Jesteś tutaj

Agenci NCIS: Los Angeles

Odcinki

  • High-Value Targetsezon 8, odc. 1Serial kryminalny o agentach biura NCIS w Los Angeles, którzy działają pod przykrywką, by rozwiązywać trudne i często szokujące sprawy. Produkcja jest spin-offem bardzo popularnego serialu „Agenci NCIS”.
  • Belly of the Beastsezon 8, odc. 2
  • Queen’s Gambit, Thesezon 8, odc. 3Gdy jeden z agentów zespołu nadal pozostaje na oddziale intensywnej terapii, reszta zespołu prowadzi śledztwo w sprawie porwania. W międzyczasie Hetty udaje się do Waszyngtonu w związku z dochodzeniem w sprawie kreta.
  • Black Marketsezon 8, odc. 4Trwa dochodzenie w sprawie otrucia agenta Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego. Podczas śledztwa zespół odkrywa magazyn z podrobionymi towarami oraz skradzione pieniądze rządowe. Czy to wszystko to polityczne porachunki?
  • Ghost Gunsezon 8, odc. 5Zespół poszukuje dowodów i wskazówek w sprawie śmierci operatora, który zostaje znaleziony martwy na dachu wieżowca. W międzyczasie Anna Kolczek pomaga zespołowi w poszukiwaniach kreta.
  • Home Is Where the Heart Issezon 8, odc. 6Po uratowaniu życia komandora przez konserwatora, zespół odkrywa tajemniczą przeszłość mężczyzny. Okazuje się, że teraz na niebezpieczeństwo narażona jest niewinna nastolatka. Czy agenci rozwiąża zagadkę zanim będzie za późno?
  • Crazy Trainsezon 8, odc. 7Callen pod przykrywką udaje się do szpitala psychiatrycznego, by odszukać zaginionego agenta NSA. Nie będzie to łatwe zadanie aktorskie. Jak poradzi sobie w nieznanym środowisku?

Postacie

Opis

Agenci NCIS: Los Angeles
Rodzaj: 
fabularny
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2016
Góra strony
18

Serial kryminalny o agentach biura NCIS w Los Angeles, którzy działają pod przykrywką, by rozwiązywać trudne i często szokujące sprawy. Produkcja jest spin-offem bardzo popularnego serialu „Agenci NCIS”.

Obsada

Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Linda Hunt, LL Cool J, Miguel Ferrer

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

CSI: Kryminalne zagadki... (S13)

13 sezon serialu ukazującego pracę grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni. Codziennie prowadzą dochodzenia używając do...

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Agenci NCIS (S10)

Serial Agenci NCIS śledzi poczynania grupy agentów specjalnych, którzy pracując w rządowej agencji Naval Criminal Investigative Service, prowadzą...

Agenci NCIS