Jesteś tutaj

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Odcinki

 • Big middlesezon 5, odc. 16W odludnej okolicy zostają znalezione zwłoki mężczyzny związanego ze środowiskiem bukmacherskim. Został on zastrzelony przed wieloma dniami, jego ciało było okaleczone przez zwierzęta. W pokoju hotelowym, policja znajduje martwego mężczyznę. Sekcja wykazuje, że został on uduszony.
 • Compulsionsezon 5, odc. 17W pokoju hotelowym zostaje zgwałcona i zamordowana stewardesa. Z miejsca tragedii znikają rzeczy ofiary, a pokój zostaje starannie posprzątany. Nie ma żadnych śladów, które ułatwiłyby policji znalezienie mordercy. Okazuje się, że 5 lat temu miała miejsce podobna sprawa. Sprawcy nie udało się wtedy ustalić.
 • Spark of lifesezon 5, odc. 18Po pożarze w lesie zostają znalezione zwłoki mężczyzny i ciężko poparzona kobieta. Tymczasem w domu na przedmieściu wezwana przez sąsiadów policja znajduje zwłoki pewnego małżeństwa. Oboje zginęli od kul. Na powierzchni basenu unoszą się zwłoki ich pięcioletniej córki. Istnieje przypuszczenie, że coś łączy te dwa zdarzenia.
 • 4 x 4sezon 5, odc. 19Na ulicy w centrum miasta terenowy hummer taranuje i miażdży samochód osobowy. Kierowca ginie na miejscu. Podczas prezentacji nowego modelu samochodu na targach motoryzacyjnych zostają znalezione zwłoki hostessy. Trener kulturysta zostaje znaleziony martwy we własnym domu. Dwunastoletni chłopiec ginie w bębnie suszarki w publicznej pralni.
 • Hollywood Brasssezon 5, odc. 20Wbrew woli swojego przełożonego Jim Brass udaje się do Los Angeles, aby pomóc córce. Ellie jest prostytutką. Kiedy jej przyjaciółka znika bez śladu, Ellie podejrzewa, że została zamordowana. Jim Brass obawia się, że taki sam los spotka też jego córkę. Do Jima Brassa dołącza Warrick Brown, który bierze udział w konferencji w Los Angeles.
 • Committedsezon 5, odc. 21W szpitalu psychiatrycznym zostaje zamordowany jeden z pacjentów. Są w nim leczeni groźni przestępcy, także seksualni, nie można więc wykluczyć udziału któregoś z nich w tej zbrodni. W kręgu podejrzanych jest także jedna z pielęgniarek.
 • Weeping Willowssezon 5, odc. 22Catherine Willows prawie wdaje się w romans z mężczyzną przypadkowo poznanym w barze. Tej samej nocy w mieście ginie młoda kobieta, która również bawiła się w tym barze. Nazajutrz ginie kolejna. Niedoszły kochanek Catherine staje się głównym podejrzanym.
 • Icedsezon 5, odc. 23W akademiku zostają znalezione zwłoki dwojga osiemnastolatków. Greg i Sara starają się dociec przyczyny ich śmierci. Na trawiastej łące za miastem zostają odkryte zwłoki młodego człowieka. Oględziny nie pozwalają stwierdzić, jak zginął ani dlaczego zwłoki leżą właśnie tam. Z kostnicy giną zwłoki mężczyzny. Odnajdują się następnego dnia w dość tajemniczych okolicznościach.
 • Grave danger, part 1sezon 5, odc. 24Nick Stokes zostaje porwany z miejsca, gdzie sam dokumentuje ślady pozostawione przez przestępcę. Porywacz kontaktuje się z ekspertami i żąda miliona dolarów okupu za uwolnienie Nicka. Powraca wątek ojca Catherine, właściciela kasyn, Sama Brauna. Właśnie jego Catherine prosi o pieniądze. Nick, zakopany żywcem w trumnie, czeka na śmierć. Zainstalowana w trumnie kamera wideo przekazuje obraz wprost do ekipy Gila Grissoma.
 • Grave danger, part 2sezon 5, odc. 25Nick Stokes zostaje porwany z miejsca, gdzie sam dokumentuje ślady pozostawione przez przestępcę. Porywacz kontaktuje się z ekspertami i żąda miliona dolarów okupu za uwolnienie Nicka. Powraca wątek ojca Catherine, właściciela kasyn, Sama Brauna. Właśnie jego Catherine prosi o pieniądze. Nick, zakopany żywcem w trumnie, czeka na śmierć. Zainstalowana w trumnie kamera wideo przekazuje obraz wprost do ekipy Gila Grissoma.
 • For Warricksezon 9, odc. 1Dziewiąty sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni.
 • Happy Place, Thesezon 9, odc. 2Dziewiąty sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni.
 • Art Imitates Lifesezon 9, odc. 3Dziewiąty sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni.

Postacie

Opis

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
Rodzaj: 
kryminalny
/
Kraj: 
USA, Kanada
,
Rok produkcji: 
2002
Góra strony
16

Trzeci sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni. Codziennie prowadzą dochodzenia używając do tego najnowszych naukowo-technicznych metod, dzięki którym potrafią rozwikłać najtrudniejsze zagadki zabójstw. Kierownikiem zespołu jest Gil Grissom, samotnik i ekscentryk, ceniony przez podwładnych za niesamowitą wiedzę. Do jego zespołu należą: Catherine Willows, była striptizerka i samotna matka, która stara się pogodzić pracę z macierzyństwem, Nick Stokes i Warrick Brown, zawsze gotowi podjąć nowe wyzwanie, Sara Sidle, najmłodsza z drużyny i kapitan Jim Brass z wydziału zabójstw. Pomagają im: technik laboratoryjny Greg Sanders, koroner dr David Robbins i sierżant O'Riley. Ciekawostką jest fakt, że scenariusz poszczególnych odcinków powstał na podstawie autentycznych materiałów dowodowych i raportów sporządzonych przez organy ścigania na miejscach zbrodni.

Obsada

William Petersen, Marg Helgenberger, Jorja Fox, George Eads, Gary Dourdan, Eric Szmanda, Wallace Langham, Paul Guilfoyle, Robert Hall

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Agenci NCIS (S2)

Serial „Agenci NCIS" śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service...

Agenci NCIS

Hannibal (S2)

Mroczny i wciągający serial „Hannibal” powraca - drugi sezon jest pełen zaskakujących zwrotów akcji i psychologicznych rozgrywek pomiędzy bohaterami....

Hannibal

Z archiwum policji

Akcje zatrzymania przestępców, autentyczne pościgi i operacje antyterrorystyczne, a wszystko to nagrane policyjną kamerą. W programie zobaczysz prawdziwe...

Z archiwum policji

Agenci NCIS: Los Angeles

Serial kryminalny o agentach biura NCIS w Los Angeles, którzy działają pod przykrywką, by rozwiązywać trudne i często szokujące sprawy. Produkcja jest...

Agenci NCIS: Los Angeles

Tropiciel

„Tropiciel” to serial detektywistyczny o mężczyźnie, który przy pomocy swojego niezwykłego zmysłu węchu pomaga policji w najtrudniejszych...

Tropiciel