Chłopcy pani Brown

Brendan O'Carroll w przezabawnej roli głośnej irlandzkiej matrony Agnes Brown. Ulubionym zajęciem gospodyni jest wtrącanie się w życie jej sześciorga dzieci.

Oglądaj w

TV Puls
  • Magiczne słowo (odc. 3, sezon 3)
    czwartek, 23 maja, 0:3512 30 min.
  • Granice poświęcenia (odc. 4, sezon 3)
    czwartek, 23 maja, 1:1012 30 min.
  • Odpoczynek (odc. 5, sezon 3)
    czwartek, 23 maja, 1:5012 30 min.

W najbliższym odcinku

Magiczne słowo (sezon 3, odc. 3)

W domu Pani Brown organizowane jest przyjęcie z okazji chrztu trojaczków Dermota i Marii. Jako rozrywka dla uczestników zostaje zatrudniony hipnotyzer. Nieświadome Agnes i Winnie poddają się jego urokowi.

Granice poświęcenia (sezon 3, odc. 4)

Agnes jest rozczarowana postępowaniem Cathy, która chce zrobić operację powiększenia biustu, żeby zaimponować swojemu chłopakowi – profesorowi Clowne’owi. Okazuje się, że z kolei on ma dla Cathy propozycję, która może odmienić jej życie. Musi tylko znaleźć chwilę, żeby zadać jej bardzo ważne pytanie.

Odpoczynek (sezon 3, odc. 5)

Agnes marzy o wakacjach, jednak nie może znaleźć nikogo kto pod jej nieobecność mógłby zaopiekować się jej teściem. Musi zatem znaleźć jakieś wyjście z tej sytuacji. Tymczasem do domu Pani Brown wprowadzają się Rory i Dino.

Walentynki (sezon 3, odc. 6)

Zbliżają się walentynki. Okazuje się, że każdy ma jakąś randkę z wyjątkiem Agnes. Kobieta zastanawia się czy randki internetowe w jej wieku to dobry pomysł. Tymczasem Dermot musi udowodnić Marinie, że nadal potrafi być romantyczny.

Więzy krwi (sezon 3, odc. 7)

W domu Pani Brown dochodzi do kłótni pomiędzy Rorym i Dino, a Mark i Betty ogłaszają swój wyjazd do Australii. Tymczasem ojciec Quinn powraca z leczenia.

Na dobre i na złe (sezon 3, odc. 8)

Rodzina przygotowuje się na wielki dzień Rory’ego i Dina. Agnes nie może się doczekać ślubu, dopóki nie spotyka organizatora ślubu – La Li Doggy’ego.

Opis

Brendan O'Carroll w przezabawnej roli głośnej irlandzkiej matrony Agnes Brown. Ulubionym zajęciem gospodyni jest wtrącanie się w życie jej sześciorga dzieci.