Strona główna

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Odcinki

  • Fahrenheit 932sezon 1, odc. 112Młoda pielęgniarka zostaje zamordowana w swoim domu. Podejrzenie pada na jej kochanka, lekarza ze szpitala, w którym razem pracowali. Wkrótce policja znajduje jego poćwiartowane zwłoki. Zespół Gila Grissoma zna nazwisko sprawcy, ale nie potrafi przedstawić przekonujących dowodów winy.
  • Boomsezon 1, odc. 113Mieszkańców miasta paraliżuje strach przed maniakiem podkładającym bomby. Gil Grissom śledzi szaleńca, próbując go złapać na gorącym uczynku. Nick Stokes ulega atrakcyjnej prostytutce. Nazajutrz kobieta zostaje znaleziona martwa, a Nick staje się jednym z głównych podejrzanych o zabójstwo. Zostawił w jej mieszkaniu odciski palców. Do akcji wkracza Catherine, która ratuje Nicka i jego karierę.
  • To Halve And To Holdsezon 1, odc. 114Na pustyni zostaje znaleziona ludzka kość. Prowadząca dochodzenie ekipa kryminologów wkrótce kompletuje cały szkielet. Ludzie Grissoma szybko ustalają, że odnaleźli szczątki pewnego samobójcy. Dowiadują się, że żony mężczyzny nie było stać na urządzenie pogrzebu. Kobieta poćwiartowała więc zwłoki męża i wywiozła w odludne miejsce. Okazuje się, że prawo stanu Nevada nie zabrania podobnych praktyk. Kolejna sprawa dotyczy zamordowanego striptizera, który został wynajęty na wieczór panieński. Sara Sidle i Warrick Brown odnajdują sprawcę mordu. Niestety, muszą przerwać uroczystość ślubną.
  • Table Stakessezon 1, odc. 115W tajemniczych okolicznościach ginie tancerka rewiowa. Prowadzący dochodzenie w tej sprawie Grissom trafia na trop poszukiwanego w kilku stanach oszusta i mordercy. Z kolei Warrick Brown musi rozwiązać zagadkę jeszcze jednej zbrodni w kasynie. Zawodowiec, który wykonał wyrok śmierci na zadłużonym hazardziście, nie pozostawił żadnych śladów. Warricka, który sam kiedyś wpadł w szpony hazardu, nawiedzają demony przeszłości.
  • Too tought to diesezon 1, odc. 116Sara i Gil poszukują nieletniego przestępcy, który zgwałcił i ciężko zranił pewną kobietę. Trudną sprawę do rozwikłania mają również Warrick i Catherine. Wnikliwie porównują zeznania kolejnych świadków, które mogą przynieść nowe dowody. Udaje im się dowieść, że sprzeczność w ich wyjaśnieniach jest tylko pozorna. Tymczasem uwagę Catherine zaprzątają poważne kłopoty rodzinne. Jej eksmąż zaciąga kredyty pod zastaw wspólnego domu byłych małżonków.
  • Face liftsezon 1, odc. 117Staruszka z dużą prędkością wjeżdża swoim autem do zatłoczonej restauracji. Zabija troje ludzi i sama ginie na miejscu. Catherine i Sara próbują wyjaśnić przyczynę tragedii. Podejrzewają, że dziwne zachowanie kobiety, która siedziała za kierownicą, nie było przypadkowe. Sprawa jest szczególnie istotna także z przyczyn osobistych, gdyż Hank, chłopak Sary, również został ranny - był gościem restauracji, ale przyszedł tam z inną dziewczyną. Sara zaczyna nabierać podejrzeń co do jego uczciwości.
  • $35 O.B.O.sezon 1, odc. 118Trzy kobiety zginęły pod gruzami zawalonego domu. Catherine próbuje wyjaśnić, jak doszło do tej tragedii. Winnym katastrofy może być bardzo przystojny inspektor budowlany. Reszta ekipy dochodzeniowej pracuje nad wyjaśnieniem zagadki śmierci pewnego małżeństwa. Para świętowała w restauracji ósmą rocznicę ślubu. Po wyjściu z lokalu małżonkowie zostali zamordowani.
  • Gentle, gentlesezon 1, odc. 119W domu na przedmieściach Las Vegas wybucha pożar, w którym ginie nastolatka. Zespół Gila Grissoma próbuje rozwiązać zagadkę jej śmierci. W jednym z hoteli odbywają się mistrzostwa w grze przypominającej scrabble. Najlepszy z zawodników zostaje znaleziony martwy w toalecie. W jego przełyku i żołądku tkwią żetony, z których gracze układają słowa.

Postacie

Opis

/ ,

Serial ukazujący pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni.

Billboard: 
Slideshow PULS2: 
10

Obsada

Galeria

Konkursy/h1>

Video