Jesteś tutaj

Gwiazdy lombardu

Odcinki

 • Pezzed offsezon 2, odc. 28Gwiazdy lombardu mają okazję kupić wyjątkowo rzadką osiemnastowieczną dubeltówkę treningową z tajemniczym złotym grawerunkiem. Czy dzięki napisowi odkryją prawdziwe pochodzenie broni czy też nie uda im się złamać jej sekretu? Następnie, Corey i Chum spotykają Peza, który chce sprzedać 50 sztuk klasycznych płyt Americana. Czy Corey znajdzie pieniądze na tę kolekcję? Później, przychodzi kobieta, która ma nadzieję sprzedać Rickowi "S" Quarter 1932 - rzadką wersję pierwszych srebrnych monet, którą Washington wprowadził do amerykańskiego obiegu. Rick zastanawia się nad autentycznością i wagą monet.
 • Guns and Rangerssezon 3, odc. 29Gwiazdy lombardu mają okazję kupić klucz z XVI lub XVII wieku, który nie tylko otwiera drzwi, ale również strzela nabojami! Czy zakupią autentyczny pistolet – klucz by szybciej dobijać targów, czy strzelą sobie tą licytacją w stopę? Następnie Corey i Chum spotykają wysypiskowego nurka, który przychodzi z naturalnej wielkości Power Rangersem. Czy Corey ze swoimi super bohaterskimi mocami wyczaruje trochę gotówki, czy też ciemne siły zmuszą go do oddania Rangera? Później Rick ma okazję kupić trofeum przedstawiające Jeffa Gordona, jako jednego z pięciu najlepszych kierowców NASCAR. Czy Rick wyciągnie kasę czy utknie w pit stopie?
 • Pinball Wizardsezon 3, odc. 30Gwiazdy lombardu mają okazję kupić klasyczny flipper z 1973 roku, który potrzebuje poważnej naprawy. Czy skuszą się na tą okazję? Następnie Corey i Chum spotkają mężczyznę zainteresowanego sprzedażą swojego prywatnego transportera - lepiej znanego pod nazwą Segway. Czy Corey jest gotów zapłacić stos gotówki za przejażdżkę? Następnie, kobieta ma nadzieję sprzedać Rickowi złota monetę - St Gaudens Double Eagle, z 1924, która często zwana jest najpiękniejszą monetą w historii, jaką wyprodukowało US Mint. Tylko czy to nie sen?
 • Tattoos and Tantrumssezon 3, odc. 31Gwiazdy lombardu mają okazję kupić siodło, które prawdopodobnie było używane przez Kevina Costnera w filmie „Tańczący z wilkami”. Następnie Rick dostaje ofertę zakupu Winchestera z lat 1800, który był jednym z pierwszych karabinów wielostrzałowych w historii. Czy mężczyzna go kupi czy też siła odrzutu go zniechęci? Później Corey spotyka człowieka, który ma nadzieję sprzedać swój zestaw do tatuażu. Co zrobi Corey, dobije targu czy też zrezygnuje?
 • Chopper Gamblesezon 3, odc. 32Gwiazdy lombardu mają niepowtarzalna okazję zakupu helikoptera. Czy Rick przekona Dziadka do transakcji? Następnie Rick ma szansę na zakup dwustuczterdziestoletniego kuponu na loterię z podpisem ojca założyciela George Washingtona. Czy to nagroda życia? Później Corey ma okazję kupić pięć klasycznych, zachowanych w idealnym stanie kart baseballowych z Petem Rose. Czy powinien postawić na baseball?
 • Spooning Reveresezon 3, odc. 33Gwiazdy lombardu mają okazje kupić zabytkową, srebrna łyżeczkę wykonaną przez prawdziwą amerykańską legendę – Paula Revere. Czy odkupią ten kawałek historii? Tymczasem Dziadek ma okazję nabyć ręcznie robiony zegar z kukułką z XVIII wieku. Czy znajdzie swój sposób na negocjacje, czy też ulegnie urokowi kukułki? Na koniec, Rick dostaje propozycję zakupu tajemniczego, starego łuku.
