Code Black: Stan Krytyczny

Trzymający w napięciu serial medyczny, którego akcja dzieje się w szpitalu Angels Memorial. Przedstawia on codzienną walkę lekarzy o ludzkie życie. 

PULS2
  • In Extremis (odc. 6)
    dzisiaj, 23 kwietnia, 23:0016 40 min.
  • Buen Arbol (odc. 7)
    wtorek, 30 kwietnia, 23:0016 40 min.

W najbliższym odcinku

In Extremis (odc. 6)

Leanne stoi przed trudnym dylematem. Jej pacjentami zostają: policjant, który w przeszłości bardzo jej pomógł oraz mężczyzna ze znacznie większymi obrażeniami. To jednak on postrzelił policjanta. Którego z nich uratuje pani doktor?

Buen Arbol (odc. 7)

Angus ma możliwość skorzystać ze swojego doświadczenia jako psycholog, kiedy na oddział trafia kobieta z amnezją. Pacjentka nie pamięta w jakich okolicznościach została ranna. Christa pomaga nielegalnej imigrantce, której syn cierpi ma mukowiscydozę. Rezydentka z ogromną determinacją stara się znaleźć sposób na zapewnienie chłopcu długoterminowej opieki.

Opis

Code Black: Stan Krytyczny to trzymający w napięciu serial medyczny, którego akcja dzieje się w szpitalu Angels Memorial. Przedstawia on codzienne zmagania lekarzy z najsłynniejszego i najbardziej ruchliwego oddziału ratunkowego w Stanach Zjednoczonych, gdzie czas mierzony jest w sekundach, a ocalenie życia ludzkiego nazywane cudem. W sercu tego kontrolowanego chaosu znajduje się energiczna pani doktor Leanne Rorish, w postać której wciela się zdobywczyni Oskara - Marcia Gay Harden. Do szpitala Angels Memorial trafia czterech nowych rezydentów. Czy poradzą sobie z tak wielką presją? Jak wiele zaryzykują, by ratować zdrowie i życie pacjentów?