Jesteś tutaj

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Odcinki

 • Grave danger, part 1sezon 5, odc. 24Nick Stokes zostaje porwany z miejsca, gdzie sam dokumentuje ślady pozostawione przez przestępcę. Porywacz kontaktuje się z ekspertami i żąda miliona dolarów okupu za uwolnienie Nicka. Powraca wątek ojca Catherine, właściciela kasyn, Sama Brauna. Właśnie jego Catherine prosi o pieniądze. Nick, zakopany żywcem w trumnie, czeka na śmierć. Zainstalowana w trumnie kamera wideo przekazuje obraz wprost do ekipy Gila Grissoma.
 • Grave danger, part 2sezon 5, odc. 25
 • Bodies in Motionsezon 6, odc. 1Policjanci z CSI prowadzą śledztwo w sprawie wybuchu, który miał miejsce w parku.7 Znaleziono tam ciała dwóch ofiar. Okazuje się jednak, że przyczyną ich śmierci wcale nie była eksplozja. Catherine i Warrick pracują nad sprawą zamordowanej striptizerki. Sara wraz z Sofią odnajdują w zaparkowanym samochodzie zwłoki dwóch osób.
 • Room Servicesezon 6, odc. 2W pokoju hotelowym policjanci znajdują ciało znanego aktora, który ostatnią noc życia spędził imprezując w towarzystwie swoich fanek.
 • Bite Mesezon 6, odc. 3Policjanci badają sprawę martwej kobiety. Podejrzany, mąż ofiary twierdzi, że jego żona przypadkowo spadła ze schodów w ich rodzinnym domu.
 • Shooting Starssezon 6, odc. 4Policjanci odkrywają, że były teren wojskowy przejęła religijna sekta. Wkrótce dochodzi tam do masowych samobójstw.
 • Gum Dropssezon 6, odc. 5W tajemniczych okolicznościach znikają kolejni członkowie rodziny. Nick podejrzewa, że najmłodsza z córek wciąż żyje.
 • Secrets & Fliessezon 6, odc. 628-letnia samotna matka zostaje znaleziona martwa. Wszystko wskazuje na to, że kobieta popełniła samobójstwo, jednak Catherine ma inne zdanie.
 • Bullet Runs Through It,A (Part 1)sezon 6, odc. 7Próba zatrzymania samochodu do rutynowej kontroli drogowej przeradza się w strzelaninę, w wyniku której giną cztery osoby, wśród nich znajduje się policjant. Świadkowie twierdzą, że policjanci strzelali do nieuzbrojonych ludzi. Jedną z zabitych osób okazuje się być syn wpływowego biznesmena.
 • Bullet Runs Through It, A (Part 2)sezon 6, odc. 8Kontynuacja poprzedniego odcinka. Próba zatrzymania samochodu do rutynowej kontroli drogowej przeradza się w strzelaninę, w wyniku której giną cztery osoby, wśród nich znajduje się policjant. Świadkowie twierdzą, że policjanci strzelali do nieuzbrojonych ludzi. Jedną z zabitych osób okazuje się być syn wpływowego biznesmena.
 • Dog Eat Dogsezon 6, odc. 9Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie mężczyzny, który zmarł na skutek przejedzenia. Grissom odkrywa, że Jerry Gable cierpiał na zaburzenia o podłożu genetycznym, wywołujące niekontrolowane poczucie głodu. Okazuje się, że ktoś starał się wykorzystać jego przypadłość, organizując zawody w jedzeniu. Tymczasem Nick i Sara próbują ustalić okoliczności śmierci Lori i Michaela, którzy w trakcie sprawy rozwodowej walczyli o to, z kim zostanie ich pies.
 • Still Lifesezon 6, odc. 10Zespół rozpoczyna śledztwo w sprawie zaginięcia chłopca, którego ojciec zmarł cztery lata wcześniej. Wkrótce policja aresztuje parę, która robi zakupy w sklepie spożywczym z chłopcem odpowiadającym rysopisowi zaginionego. Małżeństwo twierdzi, że Jesse jest ich rodzonym synem. Rodzice mają nadzieję, że badanie DNA ostatecznie przesądzi, że mówią prawdę.
 • Werewolvessezon 6, odc. 11Zespół próbuje rozwiązać zagadkę zamordowania człowieka, który cierpiał na syndrom nadmiernego owłosienia. Poszlaki wskazują na obecną wśród mieszkańców Las Vegas wiarę w istnienie wilkołaków. Sprawa prowadzi śledczych do bliźniaczej siostry ofiary, która cierpi na to samo schorzenie, jednak żyje w odosobnieniu. Ale to właśnie ona, a nie matka, która sfingowała własną śmierć, aby uwiarygodnić porzucenie dzieci, może być kluczem do rozwiązania zagadki. Innym tropem są długi, które pozostawił zmarły.