 • OFF The Wagonsezon 3, odc. 34Corey ma okazję kupić wyjątkowo rzadki, produkowany w Belgii motocykl Sarolea z 1942 roku. Jednak Rick ma wątpliwości, co do opłacalności tego przedsięwzięcia. Później Gwiazdy lombardy dostają propozycję zakupu miecza z wojny domowej, który najprawdopodobniej należał do oficera konfederacji. Rick postanawia stoczyć bitwę ze współpracownikami w obronie tego kawałka historii. Czy wygra? Następnie w lombardzie pojawia się kobieta, która przynosi drukarskie, żeliwne kasety na tusz z 1800 roku. Czy bohaterów zainteresuje ta propozycja?
 • Backroom Brawlsezon 3, odc. 35Gwiazdy lombardu oglądają kieszonkowy zegar słoneczny z XVI wieku wraz z ukrytą w nim tajemnicą… Rick i Dziadek mają okazję kupić album ze zdjęciami słynnego Jimmiego Hoffa. Czy ta intrygująca postać przyciągnie ich pieniądze i skłoni do zakupu? Później wzrok Coreya i Chumleego pada na grę zręcznościową z lat sześćdziesiątych…
 • Fortune in flamessezon 3, odc. 36Rick pierwszy raz staje przed możliwością zakupu miotacza ognia. Czy uda mu się okiełznać płomień i kupi broń czy też cała transakcja spali na panewce? Chumlee udaje się na aukcję i licytuje cygańską maszynę do wróżenia. Potem Gwiazdy lombardu maja okazję kupić rzadki rewolwer – Manhattan Arms z XVIII. Czy się skuszą?
 • Big Gunssezon 3, odc. 37Gwiazdy Lombardu dostają najbardziej wybuchową ofertę, jaka przeszła przez ich drzwi – parę radzieckich kluczy do rakietowych wyrzutni broni jądrowej. Czy bohaterowie skuszą się na tą niezwykłą okazję? Następnie, Rick ma nadzieję kupić unikalne ukulele banjo z 1920 roku, wykonane przez legendarna firmę Gibson. Czy uda mu się złamać ciąg nietrafionych inwestycji? Na koniec, do lombardu przychodzi człowiek z propozycją sprzedaży dwóch olbrzymich rozmiarów broni palnych. Rick jest pod wrażeniem, ale czy rozmiar ma znaczenie jeśli chodzi o cenę?
 • Flight of the Chumsezon 3, odc. 38Gwiazdy lombardu mają okazję kupić najcichszą maszynę powietrzną w historii – Szybowiec Schweizer. Czy przyjmą ofertę i wzbiją się w powietrze, czy też skończą jak Ikar? Później, Corey zastanawia się nad kupnem koszulki z autografem słynnej ikony Nowojorskich Yankeesów – Louiego Gehriga. Następnie, Dziadek jest pod wrażeniem, gdy do lombardu wchodzi mężczyzna z historycznym i rzadkim okazem relikwii z Vegas – jednorękim bandytą.
 • Bumpy ridesezon 3, odc. 39Gwiazdy lombardu stoją przed niebywałą okazją zakupu rozpoznawalnej na całym świecie statuetki Grammy, ale czy zdecydują się ją nabyć? Następnie Corey i Chumlee mają nadzieję dostać niezwykle rzadką mini lodówkę Coca Cola z 1930 roku. Na koniec pojawia się małżeństwo z rikszą używaną do przewożenia tygrysów na pokazy. Czy bohaterowie pochwycą smykałkę do nowego przewozowego biznesu?
 • Helmet Headsezon 3, odc. 40Gwiazdy lombardu dziś zamieszają, a towarzyszyć im będą dwa hasła „Mistrzostwa NBA 2006” i „Austin Haeley”. Czy tym razem bohaterowie zdecydują sie na nowe zakupy czy też dadzą sobie spokój?
 • Bow leggedsezon 3, odc. 41Do lombardu przybywa jeden z najbardziej unikalnych przedmiotów, jaki kiedykolwiek tam przykuśtykał – piracka drewniana noga. Czy załoga zbierze wystarczającą kwotę czy też wyląduje na desce? Następnie Rick ma szansę na zakup nowego łuku z górnej półki. Czy skusi go ta okazja? Później trafia się możliwość zakupu drewnianych motocykli w skali 1:1.
 • Hell weeksezon 3, odc. 42Dziadek ma okazję kupić zaginione nagrania legendarnego prezydenta Franklina Delano Roosvelta. Czy ten ośmiomilimetrowy kawałek historii Białego Domu trafi na półkę czy też zostanie pocięty na podłodze? Później Rick rozważa zakup ogromnego, żeliwnego, antycznego młynka do kawy z 1800 roku i śniadaniowego pudełka z 1980 roku. Corey i Chumlee zostają wezwani przez dziadka do konkurowania ze sobą w specjalnie dla nich skonstruowanym torze przeszkód.
