Jesteś tutaj

Łowcy okazji

Odcinki

  • Night Of The Digging Deadsezon 3, odc. 1Tym razem łowcy okazji oglądają między innymi klatkę rekina, narzędzia patologa z 1900 roku oraz jedną z pierwszych pił elektrycznych do kości.
  • High Flying Tonsezon 3, odc. 2Tym razem bohaterowie są na dużej aukcji kontenerowej w Ventura. Łowcy odkrywają kosz i palnik do balonów oraz niemiecki karabin - jednostrzał z XIX wieku.
  • Auction Hunter Shufflesezon 3, odc. 3Ton i Allen dają lekcję nowemu łowcy okazji. W międzyczasie oglądają stół do gry z lat czterdziestych XX wieku oraz części z samolotu myśliwskiego biorącego udział z II wojny światowej.
  • Instinctsezon 3, odc. 4Ton i Allen spotykają na Alasce agresywnego podróżnika. W międzyczasie bohaterowie oglądają ośmiokołowego ATV, który porusza się zarówno po ziemi jak i wodzie. Oglądają również młot udarowy na powietrze, który potrafi wiercić w litej skale.
  • Cold Hard Cashsezon 3, odc. 5Ton i Allen udają się do północnej Alaski, gdzie czeka ich chłodne powitanie ze strony lokalnych łowców. Mężczyźni znajdują tam dwa ogromne wodoloty i parę najpotężniejszych rewolwerów wyprodukowanych na świecie - Smith & Wesson.
  • Choo-Choo, Cha-Chingsezon 3, odc. 6Bohaterowie, w małym miasteczku w Palmer, niespodziewanie odkrywają pojazd silnikowy do konserwacji trakcji kolejowej z 1960 roku oraz półautomatyczny, japoński pistolet sprzed pierwszej wojny światowej.

Postacie

Opis

Łowcy okazji
Rodzaj: 
factual
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2012
Góra strony
12

"Łowcy okazji" to serial dokumentalny o dwóch zapalonych handlarzach - Alenie Haffnie i Tonie Jonesie, którzy w poszukiwaniu cennych przedmiotów, wartościowych kolekcji i unikatowych zbiorów przemierzają Amerykę wzdłuż i wszerz.

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

JRG w akcji

Z kamerą w sercu szalejących płomieni... Nowa produkcja polska przedstawiająca z bliska pracę straży pożarnej, podczas dramatycznych i pełnych emocji...

JRG w akcji

Biesiada na cztery pory...

Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce i zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje.

Biesiada na cztery pory roku

Niesamowite!

Serial „Niesamowite!” ukazuje niezwykłe historie, które zdarzyły się naprawdę. Wydarzenia, które wydają się być tylko literacką fikcją...

Niesamowite!

Na jedwabnym szlaku

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę...

Handlarz doskonały (S3)

Bohater programu „Handlarz doskonały” - Jeff Schwarz jest właścicielem olbrzymiego lombardu, który mieści się w magazynie na przestrzeni 30 000 stóp...

Handlarz doskonały

Gwiazdy lombardu (S18)

Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard...

Gwiazdy lombardu

Wojciech Cejrowski. Boso...

Kontynuacja serii „Boso przez świat” Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. 

Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia

Wstydliwe choroby (S4)

Dr Christian Jessen i jego zespół lekarzy pomagają ludziom cierpiącym na rzadkie i bardzo krępujące schorzenia. W tej serii medycy staną przed naprawdę...

Wstydliwe choroby

Top Gear (S11)

Top Gear to niesamowita dawka emocji dla każdego fana motoryzacji! Zespół złożony z Jeremy'ego Clarksona, Jamesa Maya i Richarda Hammonda przetestuje najnowsze i najbardziej popularne modele samochodów. 

Top Gear