CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Ósmy sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni.

PULS2
  • Go to Hell (odc. 3, sezon 8)
    poniedziałek, 25 lutego, 21:0016 40 min.
  • Case of the cross-dressing carp, The (odc. 4, sezon 8)
    poniedziałek, 25 lutego, 22:0016 40 min.
  • Chick Chop Flick Shop, The (odc. 5, sezon 8)
    wtorek, 26 lutego, 21:0016 40 min.

W najbliższym odcinku

Go to Hell (sezon 8, odc. 3)

W motelu Las Vegas znaleziono ciało kobiety i mężczyzny. Nieopodal tego miejsca policjanci zauważają części męskiej i damskiej garderoby. Sprawy komplikują się, kiedy okazuje się, że ślady znalezione

Case of the cross-dressing carp, The (sezon 8, odc. 4)

W ruinach hotelu został znaleziony został ludzki szkielet. Catherine i Brass próbują ustalić do kogo należał. Reszta zespołu zajmuje się sprawą śmierci nastolatka, którego ciało zauważył miejscowy rybak.

Chick Chop Flick Shop, The (sezon 8, odc. 5)

Ktoś włamał się do garderoby aktorki. Sekcja zwłok wykazuje, że zginęła dużo wcześniej niż miało miejsce to wtargnięcie. CSI musi odkryć kto stoi za śmiercią kobiety i czy włamywacz miał z tym jakiś związek.

Who & what (sezon 8, odc. 6)

W domku na przedmieściach zostają zabite dwie osoby. Na drzwiach CSI znajduje krwawy odcisk dłoni. Sprawa wygląda na trudną, dlatego ekipa Grissoma łączy siły z Jackiem Malonem, agentem FBI z Nowego Jorku. Czy wpólnie uda um się znaleźć mordercę?

Goodbye & good luck (sezon 8, odc. 7)

Agenci prowadzą sprawę małżeństwa Jimenez. Sąsiedzi zgłosili awanturę w ich domu. Sara nie czuje się najlepiej. Popada w depresję. Przeraża ją wszechotaczająca przemoc. W końcu zauważa, że nadszedł czas na poważne zmiany w jej życiu.

You kill me (sezon 8, odc. 8)

Hodges wymyśla hipotetyczne morderstwa w laboratorium, aby dać możliwość wykazania się kolegom z laboratorium. Agent ukrywa jendak prawdziwy cel zabawy. Gra Hodgesa ma coraz więcej fanów i chętnych do udziału. Co tak naprawdę stoi za tym pomysłem?

Cockroaches (sezon 8, odc. 9)

Policjant bierze udział w pościgu za śmieciarką, której zawartość wysypuje się na drogę. Wychozi na jaw, że wśród śmieci znajdują się ludzkie zwłoki. Kierowca porzuca samochód, a chwilę później ginie pod kołami innego pojazdu. Agneci muszą sprawdzić do kogo należą fragmenty ciał. Czy kierowca kierowca wiedział jaką zawartość przewozi? Czy po jego śmierci zespół ma szansę dowiedzieć się prawdy?

Lying down with dogs (sezon 8, odc. 10)

Ciało tancerki erotycznej zostaje znalezione w samochodzie Warricka. Mężczyzna staje się głównym podejrzanym w sprawie. Czy uda mu się udowodnić swoją niewinność?

Opis

Ósmy sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni.