Jesteś tutaj

Agenci NCIS

Odcinki

  • Na okręciesezon 6, odc. 2DiNozzo pracuje nad sprawą samobójstwa porucznika marynarki wojennej. W toku śledztwa okazuje się, że powiązane jest ono ze znacznie większą aferą.
  • Na kapitolusezon 6, odc. 3Zespół NCIS zostanie wplątany w świat polityki. Jeden z senatorów prosi Gibbsa o pomoc w rozwiązaniu morderstwa młodej pani oficer.
  • Dziewięć żyćsezon 6, odc. 5Podczas prowadzenia sprawy o morderstwo, Gibbs natknie się na starego znajomego- agenta FBI. Co wyniknie z tego spotkania?
  • Na wizjisezon 6, odc. 6Trwają przygotowania do Halloween. Morderca psychopata prowadzi grę z zespołem NCIS, zostawiając w Internecie zagadki dotyczące jego kolejnych kroków.
  • Przypadkowa ofiarasezon 6, odc. 7Vance przypisuje do zespołu Gibbsa młodego debiutanta, by pomógł w rozwiązaniu sprawy napadu na bank. Jak nowego kolegę przywita załoga NCIS?
  • Kretsezon 6, odc. 8Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą dochodzenia w sprawach związanych z Marynarką lub Piechotą Morską. Kierowana przez agenta specjalnego - Leroya Jethro Gibbsa, świetnie wyszkolona ekipa podróżuje po świecie badając najróżniejsze sprawy, od morderstw i szpiegostwo, po terroryzm i uprowadzenia.
  • Sztyletsezon 6, odc. 9Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą dochodzenia w sprawach związanych z Marynarką lub Piechotą Morską. Kierowana przez agenta specjalnego - Leroya Jethro Gibbsa, świetnie wyszkolona ekipa podróżuje po świecie badając najróżniejsze sprawy, od morderstw i szpiegostwo, po terroryzm i uprowadzenia.
  • Wypadeksezon 6, odc. 10Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą dochodzenia w sprawach związanych z Marynarką lub Piechotą Morską. Kierowana przez agenta specjalnego - Leroya Jethro Gibbsa, świetnie wyszkolona ekipa podróżuje po świecie badając najróżniejsze sprawy, od morderstw i szpiegostwo, po terroryzm i uprowadzenia.
  • Silent Nightsezon 6, odc. 11Trwają przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia, niestety zespół NCIS musi pracować nad sprawą kolejnego morderstwa.
  • W klatcesezon 6, odc. 12McGee prowadzi sprawę zabójstwa strażnika więziennego. Daje się zamknąć za kratkami, by móc rozwiązać tajemnicę jego śmierci.

Postacie

Opis

Agenci NCIS
Rodzaj: 
fabularny
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2008
Góra strony
16

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą dochodzenia w sprawach związanych z Marynarką lub Piechotą Morską. Kierowana przez agenta specjalnego - Leroya Jethro Gibbsa, świetnie wyszkolona ekipa podróżuje po świecie badając najróżniejsze sprawy, od morderstw i szpiegostwo, po terroryzm i uprowadzenia.

Obsada

David McCallum, Mark Harmon, Michael Weatherly, Pauley Perrette, Sean Murray

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Zabójcze umysły (S5)

Wielokrotnie nagradzany amerykański serial kryminalny. Specjalna Jednostka Analityków Medycyny Behawioralnej (BAU) to elita wśród agentów FBI. Załoga...

Zabójcze umysły

Przygody Merlina (S2)

Król Uther poszukując bogactw, które niegdyś mogły zostać ukryte w okolicach Cemelotu zarządza wykopaliska. W ich trakcie jego ludzie natrafiają na grobowiec...

Przygody Merlina

ZOO

Na całym świecie dochodzi do niewytłumaczalnych i wcześniej niespotykanych ataków zwierząt. Jackson Oz - badacz zachowań zwierząt – wraz z kilkoma...

ZOO