Łowcy okazji

"Łowcy okazji" to serial dokumentalny o dwóch zapalonych handlarzach - Alenie Haffnie i Tonie Jonesie, którzy w poszukiwaniu cennych przedmiotów,...

PULS2
  • Little-Ton Jones (odc. 20, sezon 3)
    dzisiaj, 12 grudnia, 6:00
  • Ton's Hot Commodity (odc. 21, sezon 3)
    jutro, 13 grudnia, 6:00
  • Allen's Ruff Day (odc. 22, sezon 3)
    piątek, 14 grudnia, 6:00

W najbliższym odcinku

Ice, Ice, Baby (sezon 3, odc. 19)

Tym razem łowcy okazji oglądają między innymi klatkę rekina, narzędzia patologa z 1900 roku oraz jedną z pierwszych pił elektrycznych do kości.

Little-Ton Jones (sezon 3, odc. 20)

Allen i Ton starają się wykończyć swoją konkurencję od wewnątrz rozmawiając z rywalami i lokalnymi nabywcami. Tym razem chłopaki natrafiają na ciężkie maszyny do wydobywania złota z 1950 roku oraz amatorską rakietę, która pozwala na podróż szybszą niż prędkość dźwięku.

Ton's Hot Commodity (sezon 3, odc. 21)

Allen spóźnia się na aukcję, a Ton licytuje przedmioty na własną rękę rywalizując z pewną kobietą… Tym razem Łowcy okazji trafiają na w pełni funkcjonalny miotacz ognia oraz rzadki, ręcznie robiony łuk ze strzałami.

Allen's Ruff Day (sezon 3, odc. 22)

Ton i Allen udają się na aukcje do rodzinnego miasta Tona, co kończy się długą walką z wielkoustym kupującym. Bohaterowie natrafiają na parę pistoletów na naboje ze środkami chemicznymi.

Hula Moola (sezon 3, odc. 23)

Tom, Allen i ich zadziorna asystentka udają się na Hawaje, gdzie odkrywają gadżet w stylu Jamesa Bonda do szybkiej podwodnej podróży oraz niezwykłe sanki w stylu vintage.

Friends In Hawaii Places (sezon 3, odc. 24)

Allen i Ton zabierają na aukcję asystentów, by wygrać z lokalnymi kupcami. Chłopaki znajdują skuter z czasów II wojny światowej oraz zabytkowe polinezyjskie narzędzia do tatuaży, które chcą wypróbować na Tonim!

Money Makin' Monster Machines (sezon 3, odc. 25)

Zespół Łowców okazji przechodzi do ataku, co niestety kończy się kursem kolizyjnym ze starym aukcyjnym weteranem. Tym razem bohaterowie odkrywają zbiór szybkich pojazdów terenowych i trochę muzyki z gatunku hardcore heavy metal z przełomu XIX i XX wieku.

Gold N' Gloves (sezon 3, odc. 26)

Łowcy okazji idą łeb w łeb ze złymi bliźniakami Ton w walce o średniowieczną katapultę stworzoną z myślą o szturmowaniu zamków. W międzyczasie Ton odkrywa kolekcję złotych sztabek o wartości tysięcy dolarów!

Opis

"Łowcy okazji" to serial dokumentalny o dwóch zapalonych handlarzach - Alenie Haffnie i Tonie Jonesie, którzy w poszukiwaniu cennych przedmiotów, wartościowych kolekcji i unikatowych zbiorów przemierzają Amerykę wzdłuż i wszerz.