Następny proszę!

Wielkie emocje, wyścig z czasem, atrakcyjne nagrody pieniężne i doskonała zabawa dla wszystkich! W roli prowadzącego - uwielbiany przez widzów Marcin Wójcik. 

PULS2
  • Następny proszę! (odc. 2)
    dzisiaj, 18 stycznia, 20:0012 45 min.
  • Następny proszę! (odc. 2)
    jutro, 19 stycznia, 16:0012 45 min.
  • Następny proszę! (odc. 3)
    sobota, 25 stycznia, 20:0012 45 min.

Oglądaj online

W najbliższym odcinku

Następny proszę! (odc. 2)

„Następny proszę!” to show jakiego w Polsce jeszcze nie było - łączy emocje teleturnieju z doskonałą zabawą programu rozrywkowego! Tu można wygrać wielkie pieniądze, a przy tym znakomicie się bawić, gdyż w czasie programu dzieje się bardzo wiele: jest taniec, muzyka i zwariowany humor. W roli prowadzącego - uwielbiany przez widzów Marcin Wójcik. Gościem specjalnym drugiego odcinka jest jeden z najlepszych polskich iluzjonistów, Piotr Denisiuk (finalista programu „Mam talent”), który wszystkich zaskoczy swoimi niezwykłymi umiejętnościami! Zapowiada się emocjonujące widowisko! W programie ponadczasowe hity zagra zespół w składzie: Grzegorz Wilk (finalista „Twoja twarz brzmi znajomo”), Filip Siejka i Paweł Gawlik.

Następny proszę! (odc. 3)

„Następny proszę!” to show jakiego w Polsce jeszcze nie było - łączy emocje teleturnieju z doskonałą zabawą programu rozrywkowego! Tu można wygrać wielkie pieniądze, a przy tym znakomicie się bawić, gdyż w czasie programu dzieje się bardzo wiele: jest taniec, muzyka i zwariowany humor. W roli prowadzącego - uwielbiany przez widzów Marcin Wójcik. Gościem specjalnym trzeciego odcinka jest nie kto inny a polski Chuck Norris jako Strażnik Teksasu! Będzie pilnował porządku a przy okazji wykona kilka akrobacji i wesprze uczestników zabawy. Czy przyniesie szczęście finaliście? Czy tym razem padnie wysoka wygrana? W programie hity zagra zespół w składzie: Grzegorz Wilk (finalista „Twoja twarz brzmi znajomo”), Filip Siejka i Paweł Gawlik.

Opis

Gra toczy się o wysoką stawkę, a Zwycięzca może być tylko jeden!

 

„Następny proszę!” to show jakiego w Polsce jeszcze nie było - łączy wielkie emocje teleturnieju z doskonałą zabawą programu rozrywkowego! Tu można wygrać duże pieniądze, a przy tym znakomicie się bawić, gdyż w czasie programu dzieje się bardzo wiele: jest taniec, muzyka i zwariowany humor. W roli prowadzącego - uwielbiany przez widzów Marcin Wójcik. W każdym odcinku ponadczasowe hity zagra zespół w składzie: Grzegorz Wilk (finalista „Twoja twarz brzmi znajomo”), Filip Siejka i Paweł Gawlik. Będą również goście specjalni! Zapowiada się doskonała zabawa i niezapomniane emocje! A co zrobić, żeby przejść do finału i wygrać? Zasady są jasne: uczestnicy stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań – do wyboru są tylko dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden fałszywy ruch i do gry zasiądzie następny uczestnik. Osoba, której uda się pokonać wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do finału. Tym razem, uczestnik ścigając się z czasem, musi błędnie odpowiedzieć na 21 pytań. Jeśli mu się uda, wygrywa pieniądze. „Następny proszę!” to pierwszy program z odwróconymi zasadami – zupełna nowość na rynku telewizyjnym!
Producentem wykonawczym jest Endemol Shine Polska – producent takich programów jak: „MasterChef”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, czy „The Brain. Genialny umysł”.

 

Takiego show jeszcze nie było!

Aktualności

Zobacz również