą kobietę z czerwonym diamentem w brzuchu. Okazuje się, że była kochanką Lopeza. Pomiędzy Jackie i Patricio dochodzi do intymnego zbliżenia.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 103Victor informuje wszystkich domowników, że La Cobra jest jego nowym osobistym ochroniarzem. Patricio prosi Jackie, by pomogła mu zapomnieć o Smith. Victor ujawnia Isidrio prawdziwą tożsamość La Cobry. Cristian zna La Cobre z przeszłości. Javier otumania Estefanię i wykorzystując jej stan każe jej podpisać szereg transakcji biznesowych. Susana nachodzi parę, jednak nie odkrywa dziwnego stanu Estefanii. Connie podejrzewa Cristiana o niewierność. Tymczasem Javier zamyka Estefanię w odziedziczonym po ojcu zakładzie psychiatrycznym i wydaje szczegółowe instrukcje odizolowania jej od świata zewnętrznego.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 104Javier planuje w zemście zgotować Estefanii piekło w szpitalu psychiatrycznym. Asuncion powoli odzyskuje przytomność i budzi się ze śpiączki. Wyznaje Reinie, że jej ojciec nie był dobrym człowiekiem choć ona z całych sil w to wierzyła. Cristian błaga Alice, by nie współpracowała z Victorem. Alicia jest siostrą Cristiana, która w przeszłości miała romans z Victorem. Estefania budzi się z narkotycznego stanu i odkrywa, że jest w szpitalu psychiatrycznym. Kobieta próbuje uciec, krąży wkoło, aż w końcu otwiera jeden z pokoi i z szokiem odkrywa, że wewnątrz jest Octavio de Rosas. Tymczasem wszyscy są zaniepokojeni zniknięciem Estefanii. Susana spotyka dziewczynkę Lazaro i widzi jej niesamowite podobieństwo do Grety. Zostaje znaleziony dawca serca dla Clary. Alicia bierze z banku cztery Czerwone Diamenty i Koronę.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 105Akcja telenoweli "Królowa serc” rozgrywa się w Las Vegas. Główna bohaterka - Reina zarabia na życie jako szwaczka i asystentka znanego projektanta sukien ślubnych. Żyje wraz z macochą i przyrodnią siostrą. Kobiety nieustannie jej dokuczają i traktują jak kopciuszka. Jej szare życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa – przystojnego parkingowego, którego bierze za milionera. Zakochana para postanawia się pobrać. Sytuacja komplikuje się, gdy mafioso Víctor Rosas w zemście za swoją córkę zleca zabicie Nicolasa. Niedopowiedzenia i tajemnice rozdzielają zakochanych na lata. Dziwne zawiłości losu powodują, że kolejny raz ich drogi się krzyżują, jednak w zupełnie nowych okolicznościach…

Postacie

Opis

Królowa Serc
Rodzaj: 
telenowela
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2014
Góra strony
12

Akcja telenoweli "Królowa serc” rozgrywa się w Las Vegas. Główna bohaterka - Reina zarabia na życie jako szwaczka i asystentka znanego projektanta sukien ślubnych. Żyje wraz z macochą i przyrodnią siostrą. Kobiety nieustannie jej dokuczają i traktują jak kopciuszka. Jej szare życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa – przystojnego parkingowego, którego bierze za milionera. Zakochana para postanawia się pobrać. Sytuacja komplikuje się, gdy mafioso Víctor Rosas w zemście za swoją córkę zleca zabicie Nicolasa. Niedopowiedzenia i tajemnice rozdzielają zakochanych na lata. Dziwne zawiłości losu powodują, że kolejny raz ich drogi się krzyżują, jednak w zupełnie nowych okolicznościach…

Obsada

Catherine Siachoque, Eugenio Siller, Juan Soler, Paola Nunez

Konkursy/h1>

Video