Jesteś tutaj

Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Postacie

Po

Jest tytułową pandą i Smoczym Wojownikiem. Ma ogromne poczucie humoru. Po jest bardzo pomysłowy i przyjacielski. Często wpada w kłopoty.

Mistrz Shifu

Jest mistrzem Jadeitowego Pałacu oraz obecnej piątki i Smoczego Wojownika. To jeden z najpotężniejszych mistrzów w historii kung fu. Jest bardzo miły i cierpliwy.

Tygrysica

Jest liderką Potężnej Piątki. Wychowała się w Jadeitowym Pałacu. Tygrysica jest bardzo odważna i inteligentna.

Modliszka

Jest mieszkanką Jadeitowego Pałacu i członkinią Potężnej Piątki. Jest bardzo mała, zwinna i szybka.

Małpa

Jest członkiem Potężnej Piątki. Mieszka w Jadeitowym Pałacu. Jest bardzo energiczny i ma szalone pomysły. Jest bardzo przyjacielski i uwielbia robić dowcipy. Przyjaźni się z Modliszką.

Żmija

Jest członkinią Potężnej Piątki. Jest bardzo wrażliwa i często współczuje innym. Często łagodzi konflikty pomiędzy innymi.

Opis

Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości
Rodzaj: 
animacja
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2012
Góra strony
7

Serial „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości” opowiada o dalszych przygodach nieco niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung-fu o imieniu Po. Po wciąż popełnia błędy, jednak wyciąga z nich wnioski, uczy się historii kung-fu i spotyka innych słynnych mistrzów sztuk walki. W końcu udaje mu się zostać Smoczym Wojownikiem i wraz z piątką najlepszych przyjaciół postanawia chronić „niewinnych” i chwytać łotrów.

Konkursy/h1>

Video