Czynne całą dobę

Młody chłopak Leroy jest synem Granville’a - właściciela małego wielobranżowego sklepu. Granville odziedziczył sklep po wuju i postanowił wycisnąć z tego interesu jak najwięcej.

Opis

Czynne całą dobę to serial przepełniony typowo angielskim humorem. Każdy odcinek rozbawi do łez i zagwarantuje 30 minut doskonałej zabawy!

Młody chłopak Leroy (James Baxter) jest synem Granville’a (David Jason) - właściciela małego wielobranżowego sklepu. Granville odziedziczył sklep po wuju i postanowił wycisnąć z tego interesu jak najwięcej. Pragnie również, aby sklep działał przez następne pokolenia. W życiu Granville’a pieniądze odgrywają bardzo ważną rolę i jest on skąpym człowiekiem. Dzięki Leroyowi do sklepu przybywają rzesze kobiet, które są nim zauroczone. Jednak Granville’owi wciąż jest mało, bo klientki nie robią dużych zakupów, a bardziej zachwycają się jego synem. Właściciel ma jeszcze jedną, ale ukrytą słabość, mowa o pani Mavis (Maggie Ollerenshaw). Niestety, na ich drodze stoi siostra Mavis – Madge (Brigit Forsyth).

Zobacz również