Bez Litości

Elijah Kane jest dowódcą grupy zwalczającej największych przestępców, którzy maczają palce w handlu narkotykami i dopuszczają się morderstw.

Oglądaj w

TV Puls
  • Zabójcza sprawiedliwość (odc. 4)
    jutro, 26 czerwca, 23:2516 85 min.
  • Braterstwo (odc. 5)
    środa, 3 lipca, 0:1516 85 min.

W najbliższym odcinku

Zabójcza sprawiedliwość (odc. 4)

Kane ratuje młodą dziewczynę z rąk gwałcicieli. Oprawców udaje się zatrzymać, jednak prokurator nie jest w stanie postawić im żadnych zarzutów, więc zostają oni wypuszczeni na wolność. Tymczasem zespół Kane’a trafia na ślad zorganizowanej grupy przestępczej, do której należą zatrzymani wcześniej gwałciciele. To nie koniec problemów Kane’a. Okazuje się bowiem, że w mieście zaczyna grasować snajper, którego on może znać.

Braterstwo (odc. 5)

Serial przedstawia pracę policyjnej jednostki walczącej ze zorganizowaną przestępczością w Seattle. Jej dowódcą jest bezwzględny Elijah Kane (Steven Seagal), który bez litości rozbija gangi i zwalcza niebezpiecznych morderców. Mocne kino akcji, kryminalne zagadki i świetne efekty specjalne!

Opis

Steven Seagal w serialu kryminalnym Bez litości! Seagal jest też twórcą tej produkcji i przygotował dla nas naprawdę świetne sceny akcji. Przy tym serialu nie można się nudzić!

Elijah Kane (Steven Seagal) jest dowódcą grupy zwalczającej największych przestępców, którzy maczają palce w handlu narkotykami i dopuszczają się morderstw. Kane słynie ze swej bezwzględności, stalowych nerwów i ogromnego doświadczenia w śledztwach. Często jako jedyny dostrzega ślady, które doprowadzić mogą do schwytania niebezpiecznych przestępców. Tym razem za cel obrał sobie rozpracowanie jednej z największych grup narkotykowych. Wie, że nie będzie łatwo, ponieważ handlarze doskonale wiedzą, że muszą uważać ze swoją nielegalną działalnością. Dotarcie do centrum, czyli bossa narkotykowego jest najtrudniejszą rzeczą. Każdy z przestępców będzie milczał, chyba że dostanie odpowiednią zapłatę za swoje zeznania. Wtedy nawet najbardziej zatwardziałym nie udaje się trzymać języka za zębami i puszczają parę z ust. Jak potoczy się sprawa? Czy Kane unicestwi narkotykową szajkę?