Łowcy okazji

"Łowcy okazji" to serial dokumentalny o dwóch zapalonych handlarzach - Alenie Haffnie i Tonie Jonesie, którzy w poszukiwaniu cennych przedmiotów,...

PULS2
  • Night Of The Digging Dead (odc. 1, sezon 3)
    sobota, 24 listopada, 5:45
  • High Flying Ton (odc. 2, sezon 3)
    niedziela, 25 listopada, 6:15
  • Auction Hunter Shuffle (odc. 3, sezon 3)
    niedziela, 25 listopada, 6:45

W najbliższym odcinku

Night Of The Digging Dead (sezon 3, odc. 1)

Tym razem łowcy okazji oglądają między innymi klatkę rekina, narzędzia patologa z 1900 roku oraz jedną z pierwszych pił elektrycznych do kości.

High Flying Ton (sezon 3, odc. 2)

Tym razem bohaterowie są na dużej aukcji kontenerowej w Ventura. Łowcy odkrywają kosz i palnik do balonów oraz niemiecki karabin - jednostrzał z XIX wieku.

Auction Hunter Shuffle (sezon 3, odc. 3)

Ton i Allen dają lekcję nowemu łowcy okazji. W międzyczasie oglądają stół do gry z lat czterdziestych XX wieku oraz części z samolotu myśliwskiego biorącego udział z II wojny światowej.

Instinct (sezon 3, odc. 4)

Ton i Allen spotykają na Alasce agresywnego podróżnika. W międzyczasie bohaterowie oglądają ośmiokołowego ATV, który porusza się zarówno po ziemi jak i wodzie. Oglądają również młot udarowy na powietrze, który potrafi wiercić w litej skale.

Cold Hard Cash (sezon 3, odc. 5)

Ton i Allen udają się do północnej Alaski, gdzie czeka ich chłodne powitanie ze strony lokalnych łowców. Mężczyźni znajdują tam dwa ogromne wodoloty i parę najpotężniejszych rewolwerów wyprodukowanych na świecie - Smith & Wesson.

Choo-Choo, Cha-Ching (sezon 3, odc. 6)

Bohaterowie, w małym miasteczku w Palmer, niespodziewanie odkrywają pojazd silnikowy do konserwacji trakcji kolejowej z 1960 roku oraz półautomatyczny, japoński pistolet sprzed pierwszej wojny światowej.

Drumming Up Cash (sezon 3, odc. 7)

Ton i Allen trafiają na aukcję w pobliżu Glendale, gdzie spotykają cichą, ale zabójczą konkurencję. Znajdują tam talerz perkusyjny marki Zildjian z 1940 oraz płytę sterującą wykorzystywaną podczas dużych pokazów pirotechnicznych.

Big Easy Money (sezon 3, odc. 8)

Ton i Allen udają się do Nowego Orleanu w poszukiwaniu łatwych pieniędzy. Jednak zamiast kilku chodliwych sprzętów, napotykają na wyjątkowe skarby – poduszkowiec z turbinowym silnikiem i parę pistoletów pojedynkowych z XIX wieku.

Voodoo Moola (sezon 3, odc. 9)

Allen i Ton jadą na licytację do stolicy Louisiany i niestety szybko popadają w konflikt z prawem. Jednak podczas wyprawy trafiają na prawdziwe antyczne cudo – fotel fryzjera sprzed 1900 roku.

Opis

"Łowcy okazji" to serial dokumentalny o dwóch zapalonych handlarzach - Alenie Haffnie i Tonie Jonesie, którzy w poszukiwaniu cennych przedmiotów, wartościowych kolekcji i unikatowych zbiorów przemierzają Amerykę wzdłuż i wszerz.