Agenci NCIS

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą dochodzenia...

PULS2
  • Rozwodnicy (odc. 11, sezon 7)
    jutro, 24 marca, 22:5516 40 min.
  • Więzy krwi (odc. 12, sezon 7)
    jutro, 24 marca, 23:4516 40 min.
  • W chmurach (odc. 13, sezon 7)
    środa, 27 marca, 22:0016 40 min.

W najbliższym odcinku

Rozwodnicy (sezon 7, odc. 11)

Zostają znalezione zwłoki pilota marynarki wojennej. Wiele wskazuje na to, że mężczyzna wyskoczył z samolotu, ale na miejscu nie ma spadochronu. Jak do tego doszło?

Więzy krwi (sezon 7, odc. 12)

NCIS podejmuje się ochrony księcia, w którego bazie nieoczekiwanie wybucha samochód, a kierowca ginie w wyniku eksplozji. Czy to nieszczęśliwy wypadek czy moze zamach?

W chmurach (sezon 7, odc. 13)

Do Waszyngtonu zostaje przywieziony ważny świadek z ambasady w Paryżu. Tymczasem sprzątaczka znajduje w wannie zwłoki sierżanta, swojego pracodawcy. Gibbs i McGee rozpoczynają śledztwo. W sejfie zabitego znajdują teczkę wypełnioną wycinkami z gazet dotyczącymi morderstwa popełnionego w Nowym Jorku pół roku wcześniej.

Maskarada (sezon 7, odc. 14)

Samochód kaprala Romana Vegi wybucha podczas pościgu policyjnego. McGee odkrywa, że auto zostało napromieniowane. Kto za tym stoi?

Zasadzka (sezon 7, odc. 15)

Ekipa z NCIS rozpoczyna dochodzenie w sprawie śmierci przyjeciela jednego z weteranów wojny w Iraku. Agenci trafiają na trop podejrzanej firmy transportowej, która prawdopodobnie nielegalnie przerzuca towary przez granice. Ducky odkrywa, że ktoś systematycznie miażdżył kości śródręcza denatowi, prawdopodobnie próbując zmusić go do wyjawienia tajemnicy.

Dzień matki (sezon 7, odc. 16)

Oficer marynarki wojennej zostaje zamordowany. Kiedy ekipa przyjeżdża na miejsce zbrodni, okazuje się, że świadkiem jest narzeczona zmarłego. Wychodzi także na jaw, że to była teściowa Gibbsa.

Podwójna tożsamość (sezon 7, odc. 17)

W parku dochodzi do strzelaniny, w wyniku której ranny zostaje porucznik John Mayne. Okazuje się, że mężczyzna ten zaginął kilka lat wcześniej podczas tajnej misji w Afganistanie.

Jurysdykcja (sezon 7, odc. 18)

Na plaży znalezione zostają zwłoki nurka marynarki wojennej. Jak się okazuje, mężczyzna nie ma przedramienia. Gdy Gibbs i Tony przyjeżdżają do domu zmarłego, w środku spotykają agentów biura śledczego straży przybrzeżnej. Okazuje się, że chcieli przesłuchać nurka, gdyż uwikłany by w morderstwo.

Opis

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą dochodzenia w sprawach związanych z Marynarką lub Piechotą Morską. Kierowana przez agenta specjalnego - Leroya Jethro Gibbsa, świetnie wyszkolona ekipa podróżuje po świecie badając najróżniejsze sprawy, od morderstw i szpiegostwo, po terroryzm i uprowadzenia.