Gra Muzyka

„Gra Muzyka” to znakomity show muzyczny łączący w sobie znakomitą rozrywkę, wielkie emocje i rywalizację o nagrody. Zasady oparte są na regułach popularnej gry w kółko i krzyżyk.

Masz szansę na wygranie 5000 złotych!

;

Prowadzący

Robert Janowski
Napis Robert Janowski

Robert Janowski to dziennikarz i prezenter telewizyjny oraz radiowy, lektor, pisarz, aktor, wokalista, z wykształcenia lekarz weterynarii. Debiutował na deskach amatorskich teatrów. Współpracował przy tworzeniu wielu musicali.

Oglądaj online

W najbliższym odcinku

Odc. 8

Doskonała zabawa, gorące rytmy i mnóstwo góralskiej energii! Tak zapowiada się 8. odcinek rozrywkowego show „Gra Muzyka”! Gościem specjalnym będzie zespół Future Folk z charyzmatycznym liderem Staszkiem Karpielem – Bułecką. Nie tylko zaśpiewają na scenie jeden ze swoich sztandarowych hitów , ale również znajdą chwilę, by porozmawiać z Robertem. A jeśli zastanawiacie się po co góralom dwa nazwiska – odpowiedź znajdziecie w programie. Staszek Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin wykonają również razem z widownią i Robertem jedną z góralskich pieśni. Ale to nie koniec niespodzianek! Na scenie w duecie z Robertem wystąpi Doda – wspólnie zaśpiewają „Na strunach szyn” z musicalu „Metro”. Tym samym spełni się marzenie Dody, która karierę zaczynała w tym musicalu. Z „Metrem” będzie też związane jedno z konkursowych pytań! Ponadto na parkiecie zaszaleją Ania Głogowska i Tomasz Barański, zjawiskowa Sabina Jeszka zaśpiewa „Purple Rain” Prince’a, a Marcin Jajkiewicz przywoła lato hitem Rickiego Martina „Livin’ La Vida Loca”. Będzie się działo!

Odc. 9

Mnóstwo wspaniałej muzyki, pozytywnej energii i emocji – tak zapowiada się 9. odcinek rozrywkowego show „Gra Muzyka”! Parkiet rozgrzeje Radek Liszewski i Weekend, Sabina Jeszka oraz roztańczeni Ania Głogowska i Rafał Maserak. Widzowie dowiedzą się też, w którym z hitów zespołu „The Beatles” aż 25 razy pojawia się słowo „love”. I tę właśnie piosenkę brawurowo wykonają Robert Janowski i Aneta Figiel. Gościem specjalnym programu będzie też Kasia Stankiewicz, która z zespołem Varius Manx wykona jeden z największych hitów zespołu. Ale to nie wszystko! W programie wystąpi też Doda z pięknym, nastrojowym utworem „Nie mam dokąd wracać”. Będzie się działo!

Odc. 10

Potężna dawka muzyki, znakomita zabawa oraz wspaniali goście! W 10. odcinku rozrywkowego show „Gra Muzyka” gośćmi specjalnymi będą Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk z zespołu „Kombii”. Opowiedzą m.in. o swoim spotkaniu w liceum, kiedy to założyli pierwszy zespół, oraz o współpracy z Jackiem Cyganem. W programie nie zabraknie też Anety Figiel, Sabiny Jeszki, Marcina Jajkiewicza i Bartka Grzanka i wspaniałych hitów w ich wykonaniu jak: „Bałkanica” zespołu Piersi, czy „Dancing Queen” Abby. Wystąpi tez zjawiskowa Magdalena Tul z piosenką Edyty Górniak „To nie ja”. Parkiet rozgrzeją Ania Głogowska i Jan Kliment, którzy zatańczą do utworu Heleny Majdaniec w wykonaniu Roberta Janowskiego. Emocje gwarantowane!

Opis

„Gra Muzyka” to nowy, 10-odcinkowy muzyczny show Telewizji Puls z Robertem Janowskim jako prowadzącym! Program łączy w sobie znakomitą rozrywkę, wielkie emocje i rywalizację o nagrody. Zasady oparte są na regułach popularnej gry w kółko i krzyżyk. W każdym odcinku widzowie będą mieli okazję usłyszeć sporo znakomitej muzyki w wykonaniu uwielbianych polskich gwiazd, których utworów słucha cała Polska! Są to: Lady Pank, Doda, Weekend, Kombii, Future Folk, Varius Manx, Piotr Cugowski, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Pectus oraz Feel. Widzowie przeżyją wielkie emocje związane z grą o pieniądze. Będzie mnóstwo zagadek muzycznych, usłyszymy też największe polskie i zagraniczne hity muzyczne w wykonaniu między innymi Magdaleny Tul. O oprawę choreograficzną zadbają: Anna Głogowska, Agustin Egurrola i zespół taneczny Volt oraz artyści Teatru Rampa - Santi Bello Group. Show „Gra Muzyka” to spora dawka znakomitej rodzinnej rozrywki! 

Konkurs

Graj o nagrodę odcinka 5000 zł: wyślij GRA pod 7306, cena za SMS 3,69 z VAT

Do tej pory nagrody 5000 zł wygrali:

  • Damian z Kalinówki
  • Joanna z Mińska Mazowieckiego
  • Kazimierz z Międzyrzecza Wielkopolskiego
  • Małgorzata z Torunia
  • Kazimierz z Międzyrzecza Wielkopolskiego
  • Anita z Ciechanowa
  • Kinga z Gruczna

Regulamin konkursu

Aktualności

Zobacz również