Jesteś tutaj

W krzywym zwierciadle: Zlot absolwentów

Strona główna

W krzywym zwierciadle: Zlot absolwentów

Postacie

Opis

Rodzaj: 
komedia
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
1982

Po wielu latach od opuszczenia szkoły przyszedł czas na zjazd absolwentów. Wszyscy bawią się znakomicie. Plotkują, opowiadają o swoim życiu i tańczą na parkiecie. Sielankę przerywa nieproszony gość. Intruz zabija jednego z absolwentów i sieje strach wśród pozostałych. Okazuje się, że wszystkie wyjścia z budynku są zamknięte. Nie zwlekając ani chwili absolwenci dzielą się na grupy i próbują rozwikłać zagadkę zabójstwa.

Ustaw przypomnienie w kalendarzu 2018-07-21 21:00:00 2018-07-21 23:00:00 Europe/Warsaw W krzywym zwierciadle: Zlot absolwentów Po wielu latach od opuszczenia szkoły przyszedł czas na zjazd absolwentów. Wszyscy bawią się znakomicie. Plotkują, opowiadają o swoim życiu i tańczą na parkiecie. Sielankę przerywa nieproszony gość. Intruz zabija jednego z absolwentów i sieje strach wśród pozostałych. Okazuje się, że wszystkie wyjścia z budynku są zamknięte. Nie zwlekając ani chwili absolwenci dzielą się na grupy i próbują rozwikłać zagadkę zabójstwa. TV Puls TV Puls kontakt@pulstv.pl

Obsada

Gerrit Graham, Mews Small, Michael Lerner, Misty Rowe, Zane Buzby

Konkursy/h1>

Polecamy również

Żandarm się żenisobota, 21 lipca, 6:55

Na drodze żadnarma Cruchota staje atrakcyjna wdowa. Para ma się ku sobie. Czy mimo wszelkich przeciwności uda im się wziąć ślub? Przekonajcie się sami!

Żandarm się żeni

Żandarm na emeryturzeniedziela, 22 lipca, 14:00

Żandarmi po wielu latach służby idą w końcu na zasłużoną emeryturę. Czy będą jednak potrafili odnaleźć się w życiu pozbawionym patroli drogowych...

Żandarm na emeryturze

Kochanie, poznaj moich kumplisobota, 28 lipca, 21:00

Kiedy na swój ślub zapraszasz zwariowanych kumpli, wydarzyć może się naprawdę wszystko. „Kochanie, poznaj moich kumpli” to zakręcona komedia, której nie możecie przegapić!

Kochanie, poznaj moich kumpli

Żandarm i kosmiciniedziela, 29 lipca, 14:05

Uwielbiany przez widzów inspektor Cruchot powraca. Tym razem zobaczymy go w towarzystwie kosmitów. Przygotujcie się na wspaniałą zabawę!

Żandarm i kosmici