Jesteś tutaj

Królowa Serc

Odcinki

 • Królowa Sercsezon 1, odc. 6Isidro informuje Victora o wycofaniu się sprzedawcy z negocjacji. Tymczasem wciąż zagubiona Reina udaje się z Clarą do domu ojca, o czym Nicolas informuje swojego pracodawcę. Gdy tylko okazuje się, że Isidro odnajduje sprzedawcę, Victor chce jak najszybciej dopełnić formalności. Niestety umowa nie może dojść do skutku i Isidro próbuje siłą wyciągnąć ze sprzedawcy informację na temat Królowej Diamentów. Reina i Victor udają się na kolację. Niestety, w restauracji zaczyna się strzelanina. Nicolas ratuje parę z opresji. Tymczasem Reina prosi Nicolasa, by zabrał ją do siebie.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 7Damian proponuje Grecie małżeństwo. Lazaro odkrywa, że Miriam produkuje narkotyki i każe kobiecie wybrać pomiędzy synem, a wyrobem narkotyków. Nicolas zabiera Reinę do siebie i informuje o tym Victora. W międzyczasie Reina wyznaje Nicolasowi, że mu ufa choć go nie zna. Kobieta ucieka, gdy dowiaduje się o przybyciu Victora. Nicolas udaje się w pogoń za dziewczyną. Gdy para się spotyka Nicolas całuje Reinę i o mały włos nie zostaje przyłapany na tym przez Victora. Estefania podejrzewa, że Reina i Andres mieli romans. Victor zabiera żonę do domu i udaje się do Damiana, by prosić go o wybicie córce głupich pomysłów. Tymczasem Reina prosi Nicolasa, by nie zbliżał się do niej. Niedługo po tym zostaje zakładniczką zamaskowanego mężczyzny…
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 8Reina zostaje porwana i zamknięta w bagażniku samochodu. Na szczęście udaje się jej skontaktować z Nicolasem, który namierza telefon i rusza na ratunek kobiecie. Cristian wypytuje Andresa o relację z Reiną. Greta odkrywa, że jej chłopak próbował przekupić dyrektora cyrku i zrywa zaręczyny. Niedługo po tym kobieta ma wypadek… Estefania postanawia sprzedać czerwony diament.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 9Victor informuje Estefanię o wypadku Grety. Kobieta odkrywa, że dziewczyna jest jej utraconą przed 20 laty córką i zwierza się Susanie. Tymczasem Reina informuje Juana o swojej rozmowie z Cristianem, a ten prosi ją by nikomu więcej o niej nie mówiła. Tymczasem Victor błaga swoją córkę o przebaczenie. Nicolas spotyka się z Panią Smith i informuje ją o kolekcji lalek Estefanii, które mają diamentowe oczy. Policjantka opowiada mu historię życia tej kobiety. Andres zostaje aresztowany.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 10Estefania informuje Nicolasa, że jej córka żyje. Tymczasem Andres podczas przesłuchania przyznaje się do kłamstwa na temat swojego rzekomego romansu z Reiną. Lekarze zajmujący się Gretą informują Wiktora i Susanę, że ich córka została trwale sparaliżowana. Dziewczyna budzi się i jest przerażona swoim stanem. Tymczasem Reina i Nicolas całują się kolejny raz. Kobieta zaczyna podejrzewać, że mężczyzna chce ją zabić. Jednak, gdy rana Nicolasa ponownie się otwiera, oferuje mu swą pomoc i opiekę. Estefania kłóci się z Victorem, gdy nieoczekiwanie oboje zostają porwani…
