Jesteś tutaj

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Odcinki

 • Cool Changesezon 1, odc. 102Serial ukazujący pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni. Codziennie prowadzą dochodzenia używając do tego najnowszych naukowo-technicznych metod, dzięki którym potrafią rozwikłać najtrudniejsze zagadki zabójstw. Kierownikiem zespołu jest Gil Grissom, samotnik i ekscentryk, ceniony przez podwładnych za niesamowitą wiedzę. Do jego zespołu należą: Catherine Willows, była striptizerka i samotna matka, która stara się pogodzić pracę z macierzyństwem, Nick Stokes i Warrick Brown, zawsze gotowi podjąć nowe wyzwanie, Sara Sidle, najmłodsza z drużyny i kapitan Jim Brass z wydziału zabójstw. Pomagają im: technik laboratoryjny Greg Sanders, koroner dr David Robbins i sierżant O'Riley. Ciekawostką jest fakt, że scenariusz poszczególnych odcinków powstał na podstawie autentycznych materiałów dowodowych i raportów sporządzonych przez organy ścigania na miejscach zbrodni.
 • Crate N Burialsezon 1, odc. 103Jim Brass i Gil Grissom zajmują się seryjnymi zabójstwami upozorowanymi na samobójstwa. Jedynym tropem w tej skomplikowanej sprawie są odciski palców. Okazuje się jednak, że zabezpieczone linie papilarne we wszystkich przypadkach są identyczne z plastikową protezą dłoni, znajdującą się w masowej produkcji. Do zespołu kryminologów dołącza początkująca pani technik, Holly Gribbs. Rozpoczyna pracę od przykrego zdarzenia. Pierwszego dnia zostaje postrzelona. Do winy poczuwa się Warrick Brown, który miał ją osłaniać. W tym czasie był jednak zajęty zupełnie innymi sprawami.
 • Pledging Mr. Johnsonsezon 1, odc. 104
 • Friends And Loverssezon 1, odc. 105
 • Who Are You?sezon 1, odc. 106Na pustyni zostają znalezione zwłoki nagiego mężczyzny. Mężczyzna padł ofiarą zabójstwa. Zamordował go najlepszy przyjaciel, ktory był pod wpływem narkotyków. Tymczasem Catherine i Nick zajmują się wyjaśnieniem innej zagadkowej sprawy. Badają okoliczności tajemniczej śmierci dziekana prywatnej szkoły. Morderczyni sama wzywa policję na miejsce zbrodni. Szybko okazuje się jednak, że nie powiedziała całej prawdy. W śmietniku znaleziono zwłoki młodej kobiety. Makabryczne odkrycie prowadzi do śledztwa, które przynosi zaskakujące rozwiązanie. Pzypadek sprawia, iż Sara trafia na trop chciwego właściciela zakładu pogrzebowego. Obrotny przedsiębiorca w rozmaity sposób pozbywał się zwłok po pogrzebie. Odzyskane luksusowe trumny, którymi handluje, sprzedawał jeszcze wielokrotnie.
 • Blood Drops (aka If These Walls Could Talk, Blood Talk)sezon 1, odc. 107W eleganckiej dzielnicy Las Vegas dochodzi do brutalnego morderstwa. Ofiarą zabójcy padają matka, ojciec i dwóch synów. Tragedię przeżyły jedynie dwie dziewczyny. Poszlaki wskazują, że zbrodni mogła dokonać jakaś sekta. W toku dalszego śledztwa kryminolodzy odkrywają nowe dowody w sprawie. Głównym podejrzanym staje się chłopak starszej dziewczyny.
 • Anonymoussezon 1, odc. 108Zespół kryminologów ma do rozwikłania kolejną sprawę, w której poszlaki wskazują na samobójstwo.Dokładne śledztwo wykazuje, że schemat wydarzeń był taki sam, jak poprzednio. Niestety, Gil Grissom i jego zespół za późno wpadają na trop mordercy, któremu ponownie udaje się wymknąć. Tymczasem Brown i Nick Stokes badają okoliczności tajemniczego wypadku drogowego.
 • Unfriendly Skiessezon 1, odc. 109Na pokładzie samolotu lecącego do Las Vegas w niewyjaśnionych okolicznościach ginie pasażer pierwszej klasy. Zeznania współpasażerów przeczą dowodom zebranym przez ekspertów. Gil Grissom uważa, że pasażerowie samolotu są w zmowie i zabili mężczyznę, bo był niebezpieczny.
 • Sex, Lies & Larvaesezon 1, odc. 110Grissom rozwiązuje zagadkę kobiety, która zmarła w górach. Tymczasem Nick i Catherine zajmują się sprawą bogatego kolekcjonera obrazów. Okazuje się, że płótna które ma w swojej kolekcji, w rzeczywistości są tylko kopiami, a oryginały sprzedał jego syn.
