Jesteś tutaj

Prawnik / radca prawny

Telewizja Puls - trzecia telewizja komercyjna w Polsce – nadawca dwóch ogólnopolskich kanałów telewizyjnych TV Puls i PULS 2 poszukuje osoby na stanowisko:

 Nr ref. P/10/2018

Zakres zadań:

  • Bieżące doradztwo prawne w zakresie prawa mediów, prawa autorskiego, prawa cywilnego i prawa pracy,
  • Weryfikowanie oraz sporządzanie umów, w szczególności umów licencyjnych, produkcji telewizyjnej,
  • Ustalanie postanowień umownych z kontrahentami
  • Monitorowanie wykonywania umów pod kątem prawnym

Wymagania i kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Uprawnienia radcy prawnego lub adwokata
  • Minimum 5 letnie doświadczenie jako prawnik wewnętrzny lub w kancelarii prawnej
  • Doświadczenie w mediach, w szczególności w telewizji, na podobnym stanowisku jest mile widziane
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Praktyczna znajomość prawa mediów, prawa autorskiego, prawa cywilnego i prawa pracy
  • Doświadczenie w sporządzaniu dokumentów prawnych
  • Referencje potwierdzające zdobyte doświadczenie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy
  • Pakiet świadczeń medycznych
  • Udział w wyjątkowym projekcie medialnym

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i  jesteś zainteresowana/ny naszą ofertą zapraszamy do przesłania CV  w formie elektronicznej na adres e-mail: rekrutacja@pulstv.pl, w  tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny. Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Telewizję Puls Sp. z o.o.  w celach rekrutacyjnych danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w zakresie wykraczającym poza wskazany w art. 22¹ Kodeksu pracy.“

Administratorem danych osób aplikujących o pracę jest Telewizja Puls sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
(00-724) ul. Chełmska 21 bud. 22, który przetwarza dane w celu przeprowadzenia rekrutacji, w tym dla zapewnienia kontaktu z osobą ubiegającą się o zatrudnienie. Podanie danych w zakresie wykraczającym poza wskazany w art. 22¹ Kodeksu pracy jest dobrowolne. Informujemy o przysługującym prawie wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Telewizja Puls to trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce – nadawca dwóch ogólnopolskich kanałów telewizyjnychTV Puls i PULS 2. Kanał TV Puls dociera do 35,5 mln widzów, a PULS 2 – do 29,1 mln widzów (październik 2017; 4+). Rok 2017 był rekordowy pod względem wyników TV Puls, który aż 7 razy zajął miejsce na podium najchętniej oglądanych kanałów telewizyjnych. Rekord odnotował też PULS 2, który w lipcu 2017 osiągnął najwyższą w historii oglądalność na poziomie 3,45% (SHR, All 16-49), a od momentu powstania w 2012 zanotował wzrost o ponad 740% SHR. Telewizja Puls ma najlepszą ofertę programową dla całej rodziny, w tym: premierowe hity filmowe i seriale, najlepsze światowe animacje i dokumenty, produkcje własne (seriale „Lombard. Życie pod zastaw” i „Lekarze na start”) oraz transmisje z największych artystycznych wydarzeń na skalę ogólnopolską, jakimi były Mazurska Noc Kabaretowa 2017 i 2018, Zielonogórska Noc Kabaretowa 2017, Wielka zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty oraz Kabaretowa Noc Pod Gwiazdami 2018 . Telewizja Puls współpracuje z największymi światowymi wytwórniami i dystrybutorami kontentu m.in.: Monolith, Viacom, Sony Pictures Television, A+E Networks, Warner Bros., Disney, NBC Universal i CBS. Telewizja Puls jest laureatem Telekamery Tele Tygodnia 2013, 2014 i 2015 oraz prestiżowej Złotej Telekamery Tele Tygodnia 2016 za „wybitne osiągnięcia telewizyjne”. Telekamerę Tele Tygodnia 2018 otrzymał również serial TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”.

Dołącz do Naszego Zespołu już dziś !

 TV Puls Facebook icon  TV Puls website Puls2 Facebook profile Puls 2 website Play Puls website

tvpuls.pl - http://tvpuls.pl/

facebook tv puls - https://www.facebook.com/tvpulspl/

playpuls.pl - http://playpuls.pl/

puls2.pl - http://puls2.pl/

facebook puls 2- https://www.facebook.com/tvpuls2/