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 11Reina opiekuje się Nicolasem, którego stan niestety się pogarsza. W gorączce mężczyzna wypomina kobiecie, że go zdradziła. Victor spotyka się z Andresem. Niedługo potem Estefania grozi mężczyźnie, że poważnie mu zaszkodzi jeśli nie zostawi jej w spokoju. W międzyczasie Lazaro odkrywa, że Miriam ma kochanka. Greta prosi Lazaro, by pomógł jej umrzeć - w tym celu prosi matkę o pieniądze. Tymczasem Reina i Nicolas całują się pod prysznicem. Victor choć nie przyłapuje ich razem, oskarża Reinę o zdradę. Pani Smith radzi Nicolasowi, by uważał na siebie i uważnie pilnował swoich pleców.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 12Greta płaci Lazaro za śmierć, a ten usypia dziewczynę i informuje o wszystkim Susanę. Gdy Greta się budzi i odkrywa że żyje, Damian proponuje jej ślub. Connie zwierza się Reinie. Tymczasem ta postanawia przeprowadzić śledztwo w poszukiwaniu Nicolasa, swojej dawnej miłości. Rozmawia o nim z Javierem. Juan informuje Reinę, że chłopak umarł wiele lat temu w więzieniu. Victor podejrzewa, że Javier jest kochankiem Reiny. Asuncion ostrzega Reinę przed mężem i radzi jej trzymać się od niego z daleka. W międzyczasie Nicolas ratuje Estefanię przed napastującym ją Andresem.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 13Reina kocha się z Nicolasem, a niedługo po tym zostaje postrzelona. Strzelec zostawia wiadomość w łazience. Nicolas opowiada o wszystkim Smith i udaje się do szpitala, by chronić Reinę. Tymczasem Victor udaje się na spotkanie z Królową Diamentów. Nie rozpoznaje jej i zabija podającą się za nią kobietę. Niestety mężczyzna wpada w pułapkę Estefanii i trafia do głębokiej studni bez wyjścia. W międzyczasie Reina budzi się i wyznaje Nicolasowi miłość. Ten na rozkaz pani Smith znika i udaje się na poszukiwania Victora.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 14Nicolas spotyka się z Estefanią. Kobieta wyjawia mu jak zemściła się na Victorze oraz gdzie go uwięziła. Chłopak ratuje mężczyznę. Tymczasem Juan wtajemnicza Reinę w plan mający na celu zdemaskowanie człowieka, który chce ją zabić. Nicolas prosi Reinę by mu zaufała i zabiera ją do bezpiecznego miejsca z dala od miasta. Między nimi zaczyna iskrzyć i para idzie ze sobą do łóżka. Detektywi informują Victora, że ze względów bezpieczeństwa Reina została ukryta na jakiś czas.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 15Nicolas kontaktuje się ze Smith. Później Reina pyta go kim była kobieta, którą tak bardzo kochał w przeszłości. Tymczasem Juanjo mówi Lazaro, że Susana jest morderczynią. Victor używając podstępu Estefanii demaskuje ją i odkrywa, że to ona jest Królową Diamentów. Mężczyzna szantażuje kobietę, by oddała mu Czerwony Diament. W międzyczasie Smith aresztuje Nicolasa. Gdy mężczyzna śpi, policjantka wyznaje mu miłość.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 16Andres chce wziąć Estefanię siłą, jednak ta grozi mu wysadzeniem siebie i jego. Kobieta przekazuje Czerwony Diament Victorowi. Tymczasem Reina udziela wywiadu telewizyjnego na temat pokazu swojej najnowszej kolekcji ubrań. Juan pomaga Nicolasowi w ucieczce. Susan przejmuje dom Grety i ogląda film z udziałem córki – Camili i postanawia odnaleźć winnych jej śmierci. Nicolas zjawia się znienacka na pokazie Reiny, ratuje jej życie i szybko znika. Smith prosi kobietę o opisanie człowieka który ją uratował, ta jednak jest zbyt oszołomiona. Nicolas prosi Juanjo i Lazaro o pomoc w przygotowaniu zemsty. W międzyczasie Reina prosi Victora o rozwód. Mężczyzna kategorycznie odmawia.