Jesteś tutaj

Niech żyje król Julian

Odcinki

  • Jam jest królsezon 1, odc. 1Król Julian XII, władca Madagaskaru, jest zmuszony do abdykacji, by uratować swoje życie przed atakiem ze strony Fossów, małych i wrogich lemurom stworzeń. Kiedy on odchodzi, na tronie zasiada jego bratanek, Król Julian XIII, który żyje w przekonaniu, że jest przez wszystkich lubiany.
  • Słupek popularnościsezon 1, odc. 2Król Julian XIII otrzymuje informacje na temat poparcia wśród poddanych. Wyniki pokazują, że 99% lemurów popiera jego rządy, poza jednym zbuntowanym lemurem. Władca postanawia więc przekonać do siebie swojego jedynego przeciwnika.

Postacie

Opis

Niech żyje król Julian
Rodzaj: 
animacja
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2014
Góra strony
7

Komu jest mało przezabawnych perypetii samozwańczego Króla Juliana niech koniecznie obejrzy animację Niech żyje Król Julian. Kolejna produkcja studia DreamWorks jak zwykle Was nie zawiedzie. Pełna przezabawnych dialogów i kolorowych postaci, zapewni doskonałą rozrywkę małym i dużym!

Akcja animowanego serialu Niech żyje Król Julian rozgrywa się na egzotycznej wyspie, gdzie mieszkają lemury. Jednym z nich jest Julian, który uważa się za pępek świata. Postanawia zrealizować swoje władcze zapędy i zostać królem wszystkich lemurów. Teraz jest jednak tylko księciem, a prawdziwym monarchą jest jego wuj. Kiedy Król Lemurów udaje się do szamanki, ta informuje go, że aktualnego lemura noszącego koronę pożre straszliwa bestia. Wuj obmyśla misterny plan i oddaje koronę Julianowi, który nie podejrzewa podstępu. Jedynym powodem oddania korony był strach przed bestią. Jak Julian poradzi sobie w nowej roli? Tego nie wiadomo, ale z pomocą przychodzą zawsze wierni podwładni Mourice i Mort.

Konkursy/h1>

Video