Kontrakt na miłość

Przed nami dalsze losy pięknej Zeynep i przystojnego Faitha. To piękna opowieść o miłości. Jak poradzą sobie z trudami codzienności? Co przydarzy im...

Oglądaj w

TV Puls
  • Kontrakt na miłość (odc. 30, sezon 2)
    dzisiaj, 21 września, 6:00
  • Kontrakt na miłość (odc. 31, sezon 2)
    poniedziałek, 24 września, 6:00
  • Kontrakt na miłość (odc. 32, sezon 2)
    wtorek, 25 września, 6:00

W najbliższym odcinku

Kontrakt na miłość (sezon 2, odc. 29)

Po tym jak Faith dowiaduje się prawdy, zabiera Zeynep i Selim, i znikają nie informując o tym nikogo. Chcą znaleźć się jak najdalej od wszystkiego i od wszystkim i odpocząć. Teraz są spokojni. Jednak czy coś zaburzy ich spokój?

Kontrakt na miłość (sezon 2, odc. 30)

Faith, Zeynep i Selim zapominają o problemach, które mieli. Podczas podróży powrotnej Faith i Zeynep widzą policję i myśli, że ich szuka, dlatego postanawiają uciec z powrotem do hotelu, w którym przebywali wcześniej. O co może chodzić? Jakie ważne decyzje przewiną się w tle?

Kontrakt na miłość (sezon 2, odc. 31)

Mijają dwa miesiące od momentu, kiedy poddał się Şeket. Meyrem ciężko pracowała w tym czasie i próbowała wszystkiego, by Şevket opuścił więzienie. Życie zaczyna być w końcu normalne dla wszystkich. Ciąża Zeynep przebiega bez najmniejszych problemów. Selin i Orhan decydują się na dziecko. Aby to uczcić postanawiają wyjść z Zeynep. Niespodziewanie dzieje się coś, czego chyba nikt się nie spodziewał. Co się wydarzy?

Kontrakt na miłość (sezon 2, odc. 32)

Faith i Zeynep są w szoku, kiedy dowiadują się, że ertan złożył wniosek o ustalenie ojcostwa i zdają sobie sprawę, że jest zdeterminowany, by odebrać Selim. Postanawiają zasięgnąć rady prawnika. Faith myśli nawet o ucieczce, jednak Zeynep odwodzi go od tego pomysłu. Szukają pomysłu jak wyjść z tej kiepskiej sytuacji. Czy uda im się znaleźć rozwiązanie?

Kontrakt na miłość (sezon 2, odc. 33)

Badania DNA zlecone przez Ertana muszą się odbyć. Niespodziewanie okazuje się, że Ertan i Selim nie są spokrewnieni. Zeynep znajduje się teraz w ciężkiej sytuacji. Zachowanie Faitha rani jego partnerkę. Niespodziewanie sprawy przyjmują nieoczekiwany rozwój. Mukaddes wyznaje swoje przewinienie w tej sprawie i stara się załagodzić konflikt pomiędzy Zeynep i Faithem. Życie powoli zaczyna wracać do normy.

Kontrakt na miłość (sezon 2, odc. 34)

Zeynep robi wszystko co w jej mocy, by dostosować się do spokojnego życia w rezydencji. Jendnak bardzo ją ono nudzi. Mukaddes chce jej pomóc i rozweselić ją. Okazuje się jednak, że ich poglądy w niektórych kwestiach bardzo się różnią. Zeynep jest bardzo zmęczona i postanwia, że czas przeżyć jakąś przygodę.

Kontrakt na miłość (sezon 2, odc. 35)

Faith i Zeynep oraz ich przyjaciel trafiają na nową ofertę po tym jak w konkursie, do którego dołączyli zapanowała równość. Co więcej, presja dziewcząt okazuje się owocna, ponieważ mężczyźni decydują się wziąć udział w konkursie. Okazuje się, że pokonanie przeciwników nie będzie tak łatwe jak się wszystkim wydawało.

Kontrakt na miłość (sezon 2, odc. 36)

Po otrzymaniu nagrody, Şevket zaczyna się przekonywać do światowej wyprawy. Jest zdecydowany rzucić wszystko i wrócić do Rize. Jednak inni sprzeciwiają się temu. Rodzina Teşkın decyduje się na zamieszkanie przez jakiś czas w rezydencji, ponieważ w ich domu są robaki. Pani Gülsüm organizuje spotkanie dla jej męża. Okazuje się ono koszmarem dla całej rodziny.

Kontrakt na miłość (sezon 2, odc. 37)

Selim zostaje porwany, co psuje wszystkim nastrój. Pomysł Faitha i Zeynep, by przerwać napiętą atmosferę sprawia, że rodzina zaczyna rozwiązywać swoje problemy. Mukaddes przekonuje rodzinę, by wzięła udział w terapii. Dla niej ma ona ogromne znaczenie. Czy zakończy się pomyślnie?

Kontrakt na miłość (sezon 2, odc. 38)

Nadchodzi czas światowej podróży. Z wyjątkiem kiliku osób, cała rodzina pakuje się i wyrusza. Podczas gdy płyną łódką, niespodziewanie trafiają na statki uchodźców. Chcą im pomóc i mimo ostrzeżeń kapitana, zabierają ich na swoją łódź. Niestety wtedy wszystko się zmienia. Jak zakończy się ta historia?

Kontrakt na miłość (sezon 2, odc. 39)

Nasi bohaterowie szukają sposobu na wydostanie się z wyspy, ale z czasem zaczynają tracić nadzieję. Chcą wybrać lidera, ale okazuje się, że nie jest to takie łatwe i doprowadza do konfliktów. Niespodziewanie okazuje się, że pod drugiej stronie wyspy jest statek, dzięki któremu mogą powrócić do domu. Rozpoczynają więc przygotowania do przeprawy na drugą stronę wyspy.

Opis

Przed nami dalsze losy pięknej Zeynep i przystojnego Faitha. To piękna opowieść o miłości. Jak poradzą sobie z trudami codzienności? Co przydarzy im się tym razem?

Aktualności