 • Christmas specialsezon 3, odc. 43Gwiazdy lombardu udają się w sentymentalną podróż po wspomnieniach z przeszłości - od najgorszego do najlepszego zakupu…
 • Zzzzzzsezon 3, odc. 44Dziadek śpi, a może ma tylko zamknięte oczy? Tak, czy inaczej Rick w zaciszu lombardu targuje się o rewolwer Colt, ekspres do kawy, prezydenckie szpilki i kołowrotek.
 • British are Coming, Thesezon 3, odc. 45Gwiazdy lombardu oglądają klasyczną szafę grającą z 1946 roku. Czy bohaterowie zrzucą się na to stare urządzenie i rozbrzmi muzyka, czy też pogrążą sie w ciszy? Następnie Rick i Corey spotykają człowieka, który ma nadzieję na rentowną sprzedaż obligacji wojennych wydanych w 1775 roku w Massachusetts. Papiery kryją w sobie jeszcze jedną tajemnicę.
 • License to pawnsezon 3, odc. 46Rick ogląda zabytkowy pociąg, XIX wieczną monetę, kultowe auto i zabytkowy trójkołowy rower. Tymczasem Chumlee zastanawia się nad zakupem scenariusza do filmu Goldfinger.
 • Gold Diggersezon 3, odc. 47Klienci przyjeżdżają sprzedać nietypowe przedmioty: zabytkowe monety, karty z meczy baseballowych, sztabkę zlota z zatopionego statku oraz części bombowca B-29. Czy bohaterowie nabędą te nietypowe zabawki czy też zmienią plany?
 • Top Secretsezon 3, odc. 48Syn sternika przynosi do lombardu dokumentację inwazji ojca na wyspę Iwo Jima. Tymczasem dziadek znajduje promyk nadziei w pracach nad remontem klasycznego Pickupa F-100.
 • Trail breakersezon 3, odc. 49Rick postanawia odnowić wirtualny wrak klasycznego motocykla terenowego, jednak nie z myślą o nabywcach, a o sobie. Później do lombardu przychodzi klient z wątpliwej autentyczności złotą monetą z roku 300. Następnie Chumlee jest oszołomiony decyzjami Ricka.
 • Whale of a Timesezon 3, odc. 50Gwiazdy lombardu oglądają prawdopodobnie autentyczny, wygrawerowany ząb wieloryba z ok. 1800 roku. Czy mężczyźni skuszą się na tą ofertę, czy też zrezygnują z lękiem? Następnie, Dziadek wypatrzył parę zabytkowych i tajemniczych karabinów z epoki wojny domowej.
 • Deals From Hellsezon 3, odc. 51Rick odrestaurowuje kufer podróżny z pierwszej klasy i znajduje w środku historyczny miecz.
 • Aw Shucks!sezon 3, odc. 52Rick i Dziadek spierają się o wiek i autentyczność monety okolicznościowej. W międzyczasie przychodzi klient z totemem. Czy przyniesie on pokój i harmonię do lombardu? Big Hoss kupuje fałszywkę…
 • Chumlee’s Dummiessezon 3, odc. 53Rick i Dziadek oglądają stary samolot wymagający remontu. Później Rick bada dokument, który prawdopodobnie jest podpisany przez Andrew Jacksona.
 • Message in a Bottlesezon 3, odc. 54Wojna domowa ma wiele odcieni szpiegostwa. Ktoś kupuje Rickowi w prezencie bilet na Woodstock. Później klient przynosi zestaw starych pistoletów do pojedynków.
 • Gwiazdy lombardusezon 4, odc. 55Do lombardu przybywa klient chcący sprzedać moździerzową kulę do kręgli. Chumlee chcę ją sprawdzić. Nie wie, że potencjalny zakup może też mieć wybuchowy potencjał. Rick jest zafascynowany maską gazową dla niemowląt.
 • Gwiazdy lombardusezon 4, odc. 56Rick sprawdza autentyczność rewolweru rzekomo powiązanego z Teddem Rooseveltem. W międzyczasie dochodzi do niezwykłej wymiany – trąbki amerykańskiej armii za pierścionek zaręczynowy. Klient chce sprzedać prezent od Richarda Nixona.
