Jesteś tutaj

Agenci NCIS

Odcinki

  • Extreme Prejudicesezon 10, odc. 1Ducky znajduje się w szpitalu. Jimmy bez skutku próbuje się skontaktować się z ekipą w Waszyngtonie. Tymczasem w stolicy trwa usuwanie szkód po wybuchu. Część załogi niestety została ranna...
  • Recoverysezon 10, odc. 2W związku z wybuchem, agenci poddawani są badaniom psychiatrycznym. Gibbs prosi go, aby zaczął od Abby, która wciaż ma koszmary związane z prosektorium. Tymczasem okazuje się, że zaginęła jedna z agentek NCIS, Margaret Watkins. Wkrótce znalezione zostaje zatopione auto, a w środku jej zwłoki. Agenci podejrzewają, że Watkins mogła zostać przypadkiem postrzelona w czasie wybuchu. Czy śledztwo to potwiedzi?
  • Phoenixsezon 10, odc. 3Ducky wraca do sprawy sprzed 12 lat. Podejrzewa, że pomylił się w ożeczeniu przyczyny zgonu. Tymczasem ekipa prowadzi śledztwo na temat śmierci sierżanta, który zatruł się czadem. Przy jego zwłokach natomiast znaleziono 50 tysięcy dolarów. W trakcie postępowania wychodzi na jaw, że obie sprawy mają ze sobą wiele wspólnego.
  • Lost At Seasezon 10, odc. 4Trwają poszukiwania załogi po rozbiciu śmigłowca wojskowego. Odnalezione zostają trzy z czterech zaginionych osób. Wraz z NCIS sledztwo prowadzi agentka Abby Borin. Nie wiadomo, gdzie jest pilot i wrak śmigłowca. Gibbs podejrzewa, że to nie był przypadek i mimo zakazu postanawia porozmawiać z załogą, która przebywa w szpitalu.
  • Namesake, Thesezon 10, odc. 5Ciało bosmana zostaje znalezione w samochodzie. Morderca porzucił przy zwłokach broń. Wychodzi na jaw, że auto, w którym zabito mężczyznę, należało do milionera- właściciela firmy z Kalifornii. Zespół próbuje dotrzeć do właściciela broni. Czy będzie to faktycznie tak łatwie, jak myślą?
  • Shell Shock (Part 1)sezon 10, odc. 6Porucznik Michael Torrez zostaje zabity. Kiedy ekipa przebywa na miejscu zbrodni, ktoś rozpoczyna włamanie do mieszkania zmarłego. Okazuje się, że jest to najlepszy przyjaciel Torreza, który twierdzi, że ktoś przetrzymuje jego kumpla i musi mu pomóc. Agenci rozpoczynają poszukiwania napastników.
  • Shell Shock (Part 2)sezon 10, odc. 7Kiedy agenci dowiadują się, że Kersey planuje zamach, od razu rozpoczynają jego poszukiwania. Proszą o pomoc Westcotta. Abby odkrywa, że Kersey zbudował dwa małe, ale potężne ładunki. Zespół próbuje sprawdzić, jak wszystko wyglądało w czasie misji Westcotta i Torreza w Afganistanie. Komputerowo odtwarzają przebieg wydarzeń. Czy okaże się to pomocne w śledztwie?
  • Gonesezon 10, odc. 8Oficer marynarki zostaje zamordowany, gdy próbuje obronić córkę i jej przyjaciółkę przed napastnikami. Jednej z dziewcząt udaje się uciec, niestety druga zostaje porwana. W trakcie śledztwa Ducky odkrywa pod paznokciami zabitego ślady czarnej farby, którą prawdopodobnie zdrapał z samochodu porywaczy. Czy ten trop pozwoli agentom trafić do celu?

Postacie

Opis

Agenci NCIS
Rodzaj: 
fabularny
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2012
Góra strony
16

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą dochodzenia w sprawach związanych z Marynarką lub Piechotą Morską. Kierowana przez agenta specjalnego - Leroya Jethro Gibbsa, świetnie wyszkolona ekipa podróżuje po świecie badając najróżniejsze sprawy, od morderstw i szpiegostwo, po terroryzm i uprowadzenia.

Obsada

de Pablo, Mark Harmon, Michael Weatherly, Pauley Perrette, Sean Murray

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

CSI: Kryminalne zagadki... (S13)

13 sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni. Codziennie prowadzą dochodzenia używając do...

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas