CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Kolejny sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, szukających odpowiedzi na najbardziej mroczne zagadki kryminalne.

PULS2
  • Keep Calm And Carry-On (odc. 12, sezon 14)
    jutro, 21 października, 22:0016 40 min.
  • Boston Brakes (odc. 13, sezon 14)
    jutro, 21 października, 22:5516 40 min.
  • De Los Muertos (odc. 14, sezon 14)
    wtorek, 22 października, 22:0016 40 min.

W najbliższym odcinku

Keep Calm And Carry-On (sezon 14, odc. 12)

Pasażerowie odkrywają, że podczas lotu ich bagaże podręczne zostały skradzione. Wkrótce okazuje się, że jeden z głównych podejrzanych został zamordowany zaraz po opuszczeniu lotniska.

Boston Brakes (sezon 14, odc. 13)

Dziennikarz śledczy ginie w wypadku samochodowym. Wkrótce jednak wychodzi szokująca prawda na temat mężczyzny.

De Los Muertos (sezon 14, odc. 14)

Dr Robbins jedzie do Meksyku na autopsję córki przyjaciela. Tymczasem w Las Vegas, CSI znajduje zastrzelonych mężczyznę i kobietę. Zespół musi zbadać tę sprawę.

Love for Sale (sezon 14, odc. 15)

16-letnia dziewczynka zostaje zgwałcona i zabita. Dochodzenie prowadzi CSI do domu publicznego. Czy znajdą winnego tej zbrodni?

Killer Moves (sezon 14, odc. 16)

CSI szuka zabójcy, którego ofiary i lokalizacje przypominają ruchy na szachownicy. Greg jest zmuszony zwrócić się do starego mentora, by szukać wskazówek na temat kolejnych ofiar.

Long Road Home (sezon 14, odc. 17)

Groupie zostaje znaleziona martwa w limuzynie po swoim występie. CSI podejrzewa, że gwiazda zespołu może mieć coś wspólnego z tą sprawą.

Opis

Kolejny sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni i szukających odpowiedzi na najbardziej mroczne zagadki kryminalne. Jakie sprawy będą musieli zbadać tym razem?