Jesteś tutaj

Gwiazdy lombardu

Odcinki

 • Time Machinessezon 1, odc. 7Rick próbuje wyremontować automat do coli z 1950 roku i dołączyć go do zmodernizowanych przedmiotów kolekcjonerskich. Czy jego plan się powiedzie czy spali na panewce? Tymczasem Corey’owi jest oferowana ulubiona broń piratów - pistolet flintlock z XVIII wieku, jednak nim będzie mógł pociągnąć za spust, musi potwierdzić jego autentyczność. Ponadto Gwiazdy Lombardu mają szansę na zakup Radia Philco z 1941. Czy ekipa poda kwotę za ten sprzęt, czy utkną gdzieś w eterze?
 • Brothers & Bussessezon 1, odc. 8Młody mężczyzna chce wymienić garłacz z 1750 roku na pierścionek zaręczynowy. Później gwiazdy lombardu mają okazję kupić fotel katapultowy podobno z myśliwca z II Wojny Światowej ale czy ta oferta nie zmierza ku kraksie? Kolejny klient chce zarobić na czynsz zastawiając swojego oryginalnego Shwinna Stingray z 1966, który przypomniał Rickowi stare dobre czasy. Czy wycieczka w przeszłość zakończy się wyłożeniem gotówki?
 • Rick's big betsezon 1, odc. 9Jeden ze stałych bywalców sklepu przynosi z trudem zdobyte, przez jego ojca, niemieckie bagnety z II wojny światowej, jednak ich autentyzm jest poparty tylko słowami ojca klienta. Następny klient przynosi zardzewiałą pompę gazu z 1930 roku. Dziadek ma szansę na zakupu automatu “Milczący dzwon” z 1930, czy pociągnie za dźwignie czy też nie podejmie rękawicy?
 • Rope a dopesezon 1, odc. 10Gwiazdy lombardu zastanawiają się nad zakupem Forda Chopped Coupe z 1929, ale jeśli nie dojdą do porozumienia w sprawie ceny, sprawa rozejdzie się po kościach. Kowboj chce sprzedać swój automat do ćwiczenia wiązania cieląt, czy Corey dobije targu, a Chumlee nie wystraszy mu klienta? Najładniejsza pracowniczka lombardu nadal jest opieszała, więc Rick z dziadkiem postanawiają ją adekwatnie ukarać, ale czy to wystarczy, aby dać jej nauczkę?
 • John Hancock’s Hancocksezon 1, odc. 11Gwiazdy Lombardu są przyzwyczajone do płacenia dużych pieniędzy za charakterystyczne przedmioty celebrytów, ale czy będą w stanie wycenić jeden pochodzący od prawdziwej gwiazdy? Chłopaki mają okazję kupić rzekomo autentyczny bat Indiany Jonesa, a wszystko sprowadza się do dwóch słów: Harrison Ford.
 • Plane Crazysezon 1, odc. 12Za sprawą mapy kolonialnego Bostonu Gwiazdy lombardu przenoszą się o ponad dwa wieki wstecz. Czy potwierdzi się jej autentyczność czy może oferent wyjdzie z pustymi rękami? W międzyczasie Chumlee kupuje fałszywe dzieła sztuki co wyprowadza z równowagi Ricka.
 • Peaches and Pinupssezon 1, odc. 13Corey ma okazję kupić drewnianą kuszę, z której nie strzelano od prawie 40 lat – czy wytrzyma i trafi w cel, czy też rozpadnie się razem z transakcją. W międzyczasie Rick czerwieni się kiedy klientka próbuje sprzedać kolekcje Playboya swojego męża. Wreszcie Gwiazdy Lombardu spróbują sprzedać jeden ze swoich najcenniejszych przedmiotów, zegar z pozłacanego brązu, zwany również "Zegarem śmierci".
 • Old man's gamblesezon 1, odc. 14Gwiazdy Lombardu dostają telefon o fliperach z 1979 dedykowanych zespołowi KISS. Czy nadal mogą grać całą noc czy jednak pochłoną drobne Coreya a chłopaki pożegnają sie z zakupem? Później Rick jest w kropce kiedy klientka przynosi 20-dolarowy banknot z 1914, ale czy te drobne są warte zachodu? W sklepie pojawia się harleyowiec oferujący klasyczny kask Harleya Davidsona z 1982 roku. Chumlee chce go kupić dla siebie, ale czy zdoła uzbierać gotówkę nim dziadek sprzeda go komuś innemu?
 • Old mans bootysezon 2, odc. 15Gwiazdy lombardu mają okazję kupić skrzynie skarbów z XVII wieku, której nikt nie może otworzyć - mimo, że to, co jest w środku może wszystko zmienić. Bohaterowie bardzo chcą się dowiedzieć, co kryje się w środku, ale czy uda im się odkryć jej tajemnicę? Następnie przychodzi człowiek, który chcę sprzedać trzy dwustronne noże pochodzące z okopów z okresu I wojny światowej, jednak Rick ma co do nich pewne wątpliwości. Na koniec Rick i Corey odgrywają się na dziadku i „pożyczają” jego Chryslera Imperiala z1956. Jak to się skończy?
 • Fired upsezon 2, odc. 16Gwiazdy lombardu chcą kupić śmigło samolotu, które może być historycznie związane z Charlesem Lindberghiem. Muszą tylko znaleźć eksperta lub dokumentację, aby potwierdzić jego autentyczność, inaczej bedzie można je spalić. Później do lombardu przychodzi człowiek, który chce sprzedać muszkiet z 1750. Jednak Rick ma wątpliwości co do jego prawdziwości. Na koniec młody człowiek przynosi dziadkowi pęk kluczy, w którym jest klucz używany przez Willie Nelson - pytanie tylko który…
 • Sharkssezon 2, odc. 17Rick i dziadek rozglądają się za zakupem najdroższego amerykańskiego samochodu wyścigowego - klasycznego Shelby Cobra z 1965. Będą palić gumę, czy zaliczą ostre hamowanie? Następnie Gwiazdy lombardu mają okazję kupić zegar okrętowy pochodzący ze statku z okresu II wojny światowiej (1942). Jednak jego wartość jest zależna od jednego – tykania.
 • Hot air buffonsezon 2, odc. 18Atmosfera w Lombardzie uległa podgrzaniu po tym jak Corey złamał jedną ze złotych zasad Ricka i wydał dużą kwotę pieniędzy na zakup ogromnego, dwunastoosobowego balonu. Czy Corey stanie na wysokości zadania i uda mu się na nim zarobić czy jego ryzyko będzie oznaczało korektę zysków sklepu? Później klient próbuje sprzedać klasyczną gitarę Gibson Les Paul z 1960, jednak Rick ma pewne obawy. Następny oferent przynosi butelkę leczniczego whisky z czasu prohibicji, a dziadek musi zdecydować czy ją kupi, odrzuci, a może spróbuje..
 • Sharpe Shooterssezon 6, odc. 105Gwiazdy lombardu wychodzą w plener, by przetestować przodka nowoczesnych karabinów maszynowych - Kartaczownicę Gatlinga. Rick uzależnił zakup od sprawności maszyny pochodzącej z czasów wojny domowej. Tymczasem Corey i Dziadek próbują przywołać starego ducha motoryzacji rozważając zakup auta z 1915 roku – Forda Model T taxi.
 • Kings and McQueenssezon 6, odc. 106Gwiazdy lombardu są wręcz oniemiałe, gdy do sklepu wchodzi kulejący mężczyzna z XIX wieczną strzelbą przybraną trzcinami. Następnie Rick i Chumlee oglądają motocykl Indian z 1940 roku, który niegdyś należał do słynnego Steve'a McQueena. Na koniec chłopaki oglądają książki rzekomo drukowane przez jednego z Ojców Założycieli – Benjamina Franklina.
 • Buy The Booksezon 6, odc. 107Gwiazdy lombardu oglądają klasycznego Lincolna roadstera z 1932 roku. Czy skuszą się na ten piękny egzemplarz czy też pozostawią jego kupno w sferze marzeń? Następnie chłopakom opada szczęka z wrażenia, gdy w progach lombardu staje człowiek z klamrą Konfederatów pochodzącą z wojny domowej.
 • Cannons and Klingonssezon 6, odc. 108Gwiazdy lombardu wystrzeliwują salwę honorową, by sprawdzić zabytkowe armaty z lat osiemdziesiątych, pochodzące z serialu Magnum P.I. Następnie atmosfera się podgrzewa za sprawą tajnych zdjęć z programu badań nad bombami atomowymi.
 • Cool As Ikesezon 10, odc. 179Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Bullitt Proofsezon 10, odc. 180Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Some Like It Notsezon 10, odc. 181Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Say It Ain't Sosezon 10, odc. 182Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Fork It Oversezon 10, odc. 183Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.

