Code Black: Stan Krytyczny

Trzymający w napięciu serial medyczny, którego akcja dzieje się w szpitalu Angels Memorial. Przedstawia on codzienną walkę lekarzy o ludzkie życie. 

Oglądaj w

TV Puls
 • Fog Of War, The (odc. 12)
  środa, 27 lutego, 0:3516 40 min.
 • First Date (odc. 13)
  środa, 6 marca, 23:2516 40 min.
PULS2
 • Black Tag (odc. 11)
  wtorek, 26 lutego, 23:0016 40 min.
 • Fog Of War, The (odc. 12)
  wtorek, 5 marca, 23:0016 40 min.

W najbliższym odcinku

Black Tag (odc. 11)

Lekarze, próbując dotrzeć na miejsce wypadku, sami staną się członkami karambolu. Stan pacjenta prowadzonego przez Jesse pogarsza się, kobieta uważa, że to jej wina.

Fog Of War, The (odc. 12)

Podczas pracy między Mario, Angusem i Heather zawiązuje się nić porozumienia. Malaya dowiaduje się, że Carla jest w szpitalu. Wbrew woli kobiety, staje po jej stronie w sprawie dotyczącej dziecka.

First Date (odc. 13)

Starszy brat Angusa powraca do szpitala Angels Memorial w nadziei na otrzymanie posady. Christa zaczyna czuć do Neala coś więcej niż tylko sympatię. Malaya natomiast będzie zmuszona pomóc pacjentowi, który zwariował na jej punkcie.

Opis

Code Black: Stan Krytyczny to trzymający w napięciu serial medyczny, którego akcja dzieje się w szpitalu Angels Memorial. Przedstawia on codzienne zmagania lekarzy z najsłynniejszego i najbardziej ruchliwego oddziału ratunkowego w Stanach Zjednoczonych, gdzie czas mierzony jest w sekundach, a ocalenie życia ludzkiego nazywane cudem. W sercu tego kontrolowanego chaosu znajduje się energiczna pani doktor Leanne Rorish, w postać której wciela się zdobywczyni Oskara - Marcia Gay Harden. Do szpitala Angels Memorial trafia czterech nowych rezydentów. Czy poradzą sobie z tak wielką presją? Jak wiele zaryzykują, by ratować zdrowie i życie pacjentów?