CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Szósty sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni.

PULS2
  • $35 O.B.O. (odc. 118)
    poniedziałek, 22 kwietnia, 21:0016 45 min.
  • Gentle, gentle (odc. 119)
    poniedziałek, 22 kwietnia, 22:0016 45 min.
  • Sounds od silence (odc. 120)
    wtorek, 23 kwietnia, 21:0016 45 min.

W najbliższym odcinku

$35 O.B.O. (odc. 118)

Trzy kobiety zginęły pod gruzami zawalonego domu. Catherine próbuje wyjaśnić, jak doszło do tej tragedii. Winnym katastrofy może być bardzo przystojny inspektor budowlany. Reszta ekipy dochodzeniowej pracuje nad wyjaśnieniem zagadki śmierci pewnego małżeństwa. Para świętowała w restauracji ósmą rocznicę ślubu. Po wyjściu z lokalu małżonkowie zostali zamordowani.

Gentle, gentle (odc. 119)

W domu na przedmieściach Las Vegas wybucha pożar, w którym ginie nastolatka. Zespół Gila Grissoma próbuje rozwiązać zagadkę jej śmierci. W jednym z hoteli odbywają się mistrzostwa w grze przypominającej scrabble. Najlepszy z zawodników zostaje znaleziony martwy w toalecie. W jego przełyku i żołądku tkwią żetony, z których gracze układają słowa.

Sounds od silence (odc. 120)

Podczas dorocznego biegu policjantów na atak serca umiera jeden z uczestników.7 Rozpoczyna się dochodzenie mające wyjaśnić przyczyny wypadku. W pokoju hotelowym znaleziono zwłoki dwójki funkcjonariuszy. Główną podejrzaną w tej sprawie jest mieszkająca za ścianą policjantka, a równocześnie kochanka zamordowanego. Jednak trop prowadzi do zazdrosnej żony.

Justice is served (odc. 121)

W największym w Nevadzie lunaparku wypada z szyn wagonik kolejki górskiej. Ginie pięć osób. Na miejscu zostają też znalezione zwłoki pracownika, który zmarł kilkanaście godzin wcześniej. Za miastem na odludziu rowerzyści znajdują zwłoki trzynastolatki. Podejrzaną o popełnienie zbrodni jest jej zrozpaczona matka.

Evaluation Day (odc. 122)

W tajemniczych okolicznościach giną dwaj oszuści, którzy przed śmiercią nieuczciwie wygrali pół miliona dolarów w jednym z kasyn Sama Brauna i to właśnie on staje się głównym podejrzanym. Gil Grissom odsuwa od śledztwa Catherine Willows, ponieważ mężczyzna jest jej ojcem.

Strip Strangler (odc. 123)

Podczas napadu na bank ginie policjant, który znalazł się tam przypadkowo. Organizatorem rabunku okazuje się stary przyjaciel matki Catherine, właściciel sieci kasyn. Catherine,tknięta dziwnym przeczuciem, porównuje DNA podejrzanego ze swoim. Gil Grissom decyduje się na operację, która ma przywrócić mu słuch.

Burked (sezon 2, odc. 201)

Tony Braun, uzależniony od narkotyków syn króla kasyn, zostaje znaleziony martwy w swoim domu. Wszystko wskazuje na to, że przedawkował narkotyki. Zespół ekspertów kryminalistycznych pod kierunkiem Gila Grissoma dowodzi jednak, że było to morderstwo, w którym wzięły udział co najmniej dwie osoby. Podejrzana jest dziewczyna zabitego, która liczy pieniądze po zmarłym. Okazuje się jednak, że Tony miał także innych wrogów wśród najbliższych.

Chaos theory (sezon 2, odc. 202)

Na terenie kampusu uniwersyteckiego zaginęła studentka. Cały zespół Gila Grissoma przystępuje do poszukiwań. Jednak prowadzone śledztwo co chwila utyka w martwym punkcie. Niestety, po kilku dniach ciało dziewczyny zostaje odnalezione na śmietniku.

Opis

Szósty sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni.