Jesteś tutaj

Agenci NCIS

Odcinki

  • Krótki lontsezon 8, odc. 3Do domu pani sierżant wtargnął włamywacz. Kobieta działając w obonie własnej, strzela do przestępcy, który ginie na miejscu. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że zabitemu usunięto linie papilarne. Ekipa nie może w żaden sposób zidentyfikować napastnika. Czy pani sierżant mówi prawdę?
  • Sojusznicy i tajni agencisezon 8, odc. 4Znalezione zostają zwłoki bosmana. Mężczyzna ma rozcięte podbrzusze i żołądek. Agenci muszą ustalić motyw i znaleźć sprawcę, zanim morderca zatrze wszystkie ślady.
  • Na żywosezon 8, odc. 5Żołnierz zostaje zabity podczas udzielania wywiadu w stacji radiowej. Na miejscu ginie także 2 pracowników radia. Ekipa domyśla się, ze głównym celem był gospodarz programu. Czy uda im się znaleźć sprawcę?
  • Wariatkasezon 8, odc. 6Pod kołami samochodu ginie kapitan Clea Thorson. Świadkowie wyjawiają, że przed śmiercią kobieta zachowywała się bardzo dziwnie. Kierowca pojazdu upiera się, że Thorson wybiegła mu przed maskę. Na rękach zabitej ekipa zauważa rozległe ręcznie napisane chemiczne wzory. Czy to główna poszlaka?
  • Zgubasezon 8, odc. 7Zespół NCIS pracuje nad sprawą śmierci żołnierza, którego ciało znaleziono w śmietniku. Mężczyzna był umówiony na spotkanie z przyjacielem. Czy ma on coś wspólnego z zabójstwem?
  • Wrogowie z obcych krajów, część Isezon 8, odc. 8Tony i Tim aresztują kobietę, która ukradła kartę terroryście. Dzięki urządzeniu jakie skonstruowała, Ziva namierza groźnego przestępcę. Czy ta kradzież przyniesie jednak więcej porzytku niż szkody?
  • Wrogowie z obcych krajów, część IIsezon 8, odc. 9Podczas ataku Vince doznaje poważnych obrażeń. Eli ujawnia szczegóły dotyczące operacji sprzed 22 lat. Gibbs i załoga próbują złożyć wszystkie kawałki tej układanki w całość.
  • Fałszywy świadeksezon 8, odc. 10Trwa proces w sprawie zabójstwa. Nagle znika świadek, którego zeznania są kluczowe w celu zamknięcia mordercy. Zespół NCIS musi znaleźć mężczyznę, zanim będzie za późno i zabójca wyjdzie na wolność.

Postacie

Opis

Agenci NCIS
Rodzaj: 
fabularny
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2010
Góra strony
16

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą dochodzenia w sprawach związanych z Marynarką lub Piechotą Morską. Kierowana przez agenta specjalnego - Leroya Jethro Gibbsa, świetnie wyszkolona ekipa podróżuje po świecie badając najróżniejsze sprawy, od morderstw i szpiegostwo, po terroryzm i uprowadzenia.

Obsada

David McCallum, Mark Harmon, Michael Weatherly, Pauley Perrette, Sean Murray, de Pablo

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Co ludzie powiedzą?

Co ludzie powiedzą? to angielski humor w doskonałym wydaniu! Główną bohaterką jest Hiacynta Bucket. Na pierwszy rzut oka jest typową...

Co ludzie powiedzą?

Chłopcy pani Brown

Brendan O'Carroll w przezabawnej roli głośnej irlandzkiej matrony Agnes Brown. Ulubionym zajęciem gospodyni...

Chłopcy pani Brown

Wikingowie (S2)

Akcja serialu Wikingowie rozgrywa się w VIII wieku, kiedy to skandynawscy wojownicy wyruszali w dalekie żeglugi. Ich celem było wzbogacenie się i podbicie nowych ziem. Główną postacią w serialu jest Ragnar Lothbork...

Wikingowie

CSI: Kryminalne zagadki... (S3)

Trzeci sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni. Codziennie prowadzą dochodzenia używając...

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Przygody Merlina (S2)

Król Uther poszukując bogactw, które niegdyś mogły zostać ukryte w okolicach Cemelotu zarządza wykopaliska. W ich trakcie jego ludzie natrafiają na grobowiec...

Przygody Merlina

Zabójcze umysły

Wielokrotnie nagradzany amerykański serial kryminalny. Specjalna Jednostka Analityków Medycyny Behawioralnej (BAU) to elita wśród agentów FBI. Załoga...

Zabójcze umysły