Jesteś tutaj

Niech żyje Król Julian: Na wygnaniu

Odcinki

  • W obcym ciele nowy duchsezon 3, odc. 8Król Julian i Maurice przedostają się do szkoły gladiatorów Foosa. Sage i Clover muszą stawić czoła swoim wrogom. Mort decyduje, że musi założyć własną armię.
  • Ja jestem pierdzikusemsezon 3, odc. 9Sage i Clover zostają schwytani przez groźnego Koto. Z kolei Mort udaje się na wyprawę do Mortverse.
  • Komu bije dzwoneksezon 3, odc. 10Król Julian przypadkowo wysadza się w powietrze i musi stanąć przed sądem, żeby otrzymać drugą szansę. Mort walczy z Morticusem Khanem o kontrolę nad armią.
  • Z paszczy pod rynnęsezon 3, odc. 11Król Julian i jego armia planują złapać Koto w pułapkę. Mort musi zabrać swoją armię do królestwa lemurów, żeby pomóc Julianowi. Clover zgadza się wyjść za Koto.
  • Nim minie wczorajsezon 3, odc. 12Próby króla Juliana zniszczenia Koto zakończyły się niepowodzeniem, ale jego sprzymierzeńcy przybywają, żeby mu pomóc. Ślub Koto zamienia się w wielką bitwę.
  • Nim nadejdzie jutrosezon 3, odc. 13Król Julian zbiera swoje wojska. Wymyśla plan, aby wszyscy połączyli swoje siły i zniszczyli raz na zawsze górskie lemury.

Postacie

Opis

Niech żyje Król Julian: Na wygnaniu
Rodzaj: 
animacja
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2014
Góra strony
7

Szalony lemur, Król Julian i jego załoga powracają! Zupełnie nowa odsłona, przezabawne sytuacje i mnóstwo humoru. Król Julian decyduje, że nadszedł czas na zmiany w królestwie…

Obsada

Reżyser: 
Artur Kaczmarski

Konkursy/h1>

Video