Jesteś tutaj

Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Odcinki

  • Shifu i jego byłasezon 2, odc. 218Gdy była dziewczyna Shifu – Mei Ling składa wizytę w Jadeitowym Pałacu, Po postanawia połączyć ich na nowo. Niestety, teraz tych dwoje jest swoimi największymi wrogami.
  • Dorwać kurierasezon 2, odc. 219Po i tygrysica muszą wytropić i powstrzymać posłańca, który niesie wiadomość mogącą wywołać wojnę w całych Chinach.
  • Wejście smoka - część 1sezon 2, odc. 220Po i Potężna Piątka stają do najtrudniejszego pojedynku w swojej historii. Muszą zmierzyć się z nadprzyrodzoną istotą, której nie pokona zwykła siła kung – fu.
  • Wejście smoka - część 2sezon 2, odc. 221Po i Potężna Piątka stają do najtrudniejszego pojedynku w swojej historii. Muszą zmierzyć się z nadprzyrodzoną istotą, której nie pokona zwykła siła kung – fu.
  • Mama nie chce bym się biłsezon 2, odc. 222Mama Żurawia przybywa do Doliny Pokoju, by odwiedzić syna. Ten, jako dziecko obiecał, że będzie trzymał się z dala od kung-fu, dlatego teraz prosi przyjaciół by pomogli mu utrzymać wszystko w sekrecie.
  • Ogromnysezon 2, odc. 223Modliszka spożywa eliksir wzrostu, po którym staje się olbrzymia. Bohaterka początkowo jest zadowolona z efektu, jednak wkrótce duży rozmiar staje się zagrożeniem dla jej przyjaciół i całej wioski .
  • Tajemnice muzeum kung fusezon 2, odc. 224Po i Potężna Piątka rzucają się sobie do gardeł. Shifu stara się zapobiec nadchodzącej katastrofie.
  • Terakotowy terrorsezon 2, odc. 225Po znajduje stary zwój z instrukcją ożywienia terakotowych wojowników. Nie mija dużo czasu, gdy Po i Potężna Piątka muszą walczyć z glinianym wojskiem.

Postacie

Po

Jest tytułową pandą i Smoczym Wojownikiem. Ma ogromne poczucie humoru. Po jest bardzo pomysłowy i przyjacielski. Często wpada w kłopoty.

Mistrz Shifu

Jest mistrzem Jadeitowego Pałacu oraz obecnej piątki i Smoczego Wojownika. To jeden z najpotężniejszych mistrzów w historii kung fu. Jest bardzo miły i cierpliwy.

Tygrysica

Jest liderką Potężnej Piątki. Wychowała się w Jadeitowym Pałacu. Tygrysica jest bardzo odważna i inteligentna.

Modliszka

Jest mieszkanką Jadeitowego Pałacu i członkinią Potężnej Piątki. Jest bardzo mała, zwinna i szybka.

Małpa

Jest członkiem Potężnej Piątki. Mieszka w Jadeitowym Pałacu. Jest bardzo energiczny i ma szalone pomysły. Jest bardzo przyjacielski i uwielbia robić dowcipy. Przyjaźni się z Modliszką.

Żmija

Jest członkinią Potężnej Piątki. Jest bardzo wrażliwa i często współczuje innym. Często łagodzi konflikty pomiędzy innymi.

Opis

Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości
Rodzaj: 
animacja
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2012
Góra strony
7

Serial „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości” opowiada o dalszych przygodach nieco niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung-fu o imieniu Po. Po wciąż popełnia błędy, jednak wyciąga z nich wnioski, uczy się historii kung-fu i spotyka innych słynnych mistrzów sztuk walki. W końcu udaje mu się zostać Smoczym Wojownikiem i wraz z piątką najlepszych przyjaciół postanawia chronić „niewinnych” i chwytać łotrów.

Konkursy/h1>

Video