Postacie

Opis

Gwiazdy lombardu
Rodzaj: 
factual
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2010
Góra strony
12

Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Nagie randki (S2)

Niezwykłe show telewizyjne którego uczestnicy poszukują miłości. Co ciekawe, robią to w stroju Adama i Ewy...

Nagie randki

Niesamowite!

Serial „Niesamowite!” ukazuje niezwykłe historie, które zdarzyły się naprawdę. Wydarzenia, które wydają się być tylko literacką fikcją...

Niesamowite!

Na jedwabnym szlaku

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i...

Lombard Chicago: wszystko...

Bracia Randy i Wayne prowadzą wyjątkowy lombard w Chicago. Właściciele kłócą się ze swoimi klientami o wszystko, aby osiągnąć jak największe zyski....

Lombard Chicago: wszystko pod zastaw

Królowie okazji

Jason i Bryan to królowie okazji. Kupują, żeby sprzedać z zyskiem. Kiedy ruszają w teren żaden przedmiot się przed nimi nie ukryje. Każdy pchli targ i...

Królowie okazji

MasterChef USA (S3)

Jeden z najbardziej uznanych na świecie szefów kuchni - Gordon Ramsay chce dać szansę innym! "Masterchef USA" to wyjątkowy program, łączący w sobie...

MasterChef USA

Cesar Millan na ratunek (S2)

Cesar słynie ze szczególnych umiejętności radzenia sobie z niesfornymi, problematycznymi, a czasem wręcz niebezpiecznymi psami. Mężczyzna odpowiada na...

Cesar Millan na ratunek

Wojny magazynowe: Kanada (S2)

„Wojny magazynowe Kanada” to wyjątkowy serial dokumentalny o wyjątkowych ludziach – współczesnych poszukiwaczach skarbów. Są niezwykle...

Wojny magazynowe: Kanada