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 17Zazdrosny Victor podejrzewa Reinę o posiadanie tajnego kochanka. Smith zwraca Nicolasowi wolność. Tymczasem Estefania nie chce, by Nicolas narażał swoje życie na niebezpieczeństwo i nagrywa go, gdy mówi o planowanej przez siebie zemście. Susana informuje Victora, że Camila popełniła samobójstwo, bo była szantażowana, a nie jak przypuszczali, przez Nicolasa. Reina wyznaje Nicolasowi miłość, a nie długo potem widzi jak mężczyzna całuje się z Eastefanią. Victor wciąż nie zgadza się na rozwód i żąda od żony wyjawienia imienia kochanka. W międzyczasie Estefania spotyka się z Reiną i mówi jej, że mężczyzna którego kocha jest z nią dla zemsty.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 18Victor postanawia zbadać przekleństwo Czerwonego Diamentu. Cristian odmawia Susanie pomocy w dochodzeniu. Tymczasem kobieta na prośbę Lazaro zatrudnia Juanjo, by pomógł jej odnaleźć wszystkie osoby z filmu, którym szantażowana była jej córka. Estefania zleca porwanie babci Victora, aby odzyskać koronę. Reina w zemście za okrutne słowa, mówi Nicolasowi, że się nim tylko bawi i prosi Victora o drugą szansę. Jednak nie mija wiele czasu i kobieta wyznaje mężczyźnie powód swojego zachowania oraz oznajmia, że nie kłamała wyznając mu miłość. Tymczasem Estefania informuje Victora, że Andres jest w więzieniu i jest podejrzany o zamach na Reinę.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 19Victor i Estefania umawiają się na wymianę wewnątrz firmy Victora. W międzyczasie kobieta dowiaduje się od babci mężczyzny, że ten ją kochał. Tymczasem Reina prosi Victora o wyjaśnienia co zrobił Nicolasowi Nuñez, a on zaprzecza i mówi, że to ona kazała go zabić. Smith jest zdenerwowana niedbalstwem Nicolasa. Victor pokazuje koronę Estefani, a potem zaczyna ją całować. Nicolas wyznaje Reinie, że jest w niej szaleńczo zakochany. W międzyczasie kobieta odbiera dziwny telefon…
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 20Reina mdleje po tym jak dowiaduje się z tajemniczego telefonu, że Nicolas Nuñez żyje. Victor dowiaduje się, że padł ofiarą podstępu Estefanii i kobieta zabrała prawdziwą koronę. Juanjo informuje Susane, że wszyscy, którzy występują na filmie zginęli w różnego rodzaju wypadkach. Reina informuje Javiera, że dzwonił do niej Nicolas. Smith odsuwa Nicolasa od sprawy Reiny i informuje go, że agent Frank Marino będzie podszywał się pod jego starą tożsamość. Pomiędzy mężczyznami dochodzi do konfrontacji. Tymczasem Estefania nagrywa jak Victor zabija kobietę.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 21Reina prosi Nicolasa, aby zostawił ją w spokoju i nigdy więcej się do niej nie zbliżał. Connie podejmuje decyzję o odbudowaniu starej przyjaźni z Reiną. Estefania odkrywa przerażający sekret Victora, co nie umyka jego uwadze. Mężczyzna ostrzega kobietę i przez nieuwagę zostają zamknięci w miejscu bez wyjścia. W międzyczasie Nicolas informuje Victora kim jest człowiek, z którym teraz przebywa Reina.