Kobra - oddział specjalny

Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę, których podczas ich pracy spotykają niezwykłe przypadki kryminalne.

Oglądaj w

TV Puls
  • Formuła przyszłości (odc. 13, sezon 15)
    dzisiaj, 1 kwietnia, 7:5012 45 min.
  • Formuła przyszłości (odc. 13, sezon 15)
    dzisiaj, 1 kwietnia, 12:1012 45 min.
  • Atak (odc. 14, sezon 15)
    dzisiaj, 1 kwietnia, 13:1012 45 min.

W najbliższym odcinku

Turbo i Tacho (sezon 15, odc. 12)

Kiedy młody policjant zostaje zastrzelony, jego przyjaciele i koledzy z uczelni są zdeterminowani, by znaleźć sprawcę. Turbo i Tacho są zmobilizowani na tyle, że przyłączają się do poszukiwań dwóch detektywów. Dochodzą do zaskakujących poszlak… czy nauczyciel naprawdę zamordował swojego studenta?

Formuła przyszłości (sezon 15, odc. 13)

Dokonuje się rewolucyjny wynalazek, który ma przystosować samochody na prąd do codziennego użytku. Wynalazek ma przede wszystkim służyć środowisku, ale również stanie się obiektem zainteresowania osób o złych zamiarach, ponieważ jest on warty miliardy! W centrum tego niezwykłego wydarzenia znajduje się studentka, Claudia. Kiedy zamordowany zostaje prezes instytutu badań, Ben i Semir podejmą próbę ratowania przyszłości.

Atak (sezon 15, odc. 14)

Nachodzą Święta Bożego Narodzenia, ale Ben i Semir są na służbie. Ich uwaga jest zwrócona ku mężczyźnie, który jak wariat ściga się na autostradzie i powoduje liczne wypadki. W sytuację zaangażowany jest przewożony więzień. Akcja rozwija się w zawrotnym tempie, a świadek jest tylko jeden.

Opis

Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę, których podczas ich pracy spotykają niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi.