Gwiazdy lombardu

Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów prowadzi wspólnie lombard. 

PULS2
  • Rick, Rock, and Roll (odc. 316, sezon 15)
    jutro, 24 stycznia, 6:0012 20 min.
  • Fireworks and Freedom (odc. 317, sezon 15)
    piątek, 25 stycznia, 6:0012 20 min.
  • Press One for Chum (odc. 318, sezon 15)
    poniedziałek, 28 stycznia, 6:0012 20 min.

W najbliższym odcinku

Get In The Ring (sezon 15, odc. 315)

W sklepie pojawią się pamiątki po słynnym bokserze Rockym Marciano. Czy Corey zgarnie całą wygraną, czy dostanie od losu jedynie prawy sierpowy? Rick weźmie pod lupę jedyną w swoim rodzaju zabawkę-samochodzik. Czy uda mu się daleko zajechać z tym fantem?

Rick, Rock, and Roll (sezon 15, odc. 316)

So sklepu trafiają dwa pierwsze egzemplarze Opowieści Wigilijnej. Czy świąteczna aura przyćmi czujność chłopaków podczas negocjacji? Rick będzie świadkiem spadającego meteorytu. Chumlee natomiast zajmie się planowaniem wypadu na kręgle. Czy chłopakom spodoba się ta akcja?

Fireworks and Freedom (sezon 15, odc. 317)

Do sklepu trafia czytnik alfabetu morsa z czasów II wojny światowej. Czy będzie to prawdziwy czy fałszywy sygnał dla dobrego biznesu? Kolejnym fantem okaże się list samego Sekretarza Stanu Johna Quincy Adamsa. Co na to Rick? Corey wyjdzie z pewną propozycją dotyczącą Dnia Niepodległości. Jak zareagują chłopaki?

Press One for Chum (sezon 15, odc. 318)

Gwiazdy Lombardu przyjrzą się bliżej autografowi legendarnego baseballisty Wagnera. Czy chłopaki zgarną go do swojej bazy? Następnie do sklepu trafi pierwsze wydanie słynnej powieści „Lolila”. Czy Rick zostanie uwiedziony podczas negocjacji?

Chumdae (sezon 15, odc. 319)

Corey i Chumlee będę negocjować zakup jednej z pierwszych gier wideo. Czy przejdą ten poziom? Za zgodą Ricka chłopaki będą testować maszynę do lodów. Czy to faktycznie dobry pomysł, by znalazła się w ich rękach?

Put Up Your Nukes (sezon 15, odc. 320)

Do lombardu trafi sprzedawca twierdzący, że ma w rękach głowicę termojądrową. Czy chłopaki będą w stanie oszacować wartość tego przedmiotu? Corey zajmie się sprawą mandoliny należącej do słynnego muzyka Boba Willisa. Czy wybrzmiewająca z niej muzyka zaczaruje Gwiazdy Lombardu?

Pawn Apocalypse (sezon 15, odc. 321)

Do sklepu trafiają koszulki z trasy koncertowej zespołu Aerosmith. Czy Rick zbije biznes na muzycznych fantach? Chłopaki przyjrzą się unikalnej maszynie, stworzonej do walki z zombie, a także pamiątkom związanym z Marynarką Wojenną.

Colts and Vikings (sezon 15, odc. 322)

Chłopaki przyjrzą się karabinowi z 1860 roku. Czy ustrzelą nim dobry biznes? W ręce Ricka trafia moneta Wikingów. Co może przynieść taki starożytny krążek? Chum próbuje użyć siły perswazji i wymóc na Ricku podwyżkę. Jaka będzie reakcja szefa?

Mr. Cool (sezon 15, odc. 323)

W dzisiejszym odcinku do lombardu trafi obraz podpisany przez słynnego fotografa Ansela Adamsa oraz jednocentówka z 1791 roku. W międzyczasie Corey zauważy, że szef podbiera jego rzeczy. Czy będzie miał na tyle odwagi, by zwrócić mu uwagę?

Playboys and Players (sezon 15, odc. 324)

Do sklepu trafią pamiątki związane z klubem Playboya . Czy chłopaki będą w stanie obiektywnie ocenić wartość przedmiotów? Następnie Corey and Chum przyjrzą się parze starych rowerów. Okazuje się, że jeden z nich nigdy nie był używany. Stary Człowiek decyduje się na wyjazd do strzelnicy. Rick postanawia mu towarzyszyć…

Go For Chum (sezon 15, odc. 325)

W sklepie pojawi się niecodzienna aparatura służąca do produkcji bimbru. Czy chłopaki zatrzymają trzeźwość umysłu i bezproblemowo poprowadzą negocjacje? Corey i Chumlee przyjrzą się pocztówkom z autografami gwiazd lat 50. Rick porządnie zdenerwuje się na jednego ze swoich pracowników. Czy ktoś zostanie ukarany za prowadzenie rozmów telefonicznych podczas pracy?

Shufflin and Hustlin (sezon 15, odc. 326)

Do sklepu trafia ilustrowana wersja Rip Van Winkle oraz świece w kształcie głowy prezydenta Richarda Nixona. Czy ten wyjątkowy przedmiot rozpali w Gwiazdach Lombardu chęć jego posiadania? Chłopaki zabiorą Starego Człowieka w ciekawe miejsce. Czy mężczyźnie spodoba się wycieczka związana z wysiłkiem fizycznym?

Bo Knows (sezon 15, odc. 327)

Dzieło spod ręki Pabla Picassa trafia do sklepu. Czy Rick będzie w stanie dostrzec dobrą sztukę w tym nabytku? Corey i Chumlee przyjrzą się pamiątce po słynnym sportowcu Bo Jacksonie. Rick postanawia założyć klub książki, okazuje się, że pierwszym członkiem będzie Chum. Czy szef nauczy się, żeby nie oceniać książki po okładce?

Break Room Battle (sezon 15, odc. 328)

Cenne przedmioty związane z cyrkiem wpadną do sklepu. Czy chłopaki podczas negocjacji nie zrobią z siebie klaunów? Rick przygląda się listom podpisanym przez samego prezydenta Johna Kennedy’ego. Między Gwiazdami Lombardu zrodzi się dyskusja na temat nowych umiejętności dekoracyjnych Ricka. Czy chłopaki dojdą do porozumienia?

Opis

Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.