Jesteś tutaj

Psi patrol

Odcinki

  • Pieski ratują Walindę / Pieski ratują wielką kośćsezon 2, odc. 221Tym razem drużyna Psiego Patrolu będzie musiała uratować Walindę, która niespodziewanie zaplątała się w linę pod wodą. Kapitan Turbot i Francois próbują wykopać ze skały ogromną kość dinozaura. Potrzebują jednak pomocy Psiego Patrolu.
  • Pieski ratują tonącego Francois / Pieski ratują pingwinysezon 2, odc. 222Tym razem Kapitan Turbot i Francois postanawiają obserwować wieloryby. Niespodziewanie dochodzi do wypadku, a ich łódź zaczyna tonąć. Na pomoc przybywa im Psi Patrol. Tymczasem, w Zatoce Przygód pojawia się grupa pingwinów. One też będą potrzebowały pomocy dzielnych piesków.
  • Pieski ratują zawody snowboardowe / Kurka, która dała nurkasezon 2, odc. 223Everest i Jake chcą wziąć udział w zawodach snowboardowych. Niestety trasa zostaje zasypana i Psi Patrol musi ją naprawić. Pieski będą musiały pomóc też Kapitanowi Turbotowi i wydobyć jego dzwon, który znajduje się pod wodą.
  • Pieski ratują pizzę / Pieski ratują Skyesezon 2, odc. 224Kiedy Alex i pan Potter wiozą ciasto na pizzę, niespodziewanie dochodzi do wypadku. Psi Patrol od razu wyrusza im na ratunek. Tymczasem Skye zmuszona jest do awaryjnego lądowania i też potrzebuje pomocy.
  • Pieski ratują koncert psiego rocka / Pieski ratują orłasezon 2, odc. 225W mieście ma odbyć się koncert. Jednak pogoda psuje się i wichura niszczy scenę. Kto, jeśli nie Psi Patrol może uratować sytuację. Drużyna Psiego Patrolu wybiera się na wycieczkę do lasu. Okazuje się, że tam też czeka na nią zadanie – muszą pomóc orlicy, która zaplątała się w sznur.
  • Pieski szczekają z dinozauramisezon 2, odc. 226Serial "Psi patrol" przedstawia perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt – Marshalla, Rubble'a, Chase'a, Rocky'ego, Zumy i Skye, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryder'em wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom.

Postacie

Opis

Psi patrol
Rodzaj: 
animacja
/
Kraj: 
Kanada
,
Rok produkcji: 
2014
Góra strony
7

Serial "Psi patrol" przedstawia perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt – Marshalla, Rubble'a, Chase'a, Rocky'ego, Zumy i Skye, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryder'em wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom.

Konkursy/h1>

Video