Agenci NCIS

Serial „Agenci NCIS” śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service...

PULS2
  • Pogrzebać poległych (odc. 1, sezon 5)
    czwartek, 20 grudnia, 20:00
  • Sprawy rodzinne (odc. 2, sezon 5)
    czwartek, 20 grudnia, 21:00
  • Była żona (odc. 3, sezon 5)
    niedziela, 23 grudnia, 22:55

W najbliższym odcinku

Pogrzebać poległych (sezon 5, odc. 1)

Agent specjalny Anthony DiNozzo poznaje ojca Jeanne, który jest handlarzem bronią. Niebawem Jenny Shephard wtajemnicza Gibbsa w szczegóły akcji związanej z poszukiwanem Tony'ego.

Sprawy rodzinne (sezon 5, odc. 2)

Podoficer dorabiający wieczorami jako striptizer zostaje zamordowany. Jak się okazuje w toku śledztwa, sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana, niż by się wydawało.

Była żona (sezon 5, odc. 3)

Martwy żołnierz zostaje znaleziony przed komputerem w swoim domu. Śledztwo prowadzi podpułkownik, która jest osobiście związana z Jethrem. W toku sprawy okazuje się, że świadkiem jest była żona Gibbsa.

Sprawa tożsamości (sezon 5, odc. 4)

Dr Donald "Ducky" Mallard przeprowadza autopsję przy udziale studentów. Niespodziewanie odkrywa on w laboratorium podrzuconą część ciała, która dla dr Mallarda ma symboliczne znaczenie poprzez powiązania z inną agencją...

Opis

Serial „Agenci NCIS” śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą dochodzenia w sprawach związanych z Marynarką lub Piechotą Morską. Kierowana przez agenta specjalnego - Leroya Jethro Gibbsa, świetnie wyszkolona ekipa podróżuje po świecie badając najróżniejsze sprawy, od morderstw i szpiegostwo, po terroryzm i uprowadzenia.