World of Winx

W Świecie Winx grasuje tajemniczy Złodziej Talentów, który czyha na uzdolnione dzieci. Czy Czarodziejki z Klubu Winx potrafią je przed nim ochronić?

PULS2
  • Aligator-potwór (odc. 16)
    dzisiaj, 24 września, 14:35
  • Syreny na Ziemi (odc. 17)
    jutro, 25 września, 14:35
  • Dreszczyk emocji w szkole mody (odc. 18)
    środa, 26 września, 14:35

W najbliższym odcinku

Aligator-potwór (odc. 16)

Winx muszą podzielić się na dwie grupy. Jedna z nich nadal szuka Matta, z kolei druga udaje się do Świata Marzeń, by ocalić aligatora. Dziewczyny wpadają jednak w kłopoty.

Syreny na Ziemi (odc. 17)

Winx ponownie szukają Matta. Duch Świata Marzeń ponownie prosi dziewczyny o pomoc. Tymczasem trzy syreny uciekły na Ziemię i muszą wrócić zanim narobią sobie kłopotów.

Dreszczyk emocji w szkole mody (odc. 18)

Trzy z Winx lecą do Świata Marzeń, żeby ocalić piratów zaatakowanych przez cieniste istoty królowej. Pozostałe trzy udają się do Paryskiej Szkoły Mody, w której uczy się Matt. Tam Stella walczy z Obscurą. Matta porywa tajemnicza postać.

Dziewczyna w gwiazdach (odc. 19)

Winx spotykają się na Ziemi i wraz z piratami ratują Matta z rąk tajemniczego porywacza. Okazuje się, że Piotruś Pan zostawił Mattowi kalejdoskop, który odszyfrowuje dziwne znaki. Podczas rozmowy wróżek z Mattem, chłopak znika nagle na ich oczach.

Kwiat w śniegu (odc. 20)

Matt przypadkowo przenosi się do Świata Marzeń i poznaje królową. Zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Chłopak chce podarować jej najpiękniejszy kwiat na świecie, dlatego przenosi się do Szwajcarii.

Tygrysia lilia (odc. 21)

Aisha trenuje Matta, by stał się bohaterem Świata Marzeń. Nie udaje jej się to dlatego Winx prowadzą chłopaka do wojowniczki Tygrysiej Lilii. Okazuje się, że aby Matt mógł stać się bohaterem musi odnaleźć magiczny miecz należący do jego ojca.

Bohater nadejdzie (odc. 22)

Aisha pokonuje Sinkę – swoją Nemesis. Winx kontynuują poszukiwania miecza należącego do Piotrusia Pana. Udają się do domu, w którym kiedyś mieszkała Wendy, a teraz należy on do kolekcjonera sztuki. Dziewczyny odnajdują miecz, jednak trafiają również na Nemesis Tecny.

Technomagiczna pułapka (odc. 23)

Gdy Tecna pokonuje swoją Nemesis, Matt zdobywa miecz ojca. Teraz jest już gotowy zostać prawdziwym bohaterem. Tymczasem w Świecie Marzeń Jim zebrał armię i planuje atak na królową.

Zemsta Jima (odc. 24)

Podczas gdy Jim atakuje królową w jej kryjówce, duch Świata Marzeń prosi Winx, by zaprowadziły pokój. Matt rozpoznaje w królowej swoją ukochaną, ale Jim jest zdecydowany uwięzić ją na zawsze.

Stary przyjaciel i nowi wrogowie (odc. 25)

Po uwięzieniu byłej królowej Jim wysyła swoich sprzymierzeńców, aby powstrzymali Winx od powrotu do Świata Marzeń. Matt ratuje swoją ukochaną – Dzwoneczka. Chłopak zostaje wciągnięty przez Syreny w wody laguny.

Powrót Dzwoneczka (odc. 26)

Winx dołączają do Matta i królowej Świata Marzeń w pojedynku z Jimem. Przy okazji odkrywają skrywaną niebezpieczną tożsamość swojego wroga.

Opis

W Świecie Winx grasuje tajemniczy Złodziej Talentów, który czyha na uzdolnione dzieci. Czy Czarodziejki z Klubu Winx potrafią ochronić dzieciaki przed złym charakterem?