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 22Javier informuje Victora, że Nicolas nie umarł. Bogacz wynajmuje Javiera do śledzenia Reiny. Frank ostrzega Królową przed Javierem, oczerniając mężczyznę i wmawiając, że to on kazał do niego strzelać. Jednak mimo starań Franko, kobieta wyznaje, że jest zakochana w Javierze. Lazaro bierze Gretę na przejażdżkę motocyklem i o mały włos nie traci z tego powodu pracy. W międzyczasie Victor mówi Reinie, że wie wszystko i wybaczy jej jeśli pójdzie z nim do łóżka. Estefania udaje atak serca. Tymczasem Nicolas zapewnia Reinę o prawdziwości swoich uczuć i z ulgą odkrywa, że nie był winny śmierci Camilii. Lopez informuje mężczyznę o zniknięciu Estefanii, a w międzyczasie Asuncion ostrzega Reinę, że jej pani ma zamiar ja zabić. Nicolas przez przypadek odkrywa magazyn Victora, gdzie są przechowywane zamrożone ciała wszystkich zabitych przez potentata Las Vegas osób. Niestety wybucha pożar i Nicolas znajduje się w śmiertelnej pułapce…
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 23Estefania błaga Victora, by jej nie zabijał i oferuje mu wyjawienie miejsca gdzie przechowywana jest Korona. Gdy Smith próbuje ratować Nicolasa w magazynie dochodzi do potężnej eksplozji. Policjantom cudem udaje się ujść z życiem z płonącego budynku. Delfina mówi Reinie, że jest kochanką Victora. Tymczasem mężczyzna udaje się do domu Estefanii, by zabrać Koronę. Jednak w tym samym czasie do domu kobiety wkracza Nicolas i szybko unieszkodliwia Victora, po czym zabiera mu Koronę. By zatuszować zaistniałą sytuację, Victorowi zostają podane środki nasenne, a jego ciało przewiezione do domu. Po przebudzeniu Victor zdaje sobie sprawę, że uwolnił Estefanię. Tymczasem kobieta mówi Nicolasowi, że Victor ją zabije jeśli nie zdobędzie Korony. Jednocześnie opowiada jak przedmiot dostał się w jej ręce i kim był Artemio. W międzyczasie Nicolas przeczuwa, że coś dziwnego dzieje się z agentem Frankiem, tym bardziej, że Andres również zaczął podzielać jego obawy. Reina mówi Victorowi, że go nie rozpoznaje, ale jeśli jest jego żoną to wypełni swoje obowiązki.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 24Nicolas wyjawia Andresowi, że jest tajnym agentem, a ten w zamian informuje go o zleconej mu przez dilera diamentów misji – zabiciu go. W międzyczasie mężczyzna dowiaduje się, że Frank to podwójny agent, który chce pozbyć się Andresa. Victor grozi Reinie, że jeśli nie będzie taką żoną jakby chciał, to zabierze jej córkę, a ją odeśle do przytułku. Greta pyta Lazaro, czy z nią zamieszka. W międzyczasie Susana prosi Juanjo, by towarzyszył jej podczas zamiany pieniędzy na nazwisko osoby , która nakręciła film o jej córce. Frank morduje Andresa i próbuje zabić Reinę. Kobiecie udaje się uciec, niestety oprawca ponownie ją chwyta. Nicolas strzela do Franka, a on z kolei strzela w stronę Reiny.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 25Nicolas zostaje raniony podczas ratowania Reiny. Mężczyzna zapewnia kobietę, że zawsze jest gotów jej bronić. Susana po wyznaniu Cristiana, nie chce go więcej widzieć. Kobieta postanawia odciąć się od swojej przeszłości i tego kim dotąd była. Frankowi udaje się uciec. Smith goni go i chce go złapać żywego. W międzyczasie wychodzi na jaw, że Victor to Black Hawk. Reina prosi Juana, by wyjaśnił jej o co tak naprawdę chodzi. Frank grozi Nicolasowi, że wyjawi Victorowi kim jest. Reina odwiedza Nicolasa w szpitalu. Victor również udaje się do niego z wizytą, by usłyszeć historię strzelaniny i porwania swojej ukochanej. W międzyczasie mężczyzna informuje Reinę, że zatrudnił Bolivara do jej ochrony. Tymczasem drugi Czerwony Diament zostaje wystawiony na aukcję.