Jankes i Dama

Jankes i Dama to trzymający w napięciu serial. Jego bohaterami są szalony poszukiwacz skarbów Hooten i kuratorka British Museum - Lady Alex. 

Oglądaj w

TV Puls
  • Jankes i Dama (odc. 8)
    sobota, 23 listopada, 7:5012 45 min.

W najbliższym odcinku

Jankes i Dama (odc. 8)

Ślub Alex staje pod znakiem zapytania, kiedy postanawia podążać za Hootenem na jedną z przepięknych wysp na Karaibach, gdzie szuka on zaginionego pirackiego skarbu Kapitana Henrego Morgana.

Opis

Jankes i Dama to pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji, trzymający w napięciu serial. Jego bohaterami są szalony poszukiwacz skarbów Hooten (Michael Landes) i kuratorka British Museum Lady Alex (Ophelia Lovibond), którzy łączą siły w przemierzaniu egzotycznych miejsc, od Amazonii, przez Egipt aż po Królestwo Bhutanu. Cel jest jeden: odnaleźć legendarne skarby cywilizacji. Wkrótce zmierzą się więc z wieloma wyzwaniami. W Ameryce Południowej będą szukać legendarnej krainy złota El Dorado, w Rzymie trafią na trop Ksiąg Sybillińskich ze starożytnymi przepowiedniami, w Alexandrii ruszą śladem grobu Aleksandra Wielkiego, a w Królestwie Bhutanu być może odnajdą legendarne manuskrypty spisane przez samego Buddę. „Jankes i dama” to wartka, wciągająca akcja, niesamowite przygody głównych bohaterów oraz przepięknie sfilmowane odległe zakątki świata.