Jesteś tutaj

Niech żyje król Julian

Odcinki

 • Jam jest królsezon 1, odc. 1Król Julian XII, władca Madagaskaru, jest zmuszony do abdykacji, by uratować swoje życie przed atakiem ze strony Fossów, małych i wrogich lemurom stworzeń. Kiedy on odchodzi, na tronie zasiada jego bratanek, Król Julian XIII, który żyje w przekonaniu, że jest przez wszystkich lubiany.
 • Słupek popularnościsezon 1, odc. 2Król Julian XIII otrzymuje informacje na temat poparcia wśród poddanych. Wyniki pokazują, że 99% lemurów popiera jego rządy, poza jednym zbuntowanym lemurem. Władca postanawia więc przekonać do siebie swojego jedynego przeciwnika.
 • Błyskotliwy wrógsezon 1, odc. 3Zagorzały przeciwnik Króla Juliana oraz geniusz zła, Karol, planuje obalić jedynego władcę wśród lemurów. Karol decyduje się na porwanie Maurice’a i Jagódki, wiedząc, że dzięki temu Król Julian zechce z nim podjąć negocjacje. Nie myli się, ponieważ odważny lemur rusza im na ratunek.
 • Zgubne skutkisezon 1, odc. 4Wyczerpany rozstrzyganiem sporów wśród poddanych, Julian postanawia zastąpić siebie manekinem, którego zostawia na dworze. Sam natomiast udaje się na królewskie wagary. Król Julian nie wie jednak, że to niewielkie kłamstwo wywołuje wśród lemurów bunt!
 • Powrót króla wujasezon 1, odc. 5Zabawni i zwariowani mieszkańcy dżungli na wyspie Madagaskar powracają w serialowej komedii! Przenieś się do świata zwierząt, w którym władzę obejmuje Król Julian, a w przygodach towarzyszą mu nieodłączni kompanii – dowódca Maurice i wieloletni wielbiciel Mort. Okazuje się, że rządy w dżungli nie są takie łatwe jak się mogło wydawać… Król Julian musi stawić czoła nadmiernie ambitnej szefowej ochrony, Clover, żądnemu władzy wujowi Juliana, złowieszczemu geniuszowi Karlowi i nikczemnemu, wolno myślącemu Foosowi.
 • Jedz, módl się, przywalsezon 1, odc. 6Zabawni i zwariowani mieszkańcy dżungli na wyspie Madagaskar powracają w serialowej komedii! Przenieś się do świata zwierząt, w którym władzę obejmuje Król Julian, a w przygodach towarzyszą mu nieodłączni kompanii – dowódca Maurice i wieloletni wielbiciel Mort. Okazuje się, że rządy w dżungli nie są takie łatwe jak się mogło wydawać… Król Julian musi stawić czoła nadmiernie ambitnej szefowej ochrony, Clover, żądnemu władzy wujowi Juliana, złowieszczemu geniuszowi Karlowi i nikczemnemu, wolno myślącemu Foosowi.
 • I spłynęła na nas wiedzasezon 1, odc. 7Pewnego dnia Król Julian zaleca naukowcowi Timo, aby zautomatyzował wszystkie przedmioty w Królestwie. Niestety szybko okazuje się, że rozkaz króla nie jest prosty do wykonania.
 • Wiwat, Mortsezon 1, odc. 8Kiedy Król Julian kompromituje Maurice’a przed wszystkimi mieszkańcami Madagaskaru, prawa ręka jego królewskiej mości stara się zrehabilitować i naprawić błędy. Tymczasem Mort zupełnie przez przypadek dołącza do przeciwników Króla Juliana, którzy chcą obalić jego rządy.
 • Giga-gekon blagasezon 1, odc. 9Młody lemur w Królestwie Juliana organizuje urodziny. Niestety Król Julian przez swoje roztargnienie wplątuje się w wielkie kłamstwo, co całkowicie psuje urodziny młodego zwierzaka.
 • Kawy filiżankasezon 1, odc. 10W czasie jednej z podróży Julian odkrywa w Zatoce Majętności worek z ziarnami świeżej kawy. Nie mając pojęcia, czym są te pachnące nasiona, dzieli się ze wszystkimi poddanymi. Wkrótce całe królestwo uzależnia się od kofeiny.
 • Fossa, Julek i lemureksezon 1, odc. 11Król Julian ma świetny pomysł! Postanawia, że oswoi Foosa i zaprowadzi spokój w swoim królestwie. Wydaje się, że to dobre rozwiązanie do momentu, gdy Foosa chce pozbawić Juliana tronu.
 • Biel pieluch to nowa czerńsezon 1, odc. 12Władca znajduje w swoim Królestwie paczkę pampersów! Nie wiedząc do czego służą naprawdę, przemienia je w największy hit mody, jaki widziany był u Króla Juliana. Tak oto rozpoczyna się wojna o najlepszy styl!

Postacie

Opis

Niech żyje król Julian
Rodzaj: 
animacja_new
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2014
Góra strony
7

Zabawni i zwariowani mieszkańcy dżungli na wyspie Madagaskar powracają w serialowej komedii! Przenieś się do świata zwierząt, w którym władzę obejmuje Król Julian, a w przygodach towarzyszą mu nieodłączni kompanii – dowódca Maurice i wieloletni wielbiciel Mort. Okazuje się, że rządy w dżungli nie są takie łatwe jak się mogło wydawać… Król Julian musi stawić czoła nadmiernie ambitnej szefowej ochrony, Clover, żądnemu władzy wujowi Juliana, złowieszczemu geniuszowi Karlowi i nikczemnemu, wolno myślącemu Foosowi.

Zwiastun

zwiastun

Konkursy/h1>

Video