Jesteś tutaj

Psi patrol

Odcinki

  • Przygody z wodą/ Festiwal zbiorówsezon 1, odc. 1Psi Patrol wspólnymi siłami próbują uratować statek, który osiadł na mieliźnie. Psi Patrol próbuje też zebrać owoce z sadu farmerki Yumi zanim zacznie padać śnieg.
  • Pieski ratują morskie żółwie/ Pieski i bardzo duże dzieckosezon 1, odc. 2Mały żółwik próbuje dostać się do zatoki. Ma jednak z przedostaniem się przez jezdnię. Psi Patrol próbuje mu pomóc. Drużyna pomaga też małemu wielorybowi wrócić do swojej mamy.
  • Pieski i kocia katastrofa/ Pieski ratują pociągsezon 1, odc. 3Tym razem Psi Patrol pomaga uratować małego kotka. Drużyna pomaga też pasażerom pociągu, który utknął na moście z powodu lawiny.
  • Hop hop boogie/ Pieski we mglesezon 1, odc. 4Przed Psim Patrolem kolejne zadanie. Tym razem muszą naprawić tory i usunąć z nich pociąg. Drużyna musi też wymienić spaloną żarówkę w lokalnej latarni morskiej.
  • Pieski i stado gęsi/ Balonowy wyścigsezon 1, odc. 5Serial "Psi patrol" przedstawia perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt – Marshalla, Rubble'a, Chase'a, Rocky'ego, Zumy i Skye, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryder'em wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom.
  • Pieski na lodzie/ Pieski i śnieżny potwórsezon 1, odc. 6Grupa piesków postanawia pojechać w góry, żeby pojeździć na snowboardzie. Niespodziewanie Alex ma wypadek. Z pomocą od razu przybywa Psi Patrol.
  • Pieski ratują cyrk/ Pieski i kurczakisezon 1, odc. 7Ellie to małe słoniątko. Pewnego dnia ucieka z cyrkowej przyczepy. Psi Patrol od razu wyrusza na poszukiwania. Kolejnym zaginionych zwierzakiem, którego będą musiały odnaleźć jest kurczak pani burmistrz.
  • Pomoc drogowa/ Marshall bije rekordsezon 1, odc. 8Alex kolejny raz wpada w tarapaty i pomóc musi mu Psi Patrol. Kiedy na plaży wybucha pożar, Marshall udowadnia wszystkim jak bardzo jest odważny i że jest prawdziwym bohaterem.
  • Pomoc na lodzie/ Przygoda na wyciągusezon 1, odc. 9Kiedy ciężarówka pana Portersa wypełniona smakołykami zaczyna ześlizgiwać się po lodzie, Psi Patrol musi wyruszyć na pomoc. Dzielne psy będą musiały również pomóc Katie i Cali, które utknęły na wyciągu.

Postacie

Opis

Psi patrol
Rodzaj: 
animacja
/
Kraj: 
Kanada, USA
,
Rok produkcji: 
2013
Góra strony
7

Serial "Psi patrol" przedstawia perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt – Marshalla, Rubble'a, Chase'a, Rocky'ego, Zumy i Skye, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryder'em wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom.

Konkursy/h1>

Video