 • Gwiazdy lombardusezon 4, odc. 57Muszkiet pochodzący rzekomo z okresu amerykańskiej wojny domowej wydaje się być w podejrzanie dobrym stanie… Flaga z Apollo 16 również wymaga solidnej weryfikacji. Tymczasem Rick znajduje dobry powód by się targować.
 • Gwiazdy lombardusezon 4, odc. 58W tym odcinku zobaczymy prawdziwy rarytas wśród przedmiotów - ostatni garnitur Colonela Sandersa.
 • Gwiazdy lombardusezon 4, odc. 59W najbliższym odcinku Gwiazdy lombardu będą miały okazje kupić wiele zabytkowych zabawek – armatę, misia, kilka rowerów marki Schwinn oraz ciężarówkę pamiątek Samma Davisa Jr.
 • Gwiazdy lombardusezon 4, odc. 60Gwiazdy lombardu maja niebywałą okazję na zakup unikatowego kawałka amerykańskiej historii politycznej – zbiór osobistych listów Kennedy’ego z braćmi John’em, Bobby’em i Teddy’em. Jednak czy bohaterowie skuszą się na tą ofertę i zakupią te pamiątki?
 • Gwiazdy lombardusezon 4, odc. 61Klienci oferują gwiazdom lombardu kilka pozycji, które mogą przynieść zysk, ale i straty: ręczny granat, fotoplastikon ze zdjęciami erotycznymi, zabawkowe motocykle, pamiątki po JFK i pamiątkowe monety.
 • Gwiazdy lombardusezon 4, odc. 62Niekiedy klienci potrafią przynieść do lombardu bardzo zaskakujące rzeczy, od poobijanych pistoletów po wartościowe obrazy, instrumenty i butelki szampana Dom Perignon.
 • Gwiazdy lombardusezon 4, odc. 63Lombard przyciąga przedmioty XVIII wiecznego hazardu - zastawianą broń, srebra oraz fotografie wojskowe. Jednak czy Rick mimo urodzaju przeboleje straconą okazję?
 • Gwiazdy lombardusezon 4, odc. 64W lombardzie ma miejsce niespotykany obrót wydarzeń i Rick oferuje więcej pieniędzy niż klient zażądał. Tymczasem Corey odnawia Buick’a Skylark’a i okazuje się, że wymaga on więcej pracy niż przypuszczał…
 • Gwiazdy lombardusezon 4, odc. 65Najpierw Rick jest oszołomiony negocjacjami dotyczącymi obrazu Rembranta, a później doznaje szoku widząc klienta z krzesełkiem ze stadionu Yankee’sów. Na koniec do lombardu zostaje przyniesiona kolekcja kapeluszy, które podobno nosił John Wayne. Jednak czy przejdą weryfikację?
 • Gwiazdy lombardusezon 4, odc. 66Gwiazdy lombardu odrestaurowują Jeep'a i oczywiście ruszają na jazdę próbną w terenie! Zabytkowa moneta z dwugłowym orłem wolności i kolekcja zdjęć Apollo 17 mają wielki potencjał i są niezwykłą gratką dla kolekcjonerów, jednak bez oceny eksperta trudno ocenić ich autentyczność…
 • Gwiazdy lombardusezon 4, odc. 67Rick na sam widok niektórych artefaktów hitlerowskich dostaje gęsiej skórki! Jednak większym zaskoczeniem dla niego jest zobaczenie pielęgniarki GI Joe. Big Hosse chce mieć oko na interes i zostaje na nocnej zmianie.
 • Gwiazdy lombardusezon 4, odc. 68Bigg Hoss planuje odrestaurować motocykl, posiadając jedynie jego ramę… Tymczasem Rick próbuje zdobyć stół do blackjack’a i wyjątkową kolekcję skamielin sprzed 300 milionów lat.
 • Gwiazdy lombardusezon 4, odc. 69Chumlee skupia się tylko i wyłącznie na zdobyciu autografu Boba Dylana, gdy tymczasem w lombardzie trwają trudne negocjacje o niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju przedmioty.
 • Gwiazdy lombardusezon 4, odc. 70Klient, który przychodzi z zestawem min lądowych do lombardu wywołuje obawy… Jednak dopiero dragster – samochód używany w krótkodystansowych wyścigach na ¼ mili prawdziwie podkręci ciśnienie pracownikom!
 • Wise Guyssezon 5, odc. 72

