Strona główna

Gliniarz i prokurator

Odcinki

 • Szczęście znowu nam sprzyjasezon 1, odc. 1Kandydat na senatora jest szantażowany, po tym jak ginie jego kochanka.
 • Laurasezon 1, odc. 2Wydaje się, że Fatman ma wszystkie dowody, by szybko zakończyć sprawę człowieka, który postrzelił weterana policyjnego. W dodatku jego narzeczona rannego ofiary wskazuje sprawcę podczas konfrontacji. Mimo wszystko McCabe nadal ma wiele wątpliwości i pytań...
 • Perfidny plansezon 1, odc. 3Zamożny prawnik zabija kochanka swojej byłej żony, z nadzieją że to na nią padnie oskarżenie.Jednak Jake zauważa wiele niezgodności w opisanym zdarzeniu.
 • Miłość na sprzedażsezon 1, odc. 4McCabe staje przed poważnym problemem, gdyż zbieranie dowodów przeciwko potentacie Peterze Brochowi jest trudniejsze niż przypuszczał. Wszyscy świadkowie giną przed złożeniem zeznań. Jake Styles bierze udział w dochodzeniu, stawiając swoje życie na szali.
 • Odmianasezon 5, odc. 16Była gwiazda rocka po ukończeniu programu antyalkoholowego wraca ponownie na trasę koncertową. Niestety jest śledzona przez mordercę. McCabe przypisuję sprawę Capshaw, zaraz po tym jak podczas pierwszego publicznego występu, była supergwiazda jest świadkiem śmiertelnej strzelaniny.
 • Wróżkasezon 5, odc. 17Hubbell Kidd jest znany, jako przyjazny strażnik przejścia obok szkoły i nikt nie wie o jego innej tożsamości. Tymczasem jako „dobra wróżka” obdarowuje wszystkich, którzy czynili dobro, a społeczeństwo ich nie doceniło. Niestety, wszystkie podarowane pieniądze pochodzą z kradzieży. Sprawa "milosiernego samarytanina" przypada zespołowi McCaba. Podczas śledztwa odkrywają kolejną tożsamość Hubbella.
 • Stratasezon 5, odc. 18Dziewczyna Jake'a leży śmiertelnie ranna w szpitalu. Jake jest przekonany, że padła ofiarą zemsty ze strony kogoś, kogo wsadził do więzienia, dlatego analizuje wszystkie przeszłe sprawy, by odkryć, kim jest napastnik ukochanej.
 • Koszmarsezon 5, odc. 19Neely Capshaw jest prześladowana przez psychiatrę, którego pomogła wsadzić przed pięciu laty do więzienia. W odcinku gościnnie wystąpi David Soul.
 • Kobieta z charakteremsezon 5, odc. 20Ethel Mae Haven jest zaradną, poukładaną poręczycielką kaucji za Piotra Dymitrowa. Więzień znika, a Ethel musi go jak najszybciej odnaleźć lub straci 1.000.000 dolarów. J.L. McCabe jest przekonany, że Dymitrow jest winny zabójstwa żony multimilionera i kolekcjonera sztuki Alexa Baldwina. Jednak Ethan Mae widzi sytuację inaczej. Chce udowodnić, że to Baldwin jest winny śmierci żony i jest związany z międzynarodowymi przemytnikami sztuki.
 • Powracający koszmarsezon 5, odc. 21Hank Goldman to przystojny i niesamowicie mądry detektyw. Gdy pojawia się w wiadomościach informacja o brutalnym zabiciu kobiety, opinia publiczna obawia się, że to seryjny morderca, Jacka Gwałciciel. Sprawą zajmują się dwaj najlepsi śledczy, Hank i Jake. Mężczyźni, wchodząc coraz głębiej w sprawę, odkrywają niepokojący fakt – umysł zabójcy bardzo dobrze zna policyjne procedury.
 • Mickey Daytonasezon 5, odc. 22Jack sprzymierza się ze świetnym, nowojorskim policjantem, by przeprowadzić śledztwo w sprawie radcy prawnego podejrzanego o gwałt.

Postacie

Opis

/ ,

Serial kryminalny, w którym niezwykle groźny dla bandziorów duet tworzą lokalny prokurator „Grubas” McCabe oraz bystry gliniarz Jack Styles. Trzecim bohaterem filmu jest… przesympatyczny pies prokuratora, który nie tylko towarzyszy swojemu panu na każdym kroku, ale i … przypomina go z wyglądu.

Obsada

Galeria

Konkursy/h1>

Video