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 26Nicolas odkrywa, że Victor podłożył mu podsłuch i nagrywa wszystkie jego rozmowy, szczególnie z Reiną. Frank planuje zabić kobietę. W międzyczasie Isidro kocha się z Connie, ale niedługo po tym Victor dowiaduje się o planach współpracy swojej żony z przyjaciółką i zleca mężczyźnie zabicie kobiety. Victor mówi Reinie, że zabije Javiera i nigdy z nim nie będzie, a ta by obronić mężczyznę przyznaje, że jej uczucie jest jednostronne. Tymczasem Nicolas tłumaczy Estefanii, że Andres został zamordowany w ten sam sposób co jej ojciec. Policja pilnuje Reiny, podejrzewając że kobieta będzie ponownie zaatakowana. W międzyczasie Victor ostrzega Estefanię, że jeśli nie odda mu Korony, wysadzi jej skrytkę i zabierze wszystko. Tymczasem Frank jest coraz bliższy odkrycia miejsca zamieszkania Nicolasa i grozi Smith, że ujawni wszystkie tajemnice mu powierzone. Bettina, która pracuje dla Franka, podejmuje próbę otrucia Reiny i Nicolasa.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 27Reina wyjawia Nicolasowi, że powiedziała Victorowi o uczuciach jakie żywi wobec niego. Para orientuje się, że w kawie podanej przez Bettinę była trucizna. Na szczęście oboje zostają szybko przewiezieni do szpitala. Tymczasem Frank zabija Betinę. Juanjo daje słowo Susanie, że będzie jej bronił nawet za cenę swojego życia. Lopez zostaje porwana. Isidro wbrew rozkazom podejmuje decyzję o darowaniu życia Connie. W międzyczasie Estefania oddaje Koronę Victorowi. Mężczyzna prosi ją, by uwiodła Javiera, jednocześnie planując śmierć dla człowieka imieniem Nicolas Nuñez. Susana uderza w twarz Damiana i żąda, by odszedł, po tym jak dowiaduje się, że to on ją szantażował. Mężczyzna jednak grozi kobiecie, że wyjawi Grecie kim jest jej prawdziwa matka. Reina umiera w szpitalu, a Smith informuje o tym Juana.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 28Victor dowiaduje się, że Reina nie żyje i zrozpaczony wypija śmiertelny wirus. Informacja o śmierci kobiety dociera do wszystkich, tymczasem Reina budzi się w kostnicy i przerażona próbuje wydostać się z zamknięcia. Asuncion zdradza Susanie, że Reina była jej córką. Estefania planuje ukraść Czerwony Diament. Frank zostawia list dla Nicolasa w ciele Bettiny. Mężczyzna dowiaduje się, że Smith jest matką Nicolasa i szantażuje ją ujawnieniem jej sekretu. Przepełniony bólem Nicolas postanawia zemścić się na Franko. W międzyczasie otrzymuje wiadomość e-mail, że Smith zna prawdę o jego rodzinie. Ciało Reiny znika z kostnicy.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 29Frank prosi Nicolasa o spotkanie, ale tylko pozornie chce rozmawiać, gdyż liczy że wzajemnie się zabiją… Victor budzi się i zdaje sobie sprawę, że Isidro podmienił fiolkę z wirusem na inną, zawierającą środek uspokajający. Connie oskarża Victora o śmierć jej przyjaciółki. Tymczasem mężczyzna informuje Claritę, że jej matka nie żyje. Frank i Nicolas toczą walkę, gdy pojawia się Smith i zabija Franka. Umierający mężczyzna wyznaje, że Reina żyje, lecz nikt jej nie odnajdzie. Octavio de Rosas, ojciec Victora, wkracza do gry i po spotkaniu z synem wzywa Smith. W międzyczasie Nicolas oznajmia kobiecie, że nigdy nie wybaczy swojej matce. Susana prosi Juanjo o pomoc w pozbyciu się Damiana. Lazaro wyznaje Grecie miłość.