  Zespół Gwiazd lombardu natrafia na niemiłą niespodziankę, gdy okazuje się, że zebrane przez nich przedmioty są mniej warte niż im się wydawało. Cała nadzieja w obiecująco wyglądających rzadkich złotych monetach i opancerzonym samochodzie zwiadowczym z czasów II wojny światowej.

 • Robosaurussezon 5, odc. 73Gwiazdy lombardu uciekają w popłochu, gdy stają twarzą w twarz z ogniem ponad trzydziesto tonowego mamuta Robosaurusa. Czy mężczyźni skuszą się na kruszącego samochody potwora, czy też okaże się on zbyt dużym wyzwaniem? W międzyczasie Rick i Chumlee mają okazję obejrzeć żelazną skarbonkę „Wuja Sama” z 1886 roku.
 • Harrison For Presidentsezon 5, odc. 74Do Gwiazd lombardu trafia materiał rzekomo używany w kampanii prezydenckiej Williama Henry’ego Harrisona. Jednak czy jest autentyczny i wart zachodu? Do lombardu przychodzi człowiek z nadzieją na sprzedaż swojego w pełni funkcjonalnego antycznego automatu z zabawkami. Czy wystarczająco mocno zaintryguje bohaterów, czy też cały interes przeleci mu przez palce?
 • Darth Pawnsezon 5, odc. 75Rick ma problem z wyceną przedmiotów z II wojny światowej oraz realistycznych rozmiarów figurek Star Wars. Nawet Dziadek nie potrafi mu pomóc… Jedyny przedmiot z jakim nie mają problemu to skrzypce, najprawdopodobniej produkcji Stradivariusa!
 • Never Surrendersezon 5, odc. 76Chumlee jest podekscytowany zdobyciem zdalnie sterowanego samochodu. Tymczasem Rick weryfikuje autentyczność listu Winstona Churchilla. Prawdziwym dylematem dla bohaterów staje się zakup relikwii pierwszego świętego Amerykanina… Skuszą się na tą niebywałą okazję czy też odpuszczą, by nie ryzykować wiecznego potępienia?
 • Packing Heatsezon 5, odc. 77Rick docenia niektóre drogie klasyki np.: model Cadillaca z 1962 roku - Fleetwood lub światową kolekcję pierścieni ligii baseballowej. Jednak stare zapalniczki to nie jego klimaty…
 • Honest Abesezon 5, odc. 78Do lombardu przychodzi klient ze śmiesznie wyglądającym, trójkołowym samochodzikiem elektrycznym z 1960 roku – Dziadek zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia! Dużym zaskoczeniem dla wszystkich jest sytuacja, w której Chumlee okazuje się być ekspertem. Później Rick prowadzi oględziny klasycznej Victroli.
 • Striking a Chordsezon 5, odc. 79Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Pedal to the Metalsezon 5, odc. 80Do Gwiazd lombardu przychodzi człowiek z zaginionym, odręcznie napisanym poematem legendy rocka Jimiego Hendrixa. Czy wyjątkowe wersety dadzą nowe światło na ikonę lat sześćdziesiątych, czy też jeszcze bardziej owieją tajemnicą? Później bohaterowie mają szansę obejrzeć szachownicę wykonaną z drewna najsłynniejszego statku w historii – Titanica
 • Pawn Illustratedsezon 5, odc. 81Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Ah, Shoot!sezon 5, odc. 82Gwiazdy lombardu przyglądają się zaginionemu zdjęciu najbardziej znanego amerykańskiego fotografa Ansela Adamsa. Czy ekipa skusi się na ten rzadki okaz i czy wynegocjowana cena zmieści się w ich ramach?
 • Put Up Your Dukessezon 5, odc. 83Najpierw do lombardu przychodzi klient i oferuje naszym bohaterom książkę należącą do Sir Isaaca Newtona wydaną czterysta pięćdziesiąt lat temu, a później Rick i Chumlee mają okazję oglądać kolekcję pamiątek po Johnie Wayne. To wyjątkowe rarytasy, ale czy bohaterowie skuszą się na nie?
 • Case Closedsezon 5, odc. 84Gwiazdy lombardu oglądają przyniesione przez klienta akta sprawy niesławnego porywacza dzieci- Lindbergha przygotowane przez pewnego detektywa. Czy bohaterowie łykną bakcyla i zatopią się w gorące fakty nierozwiązanej przed laty sprawy?
 • Luck of the Drawsezon 5, odc. 85Rick jest podekscytowany kolekcją pamiątek z dzikiego zachodu oraz parą europejskich pistoletów z 1800 roku. Niska cena wywoławcza przedmiotów daje Big Hoss’iemu i Chumleejowi pretekst do pojedynku. W międzyczasie zostają zakupione inne przedmioty, takie jak: złoty medal olimpijski, zbiór przynęt do łowienia ryb czy znak Schlitz.
 • Spidey Centssezon 5, odc. 86Gwiazdy lombardu kontaktują się z Houston, by zweryfikować przedstawione im części osłony termicznej z najbardziej heroicznego lotu NASA – Apollo 13. Czy zespół trafi na zysk czy tylko okrąży orbitę? Corey i Chumlee zamierają, gdy klient przyprowadza klasyczny motocykl enduro Husqvarna z 1973 roku…
 • Chummobilesezon 5, odc. 87Gwiazdy lombardu mają okazję kupić jeden z najbardziej rozpoznawalnych samochodów wszech czasów: Batmobil. Czy chłopaki pozwolą sobie na tą ekstrawagancję? Później Rick i Chumlee oglądają tajemniczy dokument z XIX wieku podpisany przez Ojców założycieli – Thomasa Jeffersona i Jamesa Madisona. Czy jest autentyczny?
 • Houdini's Handcuffssezon 5, odc. 88Do Gwiazd lombardu przychodzi klient z zestawem kajdanek należących do tajemniczego iluzjonisty Harryego Houdiniego. Czy bohaterowie ulegną magicznemu urokowi przedmiotów?
 • Patton Pendingsezon 6, odc. 89Gwiazdy lombardu stają na rzęsach, by sprawdzić autentyczność wyjątkowego albumu fotograficznego podpisanego przez jednego z najwybitniejszych dowódców wojskowych w historii – generała George S. Pattona.
 • Pablo Pawncassosezon 6, odc. 90Najpierw Gwiazdy lombardu oglądają rzadki przedmiot z 1930 roku, a później Rick i Corey mają okazję podziwiać wątpliwej autentyczności dzieło Picassa… Czy bohaterowie dobiją targu?
 • Take A Seatsezon 6, odc. 91Usiądź wraz z Gwiazdami lombardu na krześle, które przyjechało prosto z senatu USA! Jednak czy sam ten fakt wystarczy by dobić targu, czy też to za mało i Dziadek wszystko zawetuje?
 • Going Postalsezon 6, odc. 92Gwiazdy lombardu otrzymują wyjątkową okazję kupienia jedynego w swoim rodzaju, amerykańskiego, drukowanego na płytce znaczka pochodzącego z 1862 roku. Czy bohaterowie skuszą się na ten odporny na zmianę pogody przedmiot, czy też wycofają się i odeślą oferenta? W międzyczasie do lombardu przychodzi klient z rzadkim nagraniem przemówienia wygłoszonego przez dr. Martina Luthera Kinga Jr. na miesiąc przed swoją śmiercią. Taśma podgrzewa atmosferę…
 • Sub for Salesezon 6, odc. 93W lombardzie zapowiada się prawdziwa bitwa, gdyż do sklepu przypływa jednoosobowa łódź podwodna. Czy bohaterowie sięgną głęboko do kieszeni czy też umowa pozostanie dwadzieścia tysięcy mil pod wodą?
 • Evel Geniussezon 6, odc. 94Rick jest zafascynowany kolekcją koncertowych plakatów rocka opowiadających o latach sześćdziesiątych. Interesuje go także zaskakująco duża kolekcja szklanych gałek ocznych. Zdjęcie Babe Ruth wywołuje gorącą dyskusję i spór. Czy zakończy się to sukcesem? Tymczasem Big Hossy odkrywa automat do pin balla - „Evil Knievel” i choć próbuje przekonać pozostałych do zakupu maszyny, spotyka się z dużym oporem ze strony Ricka i Dziadka…
 • Close, But No Cigarsezon 11, odc. 217Sezon jedenasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Hello, Goodbyesezon 11, odc. 218Sezon jedenasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Rick 'n' Rollsezon 12, odc. 219Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Grumpy Old Mansezon 12, odc. 220Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • One Way Ticketsezon 12, odc. 221Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Unprankablesezon 12, odc. 222Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Ready To Rumblesezon 12, odc. 223Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Dog Day Afternoonsezon 12, odc. 224Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • King