Strażak Sam

Serial animowany dla najmłodszych. Przedstawia losy dzielnego strażaka Sama i jego przyjaciół z miasteczka Pontypandy. Wspólnie gaszą pożary i...

PULS2
  • Boyce, Boyce, Boyce (odc. 158, sezon 9)
    dzisiaj, 22 października, 19:00
  • Boyce, Boyce, Boyce (odc. 158, sezon 9)
    jutro, 23 października, 7:40
  • Trema (odc. 159, sezon 9)
    jutro, 23 października, 19:00

W najbliższym odcinku

Koty czy psy? (sezon 9, odc. 156)

W Pontypandy odbywa się konkurs talentów dla zwierzaków. Niespodziewanie wybucha pożar i potrzebna jest pomoc.

Boyce, Boyce, Boyce (sezon 9, odc. 158)

Kiedy Mandy z ekipą wyruszają na spotkanie z ich ulubionym boysbandem, niespodziewanie autobus Trevora utyka w śniegu. Zniecierpliwiona Mandy postanawia skorzystać ze skrótu. Wpada przez to w tarapaty i potrzebna będzie pomoc.

Trema (sezon 9, odc. 159)

Strażak Sam dostaje główną rolę w przedstawieniu o piracie. Norman i Hannah odpowiadają za dekoracje. Podczas ich prac dochodzi do wypadku. Pomóc może im tylko strażak Sam.

Piękny ogród górą (sezon 9, odc. 160)

Mandy chce zrobić dla swojej mamy jej wymarzony ogród. Prosi o pomoc przyjaciół. Wszystko idzie dobrze do pewnego momentu.

Opis

Serial animowany dla najmłodszych. Przedstawia losy dzielnego strażaka Sama i jego przyjaciół z miasteczka Pontypandy. Wspólnie gaszą pożary i rozwiązują problemy niewielkiej społeczności. W każdym odcinku bohaterowie muszą zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Serial pełen ciekawych przygód, które nie tylko bawią, ale i uczą małego widza.

Aktualności