Pingwiny z Madagaskaru

Cztery dziarskie pingwiny: Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy postanawiają podbić nowojorskie zoo mieszczące się w Central Parku.

PULS2
  • Za słodko/Królem być (odc. 22, sezon 2)
    dzisiaj, 28 maja, 17:40D7 25 min.
  • Wizyta wujka/Maurice idzie spać (odc. 23, sezon 2)
    jutro, 29 maja, 17:40D7 25 min.
  • Operacja: Dobry uczynek/Chrupki w pudle (odc. 19, sezon 2)
    sobota, 30 maja, 15:30D7 25 min.

Oglądaj online

W najbliższym odcinku

Operacja: Dobry uczynek/Chrupki w pudle (sezon 2, odc. 19)

Pingwiny czują się zainspirowane po tym jak zobaczyły dobry uczynek wykonany przez patrona zoo. Wyruszają, aby wykonywać dobre uczynki… w swoim stylu. Mort walczy o uwolnienie Cheezy’ego Bitza z automatu, a Szeregowy zatrzymuje się, aby mu pomóc. Niechcący on i Mort zostają wessani do maszyny. Teraz sami muszą czekać na pomoc.

Współlokator/Jestem szczurem (sezon 2, odc. 20)

Pingwiny przypadkowo wysadzają ścianę siedliska koali. Prosty plan szpiegowania Morta kończy się pojmaniem Juliana i Skippera.

Prawa ręka/Gdzie mój mózg? (sezon 2, odc. 21)

Do siedliska lemurów dołącza nowy mieszkaniec – Clemson. Julian uwielbia wydawać mu rozkazy. Próba Kowalskiego, żeby naładować swój mózg nie udaje się i pociąga za sobą nieoczekiwane konsekwencje.

Za słodko/Królem być (sezon 2, odc. 22)

Kiedy Szeregowy odkrywa w sobie ogromne pokłady słodkości, pingwiny postanawiają to wykorzystać na swoją korzyść. Król Julian i Skipper muszą zamienić się na jeden dzień miejscami.

Wizyta wujka/Maurice idzie spać (sezon 2, odc. 23)

Nigel, dziwny wujek Szeregowego, wpada na szybką wizytę. Pingwiny przechwytują faks z bardzo ważnymi i niepokojącymi informacjami – Maurice’owi zostały tylko 24 godziny życia.

Zamaskowany wichrzyciel/Operacja: Teatr (sezon 2, odc. 24)

Szeregowy znajduje stos komiksów. Ignoruje prośbę Skippera, żeby je zniszczyć. Zainspirowany Szeregowy opowiada wersety z jego dzieł.

Operacja: Zmień sąsiada/Nie wolno prześledzić (sezon 2, odc. 25)

Zirytowane ciągłymi imprezami u lemurów pingwiny, postanawiają przenieść je do innej części zoo. Następnie udają się w podróż na dno Atlantyku, żeby odnaleźć stuletniego śledzia.

Mały ptaszek/Boa mściciel (sezon 2, odc. 26)

Skipper przypadkiem zamienia się w dziecko, dlatego pozostałe pingwiny zostawiają go w bazie. Zwierzęta obawiają się zemsty Savio, więc próbują trzymać go jak najdalej od zoo.

Nienawiść od pierwszego wejrzenia/Problem z Żelusiem (sezon 2, odc. 27)

Obsesja Kowalskiego na punkcie Doris doprowadza do wynalezienia promienia miłości. Działa dopóki Alice nie zakochuje się w koszu na śmieci, a Julian w Morcie.

Włochaty problem/Miłość o długiej szyi (sezon 2, odc. 28)

Tupecik inspektora niespodziewanie przyczepia się do głowy Maurice’a. Julian i Maurice chcą pokonać potwora, który według nich zaatakował ich kolegę.

Wymarzone wakacje (sezon 2, odc. 29)

Po nieudanej wyprawie na wybrzeże Massachusetts, pingwiny kończą w Hoboken Zoo. Miejsce wydaje się być rajem… ale czy naprawdę nim jest?