of Painsezon 12, odc. 225Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Free Agentsezon 12, odc. 226Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Sticks and Stonessezon 12, odc. 227Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Pawntridge Family, Thesezon 12, odc. 228Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Hard Day's Pawn, Asezon 12, odc. 229Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Fool's Goldsezon 12, odc. 230Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • World Series of Pawnsezon 12, odc. 231Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Rage Against That Machinesezon 12, odc. 232Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Colt To The Touchsezon 12, odc. 233Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Chum-parazzisezon 12, odc. 234Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Chum-Sake , Thesezon 12, odc. 235Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Corey's Big Splurgesezon 12, odc. 236Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Secret Agent Mansezon 12, odc. 237Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • London Pawningsezon 12, odc. 238Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • On A Mission To Pawnsezon 12, odc. 239Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Goldfish and Silversezon 12, odc. 240Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • What Happens in Vegassezon 12, odc. 241Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • You're Outsezon 12, odc. 242Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Every Day I'm Shufflin'sezon 12, odc. 243Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Bald and Beautiful, Thesezon 12, odc. 244Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Say It, Don't Spray Itsezon 12, odc. 245Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Enigma, Thesezon 12, odc. 246Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • No Shoes, No Shirt, No Servicesezon 12, odc. 247Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Comfortably Chumsezon 12, odc. 248Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Brush With Greatnesssezon 12, odc. 249Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Chum of All Fearssezon 12, odc. 250Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Winchester, Lose or Drawsezon 12, odc. 251Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Merchant of Vegas, Thesezon 12, odc. 252Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Bachelor, Thesezon 12, odc. 253Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Cold Hard Cashsezon 12, odc. 254Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Rebel Rebelsezon 12, odc. 255Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Open and Shut Casesezon 12, odc. 256Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Bad to the Bonesezon 12, odc. 257Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Gnarly Harleysezon 12, odc. 258Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
 • Woah Pilgrimsezon 12, odc. 259Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzą wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek, po prawdziwe drogocenne perełki.
 • Amazing Chumlee, Thesezon 12, odc. 260Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzą wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek, po prawdziwe drogocenne perełki.
 • Another Christmas Storysezon 12, odc. 261Sezon dwunasty zapewni widzom mnóstwo rozrywki i emocji. Trzypokoleniowa rodzina Harrisów - dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzą wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek, po prawdziwe drogocenne perełki.

