CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Dwunasty sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni.

PULS2
  • CSI down (odc. 5, sezon 12)
    poniedziałek, 24 września, 20:00
  • Freaks & geeks (odc. 6, sezon 12)
    poniedziałek, 24 września, 21:00
  • Brain doe (odc. 7, sezon 12)
    wtorek, 25 września, 20:00

W najbliższym odcinku

CSI down (sezon 12, odc. 5)

Podczas śledztwa domniemana ofiara morderstwa, Frank, nagle podnosi się i prosi o pomoc. Mężczyzna porywa helikopter Medevac, transportujący go do szpitala.

Freaks & geeks (sezon 12, odc. 6)

Agenci badają sprawę kolejnego zabójstwa. Tym razem ofiarą pada popularny artysta. Wszystkie tropy prowadzą do wesołego miasteczka.

Brain doe (sezon 12, odc. 7)

W mieście dochodzi do karambolu samochodowego. Na miejscu tragedii zespół CSI znajduje mózg. Okazuje się, że nie należy on do żadnej z ofiar wypadku.

Crime after crime (sezon 12, odc. 8)

Agenci CSI badają trzy pozornie niepowiązane ze sobą zbrodnie. Trop wskazuje na emerytowanego detektywa. Mężczyzna znajduje się w ostatnim stadium choroby nowotworowej i jest świadomy, że niebawem umrze. W toku śledztwa funkcjonariusze nabierają podejrzeń, że śmiertelnie chory funkcjonariusz mści się na przestępcach, których w przeszłości nie zdołał ująć ani postawić przed sądem.

Zippered (sezon 12, odc. 9)

Zespół CSI bada sprawę śmierci eksperta w dziedzinie balistyki. Śledztwo nie jest proste, dlatego zaangażowani zostają agenci FBI. Jeden z nich, Viggo McQuaid, nawiązuje szczególne relacje z detektyw Willows.

Genetic disorder (sezon 12, odc. 10)

Ekipa CSI bada sprawę zabójstwa genealoga, doktora Ala Robbinsa. Nagie ciało mężczyzny znalazła w sypialni jego żona Judy. Okoliczności zbrodni wskazują, że specjalista zginął podczas miłosnych uniesień, a główną podejrzaną o morderstwo jest jego małżonka. Judy broni jednak swojej niewinności.

Ms. Willows regrets… (sezon 12, odc. 11)

W jednej ze słynnych kancelarii prawniczych dochodzi do zabójstwa. Catherine obawia się, że miało ono związek z jej znajomą, której kobieta poleciła usługi tej firmy. Stara się z nią skontaktować, ale okazuje się, że koleżanka zaginęła. Jej mąż, Gabriel, staje się głównym podejrzanym.

Willows in the wind (sezon 12, odc. 12)

Willows i D.B. muszą się ukrywać po tym, jak ktoś próbował ich zabić. Wszystkie poszlaki wskazują, że za próbą zabójstwa detektywów stoi Mark Gabriel, mąż przyjaciółki Catherine. Agenci próbują ustalić miejsce pobytu Willows i Russella. Niebawem odkrywają przełomowe dla śledztwa informacje na temat żony Gabriela, Laury.

Opis

Dwunasty sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni.