13 Posterunek 2

Komendant policji – Władysław Słoik – jest fanatykiem cygar i swojego psa. Pracuje na 13. posterunku na peryferiach miasta razem ze zwariowanym...

Oglądaj w

TV Puls
  • 13 Posterunek 2 (odc. 15, sezon 2)
    dzisiaj, 17 listopada, 8:50
  • 13 Posterunek 2 (odc. 16, sezon 2)
    dzisiaj, 17 listopada, 9:25
  • 13 Posterunek 2 (odc. 17, sezon 2)
    sobota, 24 listopada, 8:50

W najbliższym odcinku

13 Posterunek 2 (sezon 2, odc. 15)

Kiedy w pobliskim szpitalu zostaje ogłoszony alarm bombowy i ewakuacja pacjentów, na 13 Posterunku zjawia się karetka z dwoma pacjentami. Na nieszczęście pojawia się także trzeci pacjent otruty muchomorami przez teściową. Czarek nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy. Wkrótce przybywa również Mirella Ciapara, która zaczyna transmitować na żywo poczynania policjantów i obiecuje dla nich nagrodę. Czarek obiecuje zająć się pacjentami.

13 Posterunek 2 (sezon 2, odc. 16)

Po obejrzeniu programu o UFO policjanci zaczynają rozmawiać o przybyszach z obcych planet. Przerywa im komendant, który nakazuje wyjąć z archiwum teczki osobowe, gdyż "góra" chce zweryfikować dane. Kiedy Czarek i Kasia znajdują pustą teczkę komendanta zaczynają podejrzewać, że jest on ufoludkiem. Rysio informuje komendanta o podejrzeniach policjantów. Komendant postanawia ich nastraszyć...

13 Posterunek 2 (sezon 2, odc. 17)

Czarek tłumaczy Arniemu o co chodziło w filmie "Olbrzym", dlatego na moment wciela się w rolę geja. Wszyscy zaczynają sądzić, iż rzeczywiście jest homoseksualistą. Wydaje się to również potwierdzać wizyta przyjaciela Czarka z dawnych lat - Juliusza oraz zachowanie Czarka, który kupuje sobie apaszkę i jedwabną koszulę. Mimo, że posterunkowy zaprzecza jakoby był gejem, żaden z policjantów mu nie wierzy, a Kasia jest wściekła, że ją okłamywał.

13 Posterunek 2 (sezon 2, odc. 18)

Czarek aresztuje studenta, który dłubał w nosie nie swoim palcem, ale...jego. Później zjawia się zmartwiona Agnieszka, bowiem nauczycielka historii chce ją usunąć ze szkoły jeszcze przed maturą. Czarek wpada na pomysł obrazowego przedstawienia Agnieszce historii świata tak, by szybko opanowała całą wiedzę przed egzaminem. Swą pomoc oferują także Kasia, Andżela, Arnie i Rysio. Policjanci rozpoczynają od greckich filozofów i mędrców, następnie przedstawiają ważne sceny z historii Cesarstwa Rzymskiego. Wreszcie dochodzą do początków państwa polskiego. Agnieszka jest zmęczona oglądaniem "obrazków" z historii i zasypia.

Opis

Komendant policji – Władysław Słoik – jest fanatykiem cygar i swojego psa. Pracuje na 13. posterunku na peryferiach miasta razem ze zwariowanym posterunkowym – Cezarym Cezarym – a także posterunkową – Kasią – oraz wielkim fanem Arnolda Schwarzeneggera – Arnie’m. 13 posterunek to miejsce, gdzie może wszystko może się zdarzyć, o czym świadczy wiele bardzo zabawnych sytuacji.