Agenci NCIS: Los Angeles

Serial kryminalny o agentach biura NCIS w Los Angeles, którzy działają pod przykrywką, by rozwiązywać trudne i często szokujące sprawy. 

Oglądaj w

TV Puls
  • Reznikov (odc. 4, sezon 5)
    dzisiaj, 25 marca, 13:0512 40 min.
  • Niepisana zasada (odc. 5, sezon 5)
    dzisiaj, 25 marca, 14:0512 40 min.
  • Niepisana zasada (odc. 5, sezon 5)
    jutro, 26 marca, 13:0012 40 min.

W najbliższym odcinku

Reznikov (sezon 5, odc. 4)

Trwa śledztwo w sprawie porwania mężczyzny, który podaje się za ojca Callena. Ekipa agentów NCIS stawia czoła śmiertelnemu niebezpieczeństwu.

Niepisana zasada (sezon 5, odc. 5)

Dziewczyna byłego żołnierza marynarki wojennej została porwana dla okupu. Agenci odkrywają, że za tę sytuację odpowiedzialny jest wywiad. Do ekipy dołącza analityk Nell Jones. Deeks nieświadomie łamie jedną z niepisanych zasad, ustalonych przez Hettie.

Big Brother (sezon 5, odc. 6)

Callen prowadzi tajne śledztwo w sprawie 15-letniego hakera z prestiżowego liceum, który steruje akcjami terrorystycznymi.

Długi dzień (sezon 5, odc. 7)

Zespół NCIS współpracuje z Departamentem Bezpieczeństwa Krajowego w sprawie śmierci strażnika z lokomotywowni. Wkrótce okazuje się, że szukają człowieka, który planuje atak terrorystyczny.

Opad promieniotwórczy (sezon 5, odc. 8)

Zespół NCIS musi odnaleźć osobę odpowiedzialną za kradzież urządzenia, które miało służyć do przeprowadzenia ataku terrorystycznego. Istnieje obawa, że Los Angeles padnie ofiarą zamachu.

Terapia (sezon 5, odc. 9)

Kensi i Deeks wspólnie przybierają fałszywe tożsamości, by rozwiązać sprawę zabójstwa.

Zamarznięte jezioro (sezon 5, odc. 10)

Callen i Sam zatrudniają do pomocy żołnierza z Nepalu, który specjalizuje się w walce na noże. Mają nadzieję, że dzięki jego umiejętnością uda im się odzyskać zaginiony sprzęt.

Żelazna kurtyna w górę (sezon 5, odc. 11)

Kiedy agenci dowiadują się, że podejrzany o popełnienie zbrodni wojennych były przywódca komunistów z Rumunii mieszka w Los Angeles, robią wszystko, by schwytać zbrodniarza.

Wesoła ucieczka (sezon 5, odc. 12)

Córka senatora pada ofiarą włamania. Agenci muszą ustalić, czy było to przypadkowe przestępstwo. W międzyczasie Kensi otrzymuje niespodziewany prezent na święta Bożego Narodzenia.

Przysięga (sezon 5, odc. 13)

Agenci pracują nad śledztwem w sprawie morderstwa agenta federalnego powiązanego z hawalą, starożytnym systemem przenoszenia pieniędzy.

Okrzyki bojowe (sezon 5, odc. 14)

NCIS pracuję nad sprawą morderstwa dwóch byłych dostawców sprzętu dla wojska. Jeden z członków załogi zostaje narażony na poważne niebezpieczeństwo.

Opis

Serial kryminalny o agentach biura NCIS w Los Angeles, którzy działają pod przykrywką, by rozwiązywać trudne i często szokujące sprawy. Produkcja jest spin-offem bardzo popularnego serialu „Agenci NCIS”.