Jesteś tutaj

Agenci NCIS

Odcinki

  • Dziecięce zabawysezon 7, odc. 9Kilkoro dzieci, w trakcie zabawy na polu kukurydzy, znajdue zwłoki. Nieboszczykowi na ramieniu wycięto symbol gangu, do którego kiedyś należał. Gibbs i Tony jadą do instytutu, w którym pracował zabity, by znaleźć jakieś tropy.
  • Wiarasezon 7, odc. 10W parku zostają znalezione zwłoki porucznika. Agenci odkrywają, że mężczyzna niedawno zmienił religię, co nie do końca podobało się jego rodzinie. Czy to faktycznie zbrodnia na tle religijnym?
  • Rozwodnicysezon 7, odc. 11Zostają znalezione zwłoki pilota marynarki wojennej. Wiele wskazuje na to, że mężczyzna wyskoczył z samolotu, ale na miejscu nie ma spadochronu. Jak do tego doszło?
  • Więzy krwisezon 7, odc. 12NCIS podejmuje się ochrony księcia, w którego bazie nieoczekiwanie wybucha samochód, a kierowca ginie w wyniku eksplozji. Czy to nieszczęśliwy wypadek czy moze zamach?
  • W chmurachsezon 7, odc. 13Do Waszyngtonu zostaje przywieziony ważny świadek z ambasady w Paryżu. Tymczasem sprzątaczka znajduje w wannie zwłoki sierżanta, swojego pracodawcy. Gibbs i McGee rozpoczynają śledztwo. W sejfie zabitego znajdują teczkę wypełnioną wycinkami z gazet dotyczącymi morderstwa popełnionego w Nowym Jorku pół roku wcześniej.
  • Maskaradasezon 7, odc. 14Samochód kaprala Romana Vegi wybucha podczas pościgu policyjnego. McGee odkrywa, że auto zostało napromieniowane. Kto za tym stoi?
  • Zasadzkasezon 7, odc. 15Ekipa z NCIS rozpoczyna dochodzenie w sprawie śmierci przyjeciela jednego z weteranów wojny w Iraku. Agenci trafiają na trop podejrzanej firmy transportowej, która prawdopodobnie nielegalnie przerzuca towary przez granice. Ducky odkrywa, że ktoś systematycznie miażdżył kości śródręcza denatowi, prawdopodobnie próbując zmusić go do wyjawienia tajemnicy.
  • Dzień matkisezon 7, odc. 16Oficer marynarki wojennej zostaje zamordowany. Kiedy ekipa przyjeżdża na miejsce zbrodni, okazuje się, że świadkiem jest narzeczona zmarłego. Wychodzi także na jaw, że to była teściowa Gibbsa.

Postacie

Opis

Agenci NCIS
Rodzaj: 
fabularny
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2009
Góra strony
16

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą dochodzenia w sprawach związanych z Marynarką lub Piechotą Morską. Kierowana przez agenta specjalnego - Leroya Jethro Gibbsa, świetnie wyszkolona ekipa podróżuje po świecie badając najróżniejsze sprawy, od morderstw i szpiegostwo, po terroryzm i uprowadzenia.

Obsada

David McCallum, Mark Harmon, Michael Weatherly, Pauley Perrette, Sean Murray, de Pablo

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

CSI: Kryminalne zagadki... (S2)

Drugi sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni. Codziennie prowadzą dochodzenia używając...

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Przygody Merlina

Młody Merlin przybywa do Camelotu. Jego matka postanowiła oddać syna pod opiekę nadwornego medyka w nadziei, że ten nakieruje magiczny talent chłopca na...

Przygody Merlina

Zabójcze umysły (S5)

Wielokrotnie nagradzany amerykański serial kryminalny. Specjalna Jednostka Analityków Medycyny Behawioralnej (BAU) to elita wśród agentów FBI. Załoga...

Zabójcze umysły

Wikingowie (S2)

Akcja serialu Wikingowie rozgrywa się w VIII wieku, kiedy to skandynawscy wojownicy wyruszali w dalekie żeglugi. Ich celem było wzbogacenie się i podbicie nowych ziem. Główną postacią w serialu jest Ragnar Lothbork...

Wikingowie