JAG - Wojskowe Biuro Śledcze

Słynny serial sensacyjny produkcji amerykańskiej, wielokrotnie nominowany do nagrody Emmy za najlepsze zdjęcia i kompozycję muzyczną. Pełen tajemnic inieoczekiwanych zwrotów akcji.

Oglądaj w

TV Puls
  • Sejmitar (odc. 9)
    jutro, 22 lutego, 9:0012 50 min.
  • Zjawisko (odc. 10)
    jutro, 22 lutego, 10:0012 45 min.
  • Zjawisko (odc. 10)
    poniedziałek, 25 lutego, 9:0012 45 min.

W najbliższym odcinku

Ucieczka (odc. 8)

Śledczy z biura JAG zostają wysłani aby przeprowadzić dochodzenie w sprawie kradzieży w bazie marynarki. W trakcie ucieczki więźniów Meg zostaje wzięta jako zakładniczka. Harmon i jego pierwsza partnerka Kate podejrzewają, że cel jest większy niż wyrwanie z aresztu jednego więźnia.

Sejmitar (odc. 9)

Harm i Meg jadą do Iraku aby bronić żołnierza piechoty morskiej oskarżonego o szpiegostwo. Harm dostaje także drugie zadanie, bez względu na wynik procesu ma wyrwać marine z irackiego więzienia. Pomóc ma mu w tym amerykański informator o kryptonimie Scimitar, niestety nikt nie wie kim on w rzeczywistości jest.

Zjawisko (odc. 10)

Niedaleko zamkniętej bazy marynarki wojennej w Teksasie zaginęła mała dziewczynka. Harm i Meg zostają wysłani w celu przeprowadzenia dochodzenia. Sprawa jest mocno niejasna, pojawiają się plotki o UFO, w rzeczywistości sprawa jest jak najbardziej przyziemna.

Braterstwo (odc. 11)

Żołnierz piechoty morskiej zostaje znaleziony pobity na plaży podczas ćwiczeń desantu. Lekarka podejrzewa, że ofiara została pobita ze względów rasowych, ale śledztwo JAG wskazuje na związki z gangiem narkotykowym.

Akcja defensywna (odc. 12)

CAG narusza zawieszenie broni kiedy strzela do helikoptera w Bośni. Twierdzi, że helikopter pierwszy zaczął ostrzał jego ludzi. CAG zostaje postawiony przed sądem ale niestety istotny świadek znajduje się jeszcze za liną wroga. Komandorowi Boonowi pomaga, świeżo po awansie, komandor podporucznik Harmon Rabb.

Rekrutka (odc. 13)

Meg przeprowadza tajne dochodzenie w obozie szkolenia podstawowego na wyspie Parris gdzie rekrut marine została znaleziona martwa. Podejrzanymi są między innymi instruktorki. Oficjalne śledztwo prowadzi Harm.

Ugotowany (odc. 14)

Ugodzony błyskawicą Tomcat (F-14) zostaje zmuszony do awaryjnego lądowania na Kubie. Prawnicy z biura JAG zostają wysłani aby negocjować jego zwrot zanim Kubańczycy będą mogli go sprzedać albo skopiować jego technologię. Do biura został przydzielony nowy szef, wiceadmirał A.J. Chegwidden, prawnik i komandos (SEAL).

Hemlock (odc. 15)

Zabójca przypadkowo faksuje tajemnicze informacje do biura JAG. Próbując odzyskać faks, strzela do Meg poważnie ją raniąc. Prawdziwym celem zabójcy jest rosyjski prezydent Borys Jelcyn, który w tajemnicy ma przybyć do Stanów podpisać traktat.

Snajper (odc. 16)

Zasłużony marine snajper odmawia przyjęcia przydziału do Bośni i bez zezwolenia opuszcza stanowisko. Twierdzi, że obiecano mu służbę w kraju do czasu przejścia na emeryturę. Nowy przełożony nie chce go jednak słuchać więc snajper strzela do przełożonego chcąc przyciągnąć jego uwagę.

Tajna misja (odc. 17)

Syn pani senator, pilot, gnie w trakcie tajnej operacji. Generał z wojsk lądowych obwinia o jego śmierć komandosów z marynarki, oskarża ich o zaniedbanie. Harm i admirał Chegwidden odkrywają jednak, że powód śmierci pilota leży gdzie indziej.

Ucieczka (odc. 18)

Pułkownik piechoty morskiej jest przekonany, że jego syn jest reinkarnacją jego przyjaciela, który zginął w trakcie wojny wietnamskiej. Porywa chłopca chcąc wypełnić obietnicę daną zmarłemu. Harmon pomagał pułkownikowi w cywilnym sądzie.

Droga do gwiazd (odc. 19)

W trakcie ćwiczeń ewakuacji przygotowujących do startu promu kosmicznego ginie pilot-astronauta. Harm i Meg mają ustalić czy to był sabotaż zanim prom wystartuje. Podejrzenie pada na zapasowego pilota jednak misja nie może zostać przełożona więc śledczy muszą jak najszybciej dokończyć dochodzenie.

Opis

Słynny serial sensacyjny produkcji amerykańskiej, wielokrotnie nominowany do nagrody Emmy za najlepsze zdjęcia i kompozycję muzyczną. Pełen tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Przedstawia pracę prawników Wojskowego Biura Śledczego. Głównymi bohaterami są komandor Harmon Rabb i major Sarah MacKenzie, zatrudnieni w specjalnej jednostce JAG. W każdym odcinku mają do rozwiązania nowe, coraz to ciekawsze sprawy. Zdarza się, że biorą udział w akcjach antyterrorystycznych , a nawet pracują jako szpiedzy w różnych państwach. JAG-Wojskowe biuro śledcze to obowiązkowa pozycja dla fanów seriali kryminalnych takich jak: „CSI”, „NCIS” czy „Zabójcze umysły”.