Zwierzęta domowe/Tyci-tyci (sezon 2, odc. 30)

Julian odkrywa coś, co przypomina złotą tabliczkę. Okazuje się, że są one przed wszystkimi zagrodami. Pingwiny mają teorię na ten temat.

Arcywróg/Wielki S.T.A.N.K. (sezon 2, odc. 31)

Pingwiny mają do wykonania następną trudną misję. Jak zwykle, żeby sprostać zadaniu, będą musiały wykorzystać swoje niezwykłe umiejętności.

Niebezpieczna gra/Uliczny kolega (sezon 2, odc. 32)

Marlenka chce pomóc mieszkańcom zoo w zapoznaniu się. W tym celu organizuje wieczór gier. Wszystko idzie po jej myśli do momentu, kiedy są przekąski. Gdy się kończą, sytuacja staje się nieprzyjemna…

Czas stop/Nasz człowiek w Greferbergerstanie (sezon 2, odc. 33)

Wynalazek Kowalskiego wpada w najgorsze z możliwych rąk – króla Juliana. Agent Buck Rockgut triumfalnie powraca do zoo.

Opis

Pingwiny z Madagaskaru są serialową kontynuacją przygód pingwinów, których mogliśmy poznać w filmie Madagaskar. Animacja jest skierowana nie tylko do najmłodszych widzów, dorośli również będą mieli z czego się pośmiać. Głosu postaciom użyczyli między innymi: Jarosław BoberekGrzegorz PawlakJacek Lenartowicz i Tomasz Bednarek.

Cztery dziarskie pingwiny: Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy postanawiają podbić nowojorskie zoo mieszczące się w Central Parku. Skipper jest dowódcą całego oddziału i nadzoruje przeróżne misje. Kowalski jest szalonym naukowcem, choć wykazuje się najbardziej trzeźwym umysłem z całej czwórki. Spod jego rąk wychodzą liczne maszyny, przeprowadza wiele eksperymentów oraz analizuje i oblicza prawdopodobieństwo wykonania każdej misji. Rico to totalnie zakręcony osobnik. Jego powołaniem jest wprowadzanie chaosu i destrukcja. Zawsze ma w zanadrzu różnego rodzaju sprzęty, nie zawsze jednak przydatne w danej sytuacji. Nie zapominajmy o Szeregowym! Choć z wyglądu wrażliwy, niepozorny i łagodny, to nie dajcie się zwieść. Jeżeli ktoś naprawdę zajdzie mu za skórę niech ucieka, gdzie pieprz rośnie. Każdy z nich jest inny, ale razem się uzupełniają. Dzięki temu ich misje zostają zrealizowane z większym lub mniejszym skutkiem. Ich hasłem motywującym jest: „Wróg nigdy nie śpi!”. Dlatego odważni komandosi są przygotowani na wszystko o każdej porze dnia i nocy. Oprócz pingwinów w Central Parku mieszka wiele innych zwierząt z całego świata. Wśród nich ekscentryczny lemur, który uważa się za władcę zoo – Król Julian. Jego bezpośrednim podwładnym jest inteligentny Maurice, który lubi dużo odpoczywać, jeżeli trzeba, to powie Królowi Julianowi co myśli, prosto w oczy. Jest również mały, przesłodki i naiwny Mort. Uważa, że stopy Juliana to najcudowniejsza rzecz na świecie. Mort jest w stanie zrobić wszystko, aby Julian był z niego zadowolony. Choć Król pomiata nim na prawo i lewo, to kiedy Mort otrzymuje od niego kopniaka jest wniebowzięty, ponieważ stopa Króla go dotknęła. Zoo zamieszkuje także pomocna wydra Marlenka, która przyjaźni się z pingwinami. Stara się być dobra dla wszystkich, ale wychodzi jej to tylko wtedy kiedy jest na terenie zoo. Od narodzin wychowywała się w niewoli, a wyjście na wolność przemienia ją w groźną wydrę, która zniszczy wszystko co stanie jej na drodze.

Zobacz również