Jesteś tutaj

Niech żyje król Julian

Postacie

Król Julian

Jest lemurem. To główny bohater bajki. Żyje w przekonaniu, że wszyscy go lubią. Jego polecenia wykonują tylko Maurice i Mort. Jest duszą towarzystwa. Uwielbia tańczyć.

Mort

Jest malutkim i słodkim lemurem. Zwykle nie zauważa, kiedy ktoś go lekceważy. Jest bardzo radosny. Uważa, że jest w stanie wszystko zrobić. Uwielbia przytulać stopę króla Juliana.

Maurice

Jest jednym z pomocników króla Juliana. Jest bardzo inteligentny. Często wyciąga swojego władcę z różnych kłopotów.

Jagódka

Jest lemurką i ochroniarzem króla Juliana. Uwielbia walki wręcz. Jest też bardzo wrażliwa i lubi pisać wiersze i powieści.

Opis

Niech żyje król Julian
Rodzaj: 
animacja
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2014
Góra strony
7

Serial animowany Niech żyje król Julian opowiada o Julianie – samozwańczym królu wszystkich lemurów. Zapatrzony w siebie i jednocześnie przesympatyczny Julian nie jest zbyt inteligentny. Niedługo po przejęciu władzy orientuje się, że zajmowane stanowisko wiąże się z wieloma obowiązkami, którym musi stawić czoła. Nie jest to najlepsza wiadomość, bo jest bardzo leniwy. Jedyne co mógłby robić to opowiadać godzinami o swoich zaletach. Kocha też tańczyć, śpiewać i jest duszą towarzystwa. Julian żyje w przekonaniu, że wszyscy go uwielbiają, a tak naprawdę jego rozkazy wykonują tylko Maurice i Mort.

W każdym odcinku król Julian przeżywa nowe, niesamowite przygody. Razem z Julianem i jego podwładnymi przenieś się do kolorowego świata lemurów i przeżyj niesamowitą przygodę. Pamiętaj, Niech żyje król Julian!

Konkursy/h1>

Video