Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Serial „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości” opowiada o dalszych przygodach nieco niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung-fu o imieniu Po. 

PULS2
  • Duchowe kule mistrza Dinga (odc. 226, sezon 2)
    wczoraj, 11 grudnia, 15:35

Postaci

Żmija

Żmija

Jest członkinią Potężnej Piątki. Jest bardzo wrażliwa i często współczuje innym. Często łagodzi konflikty pomiędzy innymi.

Małpa

Małpa

Jest członkiem Potężnej Piątki. Mieszka w Jadeitowym Pałacu. Jest bardzo energiczny i ma szalone pomysły. Jest bardzo przyjacielski i uwielbia robić dowcipy. Przyjaźni się z Modliszką.

Modliszka

Modliszka

Jest mieszkanką Jadeitowego Pałacu i członkinią Potężnej Piątki. Jest bardzo mała, zwinna i szybka.

Tygrysica

Tygrysica

Jest liderką Potężnej Piątki. Wychowała się w Jadeitowym Pałacu. Tygrysica jest bardzo odważna i inteligentna.

Mistrz Shifu

Mistrz Shifu

Jest mistrzem Jadeitowego Pałacu oraz obecnej piątki i Smoczego Wojownika. To jeden z najpotężniejszych mistrzów w historii kung fu. Jest bardzo miły i cierpliwy.

Po

Po

Jest tytułową pandą i Smoczym Wojownikiem. Ma ogromne poczucie humoru. Po jest bardzo pomysłowy i przyjacielski. Często wpada w kłopoty.

W najbliższym odcinku

Duchowe kule mistrza Dinga (sezon 2, odc. 226)

Po zostaje opętany przez złego ducha mistrza Ding. Tygrysica stara się uratować duszę przyjaciela oraz Dolinę Pokoju przed zniszczeniem.

Opis

Serial „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości” opowiada o dalszych przygodach nieco niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung-fu o imieniu Po. Po wciąż popełnia błędy, jednak wyciąga z nich wnioski, uczy się historii kung-fu i spotyka innych słynnych mistrzów sztuk walki. W końcu udaje mu się zostać Smoczym Wojownikiem i wraz z piątką najlepszych przyjaciół postanawia chronić „niewinnych” i chwytać łotrów.