Jesteś tutaj

Kontrakt na miłość

Odcinki

 • Kontrakt na miłośćsezon 2, odc. 5Zeynap, Faith i część rodziny dziewczyny wybierają się w podróż do rodziny Ayfer. Wynajmują busa i po kilku godzinach docierają do celu. W trakcie drogi dołącza do nich Selin, którą podwiózł szofer Mustafa. Selin nie powiedziała rodzicom, gdzie i z kim się wybiera, ponieważ z pewnością by jej nie puścili…
 • Kontrakt na miłośćsezon 2, odc. 6Faith rozpoczyna nową pracę bez żadnych kłamstw. Zeynep jest bardzo szczęśliwa, że między nimi nie ma już żadnych sekretów. Myśli, że wszystko jest już w porządku, jednak do sąsiedztwa przeprowadza się Ertan. Zeynep postanawia z nim porozmawiać bez informowania o tym Faitha. Tymczasem Meyrem i młodzież szukają sposobu, by trzymać Ertana jak najdalej od Zeynep i Faitha. Faith ma świadomość, że Ertan znajduje się w pobliżu. Mukkaddes udaje się na siłownię, żeby przekonać Can do powrotu.
 • Kontrakt na miłośćsezon 2, odc. 7Şazimets wraca z Antalyi. Jednak Ayfer nie chce, by mieszkała dłużej w domu. Dziewczyna uważa, że za wszystko odpowiada Faith i postanawia pozostać w rezydencji. To z kolei bardzo cieszy Mukkadera. Şevket postanawia wydać Zeynep za mąż. Ona sprzeciwia się, ale Faith boi się, że Şevket może zrobić wszystko, co mówi. W końcu Faith postanawia się z nim skonfrontować. To spowoduje nieoczekiwany obrót spraw dla obu.
 • Kontrakt na miłośćsezon 2, odc. 8Zeynep zostaje odnaleziona, jednak okazuje się, że została otruta przez Vahit, która chciała się zemścić. Şevket o niczym nie wie i strzela do Vahit. Meryem boi się, że umrze. Faith jest przerażony wizją utraty Zeynep. Robi wszystko, by utrzymać ją przy życiu. Stan Zeynep jednak z czasem się pogarsza…
 • Kontrakt na miłośćsezon 2, odc. 9Faith i Zeynep mogą w końcu czuć się zrelaksowani. Po tym co przeżyła, dziewczyna uważa, że odkładanie niektórych rzeczy na później jest bez sensu, dlatego chce jak najszybciej poślubić Faitha. Selin przyjmuje oświadczyny Orhana, które wcześniej odrzuciła. Jednak zanim się poślubią, musi zostać spełniony jeden warunek – Meyrema i Şevket też muszą się pobrać.
 • Kontrakt na miłośćsezon 2, odc. 10Wszyscy są zaskoczeni rozłąką Zeynep i Faitha i dopytują o powody tej decyzji. Oni jednak ukrywają powody swojego postępowania. Mukkades cieszy się z takiego obrotu spraw i już planuje życie Faitha. Zeynep i Faith podpisują wniosek rozwodowy.
 • Kontrakt na miłośćsezon 2, odc. 11Zeynep i Faith sprawiają, że wszyscy wierzą w ich rozstanie. Starają się też trzymać Mukaddes jak najdalej od Ertana. W domu Zeynep wciąż pojawiają się te same pytania, z kolei matka Faitha ciągle się nim zbyt mocno interesuje. Zeynep and Fatih zakradają się do siebie w nocy, by zobaczyć się i spędzić choć krótką chwilę razem.
 • Kontrakt na miłośćsezon 2, odc. 12Mukaddes oznajmia synowi, że znalazła dla niego kandydatę na żonę. Faith okłamuje ją i mówi, że już ma dziewczynę. Chłopak prosi Zeynep o pomoc w znalezieniu dziewczyny. Zeynep rozpoczyna pracę w firmie swojej matki, przez co jej randki z Faithem są utrudnione. Niebawem dziewczyna znajduje rozwiązanie dla problemu Faitha – uważa, że idealną kandydatką dla Faitha będzie dziewczyna, którą ona zna i na pewno nie zakocha się w chłopaku, a do tego jest brzydka.
 • Kontrakt na miłośćsezon 2, odc. 13Şaziment zostaje wybrana na kandydatkę dla Faitha. Niespodziewanie Mukaddes robi kolejny problem: kobieta chce lepiej poznać wybrankę syna. Zeynep i Fatih starają się przkonać Şaziment, żeby poszła na kolejną randkę. Mukadder ciągle wierzy, że Zeynep i Faith się kochają i stara się ich pogodzić. Z każdym dniem rozłąka pary staje się jeszcze trudniejsza.
 • Kontrakt na miłośćsezon 2, odc. 14Aby zapobiec zranienia Ertana przez Meryem, Zeynep i Faith śledzą ją. Niespodziewanie dostrzegają w porcie, że Şevket rozlicza się z Vahitem. W rezydencji, Mukadder i Gülsüm snują plany jak pogodzić Zeynep i Faitha. Oni nadal starają się ukrywać fakt, że potajemnie się spotykają. Orlan też ma plany co do swojego związku.
 • Kontrakt na miłośćsezon 2, odc. 15Zeynep i Faithowi udaje się i nie zostają przyłapani. Şevket i Meryem rozmyślają o zniknięciu Vahit i Ertana. Tymczasem, Ayfer, która myśli, że Faith i Şaziment są parą, idzie do mężczyzny, żeby się z nim spotkać. Przyjaciele snują plany jak połączyć Zeynep i Faitha. Wydaje się, że świetną okazją mogą być urodziny Selin.

Postacie

Opis

Kontrakt na miłość
Rodzaj: 
telenowela
/
Kraj: 
Turcja
,
Rok produkcji: 
2016
Góra strony
12

Przed nami dalsze losy pięknej Zeynep i przystojnego Faitha. To piękna opowieść o miłości. Jak poradzą sobie z trudami codzienności? Co przydarzy im się tym razem?

Obsada

Bugra Gulsoy, Lale Basar, Nazli Tosunoglu, Orhan Alkaya, Ozge Ozpirincci, Sema Kecik, Tamer Levent
Reżyser: 
Ersoy Guler

Galeria

Konkursy/h1>

Video