Agenci NCIS

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service.

PULS2
  • Nokaut (odc. 18, sezon 6)
    dzisiaj, 21 lutego, 22:0016 40 min.
  • Świadek oskarżenia (odc. 20, sezon 6)
    niedziela, 24 lutego, 22:5516 40 min.
  • Kuracja (odc. 21, sezon 6)
    niedziela, 24 lutego, 23:4516 40 min.

W najbliższym odcinku

Nokaut (sezon 6, odc. 18)

Vance postanawia prowadzić własne śledztwo w sprawie śmierci boksera. Wprowadza to pewną rywalizację pomiędzy mężczyzną a Gibbsem.

Gra w chowanego (sezon 6, odc. 19)

Młody chłopiec znajduje narzędzie zbrodni. Zespół musi teraz znaleźć i sprawcę, i ofiarę.

Świadek oskarżenia (sezon 6, odc. 20)

W czasie strzelaniny ginie dwóch mężczyzn.Sprawca miesza w śledztwie, tak by dowody wskazywały na ofiray, które rzekomo miały się zabić nawzajem. Czy NCIS rozwiąże tę zgadkę?

Kuracja (sezon 6, odc. 21)

Policja znajduje zwłoki starszego szeregowca. Na jego szyi Ducky zauważa dwie małe ranki, przypominające ugryzienie wampira. Okazuje się jednak, że to ślady po paralizatorze, który prawdopodobnie zabił żołnierza. W międzyczasie Abbs zostaje uprowadzona przez FBI.

Legenda, część I (sezon 6, odc. 22)

Ekipa zajmuje się śmiercią starszego szeregowca Nicka Chandlera, który był torturowany.Przy jego ciele znaleziony zostaje bilet z Los Angeles. Gibbs i McGee lecą do Californi, by dowiedzieć się czegoś więcej.

Legenda, część II (sezon 6, odc. 23)

Gibbs i Tim nadal prowadzą śledztwo z ekipą z L.A. Callen zajmuje miejsce Liama. Chłopak Zivy okazuje się być zamieszany w nielegalny handel bronią.

Semper Fidelis (sezon 6, odc. 24)

Załoga NCIS prowadzi śledzwtwo w sprawie śmierci ochroniarza. Ducky odkrywa, że przyczyną najprawdopodobniej było uduszenie.

Powrót (sezon 6, odc. 25)

Po konfrontacji Tony'ego z Rivkin, zespół NCIS leci do Izraela. Gibbs musi dokonać trudnego wyboru, sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana.

Opis

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą dochodzenia w sprawach związanych z Marynarką lub Piechotą Morską. Kierowana przez agenta specjalnego - Leroya Jethro Gibbsa, świetnie wyszkolona ekipa podróżuje po świecie badając najróżniejsze sprawy, od morderstw i szpiegostwo, po terroryzm i uprowadzenia.