 • I-15 Murderssezon 1, odc. 111Sarze i Wrrickowi udaje się doprowadzić do aresztowania zabójcy, który próbował sprytnie ukryć dowody winy. Kierując się chęcią zysku, mężczyzna zamordował własnego brata, a następnie upozorował włamanie rabunkowe. Tymczasem Gil Grissom i Catherine tropią groźnego przestępcę. Jest nim psychopata, który porywa kobiety z supermarketów. Swoje ofiary zamraża w chłodni, a następnie porzuca na poboczu autostrady.
 • Fahrenheit 932sezon 1, odc. 112Młoda pielęgniarka zostaje zamordowana w swoim domu. Podejrzenie pada na jej kochanka, lekarza ze szpitala, w którym razem pracowali. Wkrótce policja znajduje jego poćwiartowane zwłoki. Zespół Gila Grissoma zna nazwisko sprawcy, ale nie potrafi przedstawić przekonujących dowodów winy.
 • Boomsezon 1, odc. 113Mieszkańców miasta paraliżuje strach przed maniakiem podkładającym bomby. Gil Grissom śledzi szaleńca, próbując go złapać na gorącym uczynku. Nick Stokes ulega atrakcyjnej prostytutce. Nazajutrz kobieta zostaje znaleziona martwa, a Nick staje się jednym z głównych podejrzanych o zabójstwo. Zostawił w jej mieszkaniu odciski palców. Do akcji wkracza Catherine, która ratuje Nicka i jego karierę.
 • To Halve And To Holdsezon 1, odc. 114Na pustyni zostaje znaleziona ludzka kość. Prowadząca dochodzenie ekipa kryminologów wkrótce kompletuje cały szkielet. Ludzie Grissoma szybko ustalają, że odnaleźli szczątki pewnego samobójcy. Dowiadują się, że żony mężczyzny nie było stać na urządzenie pogrzebu. Kobieta poćwiartowała więc zwłoki męża i wywiozła w odludne miejsce. Okazuje się, że prawo stanu Nevada nie zabrania podobnych praktyk. Kolejna sprawa dotyczy zamordowanego striptizera, który został wynajęty na wieczór panieński. Sara Sidle i Warrick Brown odnajdują sprawcę mordu. Niestety, muszą przerwać uroczystość ślubną.
 • Table Stakessezon 1, odc. 115W tajemniczych okolicznościach ginie tancerka rewiowa. Prowadzący dochodzenie w tej sprawie Grissom trafia na trop poszukiwanego w kilku stanach oszusta i mordercy. Z kolei Warrick Brown musi rozwiązać zagadkę jeszcze jednej zbrodni w kasynie. Zawodowiec, który wykonał wyrok śmierci na zadłużonym hazardziście, nie pozostawił żadnych śladów. Warricka, który sam kiedyś wpadł w szpony hazardu, nawiedzają demony przeszłości.
 • Too tought to diesezon 1, odc. 116Sara i Gil poszukują nieletniego przestępcy, który zgwałcił i ciężko zranił pewną kobietę. Trudną sprawę do rozwikłania mają również Warrick i Catherine. Wnikliwie porównują zeznania kolejnych świadków, które mogą przynieść nowe dowody. Udaje im się dowieść, że sprzeczność w ich wyjaśnieniach jest tylko pozorna. Tymczasem uwagę Catherine zaprzątają poważne kłopoty rodzinne. Jej eksmąż zaciąga kredyty pod zastaw wspólnego domu byłych małżonków.
 • Face liftsezon 1, odc. 117Staruszka z dużą prędkością wjeżdża swoim autem do zatłoczonej restauracji. Zabija troje ludzi i sama ginie na miejscu. Catherine i Sara próbują wyjaśnić przyczynę tragedii. Podejrzewają, że dziwne zachowanie kobiety, która siedziała za kierownicą, nie było przypadkowe. Sprawa jest szczególnie istotna także z przyczyn osobistych, gdyż Hank, chłopak Sary, również został ranny - był gościem restauracji, ale przyszedł tam z inną dziewczyną. Sara zaczyna nabierać podejrzeń co do jego uczciwości.

Postacie

Opis

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
Rodzaj: 
kryminalny
/
Kraj: 
Kanada, USA
,
Rok produkcji: 
2000
Góra strony
16

Piąty sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni.

Obsada

William Petersen, Marg Helgenberger, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Eric Szmanda, Robert Hall, Paul Guilfoyle, Wallace Langham

Konkursy/h1>

Video