Agenci NCIS

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy badają najróżniejsze sprawy, od morderstw i szpiegostwo, po terroryzm i uprowadzenia.

PULS2
  • Nerwica frontowa (część I) (odc. 6, sezon 10)
    dzisiaj, 18 lipca, 21:0016 40 min.
  • Nerwica frontowa (część II) (odc. 7, sezon 10)
    niedziela, 21 lipca, 22:5516 40 min.
  • Porwanie (odc. 8, sezon 10)
    niedziela, 21 lipca, 23:4516 40 min.

W najbliższym odcinku

Imiennik (sezon 10, odc. 5)

Ciało bosmana zostaje znalezione w samochodzie. Morderca porzucił przy zwłokach broń. Wychodzi na jaw, że auto, w którym zabito mężczyznę, należało do milionera- właściciela firmy z Kalifornii. Zespół próbuje dotrzeć do właściciela broni. Czy będzie to faktycznie tak łatwie, jak myślą?

Nerwica frontowa (część I) (sezon 10, odc. 6)

Porucznik Michael Torrez zostaje zabity. Kiedy ekipa przebywa na miejscu zbrodni, ktoś rozpoczyna włamanie do mieszkania zmarłego. Okazuje się, że jest to najlepszy przyjaciel Torreza, który twierdzi, że ktoś przetrzymuje jego kumpla i musi mu pomóc. Agenci rozpoczynają poszukiwania napastników.

Nerwica frontowa (część II) (sezon 10, odc. 7)

Kiedy agenci dowiadują się, że Kersey planuje zamach, od razu rozpoczynają jego poszukiwania. Proszą o pomoc Westcotta. Abby odkrywa, że Kersey zbudował dwa małe, ale potężne ładunki. Zespół próbuje sprawdzić, jak wszystko wyglądało w czasie misji Westcotta i Torreza w Afganistanie. Komputerowo odtwarzają przebieg wydarzeń. Czy okaże się to pomocne w śledztwie?

Porwanie (sezon 10, odc. 8)

Oficer marynarki zostaje zamordowany, gdy próbuje obronić córkę i jej przyjaciółkę przed napastnikami. Jednej z dziewcząt udaje się uciec, niestety druga zostaje porwana. W trakcie śledztwa Ducky odkrywa pod paznokciami zabitego ślady czarnej farby, którą prawdopodobnie zdrapał z samochodu porywaczy. Czy ten trop pozwoli agentom trafić do celu?

Porwanie (sezon 10, odc. 9)

Agent Fornell staje się celem pocisku. Odpowiada strzałami, zabijając napastnika. Okazuje się, że zmarły, Tyler Brown, był marynarzem. W jego samochodzie Tony znajduje zapisany numer rejestracyjny Tobiasa. W barze, w którym pracował marynarz, NCIS dowiadują się, że prawdopodobnie handlował narkotykami. Na miejscu agenci spotykają byłą żonę Gibbsa i Fornella. Powód jej wizyty nie jest jendoznaczny...

Przedświąteczna gorączka (sezon 10, odc. 10)

Żona powracająca z dalekiej służy na święta znajduje w mieszkaniu zwloki męża. Mężczyzna najprowdopobniej zmarł kilka tygodni wcześniej. W trakcie śledztwa Abbs znajduje w portfelu zmarłego banknot ze specjalnymi zabezpieczeniami, informującymi, że nie został jeszcze wprowadzony do obiegu. Okazuje się, że pochodzi z partii, która teoretycznie została zniszczona. Czy ten fatk ma jakikolwiek związek ze śmiercią mężczyzny?

Shabbat Shalom (sezon 10, odc. 11)

Podczas rodzinnego wędkowania ojciec z synem znajdują ludzkie ucho. Wkrótce nurkowie wyławiają całe ciało. Okazuje się, że wrzucono je do wody najdalej kilka dni wcześniej. McGee dokonuje zaskakującego odkrycia- mimo, że zmarły ubrany był w mundur, nie był żołnierzem. Czy ekipie uda się zidentyfikować mężczyznę i znaleźć przyczynę śmierci?

Shiva (sezon 10, odc. 12)

Gibbs wraz z ekipą kontynuują śledztwo w sprawie zabójstw w domu Vance'a. Szukają jakichkolwiek śladów, które mogą doprowadzić do rozwiazania tej zagadki. Czy im się uda? W międzyczasie Ziva chowa swojego ojca, a Vance Jacka.

Wypadek (sezon 10, odc. 13)

Ziva wraca do pracy. Agenci rozpoczynają śledztwo w sprawie śmierci kobiety i żołnierza. Para podczas jazdy samochodem wypadła z drogi. Gibbs i Ducky podejrzewają, że nie był to wypadek. Uważają, że żołnierz mógł znęcać się nad dziewczyną. Agenci odkrywają, że para chodziła razem do podstawówki. Tymczasem do Abby wracają wspomnienia z jej pierwszego dochodzenia.

Opis

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą dochodzenia w sprawach związanych z Marynarką lub Piechotą Morską. Kierowana przez agenta specjalnego - Leroya Jethro Gibbsa, świetnie wyszkolona ekipa podróżuje po świecie badając najróżniejsze sprawy, od morderstw i szpiegostwo, po terroryzm i uprowadzenia.