 • Daddy's Little Girlsezon 6, odc. 12Zespół prowadzi śledztwo w sprawie napaści na motocyklistę, którego pchnięto nożem. Jego przyjaciółka, mimo młodego wieku, miała w zwyczaju spotykać się ze starszymi mężczyznami. Nick i Catherine zajmują się sprawą wypadku samochodowego, w wyniku którego zginęła młoda kobieta. Niespodziewanie okazuje się, że sprawa może być powiązana z porwaniem Nicka.
 • Kiss Kiss, Bye Byesezon 6, odc. 13Szósty sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni.
 • Killersezon 6, odc. 14Zespół jest na tropie byłego więźnia, który chciał wyrównać rachunki i popełnił kolejne morderstwo. Uciekając z miejsca zbrodni, Karl Cooper, znany jako "Red", potrącił dziewczynę, Ally Sullivan. Sprawa jednak nie jest oczywista. Wkrótce detektywi znajdują zwłoki Reda.
 • Pirates of the Third Reichsezon 6, odc. 15Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa córki lady Heather, której ciało znaleziono porzucone na środku pustyni.
 • Up in Smokesezon 6, odc. 16Detektywi powracają do sprawy zabójstwa z udziałem nastolatki.
 • I Like to Watchsezon 6, odc. 17Filmowcy realizujący reality show śledzą każdy ruch detektywów podczas pierwszych czterdziestu ośmiu godzin śledztwa, gdy poszukują oni napastnika, który zaatakował agentkę nieruchomości. Nagrania pokazują, w jaki sposób zespół Grissoma krok po kroku rozpracowuje elementy łamigłówki. Autorom udaje się pokazać, że każdy z członków grupy inaczej radzi sobie z wymaganiami, które niesie ze sobą ich profesja.
 • Unusual Suspect, Thesezon 6, odc. 18Na boisku szkolnym zostaje znalezione ciało szkolnej królowej piękności - siedemnastoletniej Stacy Vollmer. Obrażenia wskazują, że umarła w skutek wylewu krwi do mózgu po uderzeniu w głowę. Zespół kryminologów przybywa do szkoły, by rozwiązać sprawę. Po aresztowaniu jednego z podejrzanych, do śledczych zgłasza się siostra zatrzymanego i przyznaje się do winy. Tymczasem ktoś inny próbuje całą winę zrzucić na chłopaka ofiary, zostawiając auto Stacy pod jego domem.
 • Spellboundsezon 6, odc. 19Śledczy prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci kobiety – medium, która przewidziała własną śmierć. Dowody wskazują na rabunek i prowadzą do posłańca, który przyniósł jej jedzenie oraz do detektywa prowadzącego śledztwo w sprawie śmierci innej kobiety…
 • Poppin' Tagssezon 6, odc. 20Niedaleko głównej ulicy Las Vegas, zostają znalezione zwłoki trzech nastolatków ubranych na czarno. Chłopcy zginęli podczas rozwieszania plakatów promujących ich ulubionego rapera. Grissom i Nick prowadzą śledztwo. Na miejscu zbrodni znajdują zszywacz. Niedługo po oględzinach Catherine odnajduje piętnastoletniego chłopaka z ostrym zakażeniem łydki. Tymczasem, Nick i Warrick odnajdują ślady samochodu i trafiają na trop porwanego gwiazdora hip – hopu.
 • Rashomamasezon 6, odc. 21Samochód pełen dowodów z miejsca zbrodni zostaje skradziony, w wyniku czego śledztwo staje w martwym punkcie.

Postacie

Opis

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
Rodzaj: 
kryminalny
/
Kraj: 
Kanada, USA
,
Rok produkcji: 
2000
Góra strony
16

Piąty sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni.

Obsada

William Petersen, Marg Helgenberger, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Eric Szmanda, Robert Hall, Paul Guilfoyle, Wallace Langham

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Agenci NCIS (S3)

serial kryminalny

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą...

Agenci NCIS

Z archiwum policji

kryminalny

Akcje zatrzymania przestępców, autentyczne pościgi i operacje antyterrorystyczne, a wszystko to nagrane policyjną kamerą. W programie zobaczysz prawdziwe...

Z archiwum policji

Zabójcze umysły (S2)

serial kryminalny

Wielokrotnie nagradzany amerykański serial kryminalny. Specjalna Jednostka Analityków Medycyny Behawioralnej (BAU) to elita wśród agentów FBI. Załoga...

Zabójcze umysły