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 30Isidro i Cristian informują Connie, że miłość Victora do Reiny była prawdziwa. Lazaro całuje Gretę i prosi, by ta pozwoliła mu kochać ją. Nicolas mówi Victorowi, że Reina żyje, a ten obiecuje Estefanii oddać wszystko, nawet Koronę i Czerwony Diament, jeśli tylko zwróci mu jego ukochaną. W międzyczasie Reina budzi się w trumnie. Na jaw wychodzi, że w przeszłości Smith i Octavio de Rosas byli ze sobą w związku. Tymczasem Clarita czuje się zaniedbana przez ojca i ucieka z dala od domu do Nicolasa. Reinie udaje się wydostać i dowiaduje się, że Nicolas nie żyje.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 31Estefania, mimo że podejrzewa Victora o przetrzymywanie Reiny, to wyznaje mu, że nigdy go nie zdradziła. Kobieta poprzysięga zemstę na Octavio za to kłamstwo. Clarita mówi Nicolasowi, że Delfina jest bardzo zmienna. Asunción ściera się z Delfiną i uderza ją w twarz. Przyrodnia siostra Reiny wyznaje Nicolasowi, że od dziecka jej nienawidziła. W międzyczasie zostaje odkryta ucieczka Clarity, a w wiadomościach pojawia się informacja o utonięciu dziewczynki, którą widzi Reina. Zrozpaczona kobieta chce się zabić, ale Nicolas na czas odkrywa kto ją przetrzymuje i gdzie, dzięki czemu zapobiega katastrofie. Carmen, która przetrzymywała Reinę ginie. Smith prosi Nicolasa o dyskrecję i nie ujawniania jej obecności podczas tego zajścia. Connie płacze po rozstaniu z Isidro… Tymczasem Miriam mowi Grecie, że Lazaro jest byłym skazańcem zainteresowanym nie nią, a jej pieniędzmi.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 32Victor widzi Reinę i oddycha z ulgą, jednak jak sam wyznaje Smith, nie jest szczęśliwy wiedząc, że Reina kocha Javiera. Miriam i Damian stają się sojusznikami w próbie utrzymania Lazaro z dala od Grety. Skołowana dziewczyna nie wie co myśleć i decyduje się poślubić Damiana. W międzyczasie wszyscy dowiadują się, że Reina żyje. Kobieta najpierw spotyka się ze swoja córką, a potem z Octaviem. Victor rozmawia z Nicolasem o Reinie, a potem zatrudnia go, by spełniał wszelkie zachcianki jego żony. Estefania grozi Octavio i żąda by nie zbliżał się do osób, które kocha. Tymczasem Isidro prosi Connie by trzymała się z dala od Reiny.

Postacie

Opis

Królowa Serc
Rodzaj: 
telenowela
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2014
Góra strony
12

Akcja telenoweli "Królowa serc” rozgrywa się w Las Vegas. Główna bohaterka - Reina zarabia na życie jako szwaczka i asystentka znanego projektanta sukien ślubnych. Żyje wraz z macochą i przyrodnią siostrą. Kobiety nieustannie jej dokuczają i traktują jak kopciuszka. Jej szare życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa – przystojnego parkingowego, którego bierze za milionera. Zakochana para postanawia się pobrać. Sytuacja komplikuje się, gdy mafioso Víctor Rosas w zemście za swoją córkę zleca zabicie Nicolasa. Niedopowiedzenia i tajemnice rozdzielają zakochanych na lata. Dziwne zawiłości losu powodują, że kolejny raz ich drogi się krzyżują, jednak w zupełnie nowych okolicznościach…

Obsada

Catherine Siachoque, Eugenio Siller, Juan Soler, Paola Nunez

Konkursy/h1>

Video