Postacie

Opis

Gwiazdy lombardu
Rodzaj: 
dokumentalny
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2010
Góra strony
12

Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Dyżur

dokumentalny

Program „Dyżur” to zupełna nowość w historii polskiej telewizji. Jako pierwsi zostaliśmy wpuszczeni z kamerami na Szpitalny Oddział Ratunkowy....

Dyżur

JRG w akcji

dokumentalny

Z kamerą w sercu szalejących płomieni...
Nowa produkcja polska przedstawiająca z bliska pracę straży pożarnej, podczas dramatycznych i pełnych emocji...

JRG w akcji

Na jedwabnym szlaku

dokumentalny

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i...

Kontrola tłumu

dokumentalny

„Kontrola tłumu” to wyjątkowy program, który pod przykrywką zabawnego show przemyca zaskakujące fakty naukowe! Czy można zarządzać tłumem ludzi i...

Kontrola tłumu

Cesar Millan na ratunek (S2)

dokumentalny

Cesar słynie ze szczególnych umiejętności radzenia sobie z niesfornymi, problematycznymi, a czasem wręcz niebezpiecznymi psami. Mężczyzna odpowiada na...

Cesar Millan na ratunek

Świat iluzji Carbonaro

dokumentalny

"Świat iluzji Carbonaro" to niezwykłe show telewizyjne prowadzone przez magika – Michaela Carbonaro. Carbonaro przeprowadza tajemnicze sztuczki na...

Świat iluzji Carbonaro

Dynamo: więcej niż...

dokumentalny

Jeden z największych brytyjskich magików ostatnich dziesięcioleci – Dynamo – był zwykłym chłopakiem z Bradford, który dziś prowadzi życie gwiazdy....

Dynamo: więcej niż magia

MasterChef USA (S2)

dokumentalny

Jeden z najbardziej uznanych na świecie szefów kuchni - Gordon Ramsay chce dać szansę innym! "Masterchef USA" to wyjątkowy program, łączący w sobie...

MasterChef USA

Kuchenne koszmary Gordona... (S3)

dokumentalny

Najsłynniejszy kucharz świata – Gordon Ramsey, w programie „Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya” zrobi wszystko, by uratować upadające restauracje....

Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya

Zamień i zarób! (S2)

dokumentalny

Steve i Antonio stanowią niezawodny duet, specjalizujący się w bezgotówkowych transakcjach. Podróżują po całej Ameryce w poszukiwaniu „klientów” i...

Zamień i zarób!