Agenci NCIS

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracują w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service.

PULS2
  • Zaginiony tłumacz (odc. 21, sezon 12)
    dzisiaj, 8 grudnia, 22:5516 40 min.
  • Troll (odc. 22, sezon 12)
    dzisiaj, 8 grudnia, 23:4016 40 min.
  • Zagubieni chłopcy (odc. 23, sezon 12)
    niedziela, 15 grudnia, 22:5516 40 min.

W najbliższym odcinku

Zaginiony tłumacz (sezon 12, odc. 21)

Po tym, jak zostaje zamordowany kapitan piechoty morskiej, NCIS wszczyna dochodzenie. Prowadzi ich ono do obywatela Afganistanu, który pracował jako tłumacz zmarłego i jego brata.

Troll (sezon 12, odc. 22)

Kiedy oficer informatyki marynarki pracujący dla ONI zostaje znaleziony martwy, zespół spotyka się z Nedem Dornegetem, aby przeszukać jej komputer. Co wyjdzie na jaw?

Zagubieni chłopcy (sezon 12, odc. 23)

NCIS szuka organizacji terrorystycznej znanej jako „The Calling” , grupy rekrutującej małe dzieci i młodzież przez Internet. Czym może ona zagrażać światu?

Kraina nigdy-nigdy (sezon 12, odc. 24)

Po ataku terrorystycznym, którego ofiarą jest agent Ned Dornegeta, NCIS kontynuuje poszukiwanie członków grupy. Jakie fakty ujrzą światło dzienne?

Opis

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą dochodzenia w sprawach związanych z Marynarką lub Piechotą Morską. Kierowana przez agenta specjalnego - Leroya Jethro Gibbsa, świetnie wyszkolona ekipa podróżuje po świecie badając najróżniejsze sprawy, od morderstw i szpiegostwo, po terroryzm i uprowadzenia.