CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

13 sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni. Codziennie prowadzą dochodzenia używając do...

PULS2
  • Fallen Angels (odc. 7, sezon 13)
    dzisiaj, 22 października, 20:00
  • CSI On Fire (odc. 8, sezon 13)
    dzisiaj, 22 października, 21:00
  • Strip Maul (odc. 9, sezon 13)
    jutro, 23 października, 20:00

W najbliższym odcinku

Fallen Angels (sezon 13, odc. 7)

Na cmentarzu zostają znalezione zwłoki kapłana Ricka Renkena. Mężczyzna został zastrzelony w pobliżu grobu Warricka Browna. Po zebraniu dowodów wiadomo, że kapłan przed śmiercią był w domu Tiny, wdowie po Brownie. Nagle obecny partner kobiety także zostaje zamordowany. To nie może być przypadek...

CSI On Fire (sezon 13, odc. 8)

Na pustyni w Nevadzie zostaje znaleziony masowy grób. Identyfikacja zwłok nie jest prosta, gdyż ciała są poćwiartowane. W toku śledztwa Finley odkrywa, że ofiarami są kobiety, w sprawie których kiedyś prowadziła dochodzenie. Czy tym razem agentka znajdzie sprawcę i będzie mogła zakończyć wieloletnie śledztwo?

Strip Maul (sezon 13, odc. 9)

Zespół CSI poproszony jest o pomoc lokalnej policji w serii aresztowań. Wszystko się komplikuje, kiedy podczas jednego z patroli agenci znajdują niezidentyfikowane zwłoki. Czy pozostawią tę sprawę policji?

Risky Business Class (sezon 13, odc. 10)

Agenci zostają wezwaniy do zbadania sprawy katastrofy lotniczej, w której zginęło pięć osób. Podczas dochodzenia, zespół dkrywa, że w samolocie przed starem dokonano sabotażu. Kogo celem była śmierć aż 5 osób?

Dead Air (sezon 13, odc. 11)

Podczas audycji radiowej na żywo dochodzi do strzelaniny. Giną trzy osoby. Agenci podejrzewają, że celem zabójcy był prezenter. Czy w toku śledztwa potwierdzą swoją tezę?

Double Fault (sezon 13, odc. 12)

Młoda gwiazda tenisa zostaje zamordowana po tym, jak zwyciężyła w wielkim turnieju. Czy zabójcą mogłaby być jej meczowa rywalka? W międzyczasie Hodges ogłasza swoje zaręczyny z piękną Włoszką. Co na to zespół?

In Vino Veritas (sezon 13, odc. 13)

NCIS badają sprawę morderstwa oszusta, który podrabiał drogie wina i je sprzedawał. Z Nowego Jorku przyjeżdża agent CSI Mac Taylor, by spędzić romantyczny weekend z Christine, która w niewyjaśnionych okolicznościach znika z pokoju hotelowego.

Exile (sezon 13, odc. 14)

Agenci prowadzą dochodzenie w sprawie zabójstwa siostry kubańskiej piosenkarki. W międzyczasie Hodges zaczyna mieć wątpliwości co do ślubu z piękną włoszką. Czy to panika przedślubna?

Forget Me Not (sezon 13, odc. 15)

Sara zostaje oskarżona o zamordowanie mężczyzny w hotelu. Wszystkie zebrane dowody prowadzą właśnie do niej. Reszta ekipy robi wszystko, by udowodnić. że ich koleżanka jest niewinna.

Last Woman Standing (sezon 13, odc. 16)

Zespół prowadzi śledztwo w sprawie śmierci dwóch pokerzystów. Okazuje się, że ich śmierć ma związek ze skandalem, jaki zdarzył się przed laty podczas jednego z turniejów pokerowych...

Dead of the Class (sezon 13, odc. 17)

David na zjeździe absolwentów odkrywa zwłoki królowej balu maturalnego. Zespół CSI dołącza do niego i wspólnie próbują znaleźć winnego i rozwiazać tę zagadkę.

Sheltered (sezon 13, odc. 18)

W rezerwacie znaleziono zwłoki mężczyzny. Agenci podejrzewają, że za zbrodnią stoi seryjny morderca, który najprawdopodobniej ukrywa się przed światem w podziemnej jaskini.

Backfire (sezon 13, odc. 19)

Zespół bada sprawę potrójnego morderstwa. W międzyczasie Russell musi znaleźć sposób, aby namówić do zeznań jedynego świadka zbrodni czyli 6-letnią dziewczynkę...

Fearless (sezon 13, odc. 20)

W ośrodku duchowej odnowy, podczas błotnej kąpieli wypływa ciało mężczyzny. Jedną z osób, która zgłosiła ten makabryczny fakt jest narzeczona Hodgesa. Czy kobieta może pomóc agentom w rozwikłaniu tej zagadki?

Opis

13 sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni. Codziennie prowadzą dochodzenia używając do tego najnowszych naukowo-technicznych metod, dzięki którym potrafią rozwikłać najtrudniejsze zagadki zabójstw.