Jesteś tutaj

Konkurs dla fanów „Mia i ja"

Mia, która posiada unikalną zdolność porozumiewania się z jednorożcami, postanawia im pomóc i osobiście strzec złotorogiego Onchao. Czy Mii uda się sprostać wyzwaniom, które czekają na nią w obydwu światach - tym realnym i tym wirtualnym? I czy zdoła uratować Centopię? Tego właśnie dowiesz się ze znakomitej animacji „Mia i Ja", którą możesz oglądać od poniedziałku do piątku zawsze o godzinie 13:00 na kanale PULS 2. Jednak zanim usiądziesz przed telewizorem weź udział w wyjątkowym konkursie! Mamy dla Ciebie wspaniałe nagrody. Zobacz jak łatwo je zdobyć.

Krok 1

Ogladaj animację „Mia i Ja" od poniedziałku do piątku o godzinie 13:00 na antenie PULS 2 oraz kup najnowszy numer magazynu „Mia i Ja".

Krok 2

Wykonaj zadanie konkursowe: Stwórz portret Simo. Możesz go namalować, narysować czy wylepić - to zależy tylko od Ciebie!

Krok 3

Pracę konkursową wraz z wyciętym kuponem konkursowym (strona 31) wyślij na adres: Media Service Zawada, al. Stanów Zjednoczonych 51, 04 - 028 Warszawa z dopiskiem Konkurs dla Fanów Magazynu „Mia i Ja". Macie czas do 30 stycznia 2016 r. 

Regulamin konkursu: 
PDF icon konkurs_dla_fanow_mia_i_ja_.pdf

Czas trwania konkursu

2015-12-23 - 2016-01-30

Nagrody

5 X pościel
5 X pościel
5 x zestaw koc - poduszka i palasterki
5 x zestaw koc - poduszka i palasterki
2 x Zegarki Swatch
2 x Zegarki Swatch
5 x Zestaw Książek dla wielbicielek serialu
5 x Zestaw Książek dla wielbicielek serialu
4 x zestawy Kurtek i Spódniczek
4 x zestawy Kurtek i Spódniczek

Partnerzy konkursu