Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Serial „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości” opowiada o dalszych przygodach nieco niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung-fu o imieniu Po. 

PULS2
  • Shifu i jego była (odc. 218, sezon 2)
    wtorek, 23 października, 13:35
  • Dorwać kuriera (odc. 219, sezon 2)
    wtorek, 23 października, 16:10
  • Wejście smoka - część 1 (odc. 220, sezon 2)
    środa, 24 października, 13:35

Postaci

Żmija

Żmija

Jest członkinią Potężnej Piątki. Jest bardzo wrażliwa i często współczuje innym. Często łagodzi konflikty pomiędzy innymi.

Małpa

Małpa

Jest członkiem Potężnej Piątki. Mieszka w Jadeitowym Pałacu. Jest bardzo energiczny i ma szalone pomysły. Jest bardzo przyjacielski i uwielbia robić dowcipy. Przyjaźni się z Modliszką.

Modliszka

Modliszka

Jest mieszkanką Jadeitowego Pałacu i członkinią Potężnej Piątki. Jest bardzo mała, zwinna i szybka.

Tygrysica

Tygrysica

Jest liderką Potężnej Piątki. Wychowała się w Jadeitowym Pałacu. Tygrysica jest bardzo odważna i inteligentna.

Mistrz Shifu

Mistrz Shifu

Jest mistrzem Jadeitowego Pałacu oraz obecnej piątki i Smoczego Wojownika. To jeden z najpotężniejszych mistrzów w historii kung fu. Jest bardzo miły i cierpliwy.

Po

Po

Jest tytułową pandą i Smoczym Wojownikiem. Ma ogromne poczucie humoru. Po jest bardzo pomysłowy i przyjacielski. Często wpada w kłopoty.

W najbliższym odcinku

Shifu i jego była (sezon 2, odc. 218)

Gdy była dziewczyna Shifu – Mei Ling składa wizytę w Jadeitowym Pałacu, Po postanawia połączyć ich na nowo. Niestety, teraz tych dwoje jest swoimi największymi wrogami.

Dorwać kuriera (sezon 2, odc. 219)

Po i tygrysica muszą wytropić i powstrzymać posłańca, który niesie wiadomość mogącą wywołać wojnę w całych Chinach.

Wejście smoka - część 1 (sezon 2, odc. 220)

Po i Potężna Piątka stają do najtrudniejszego pojedynku w swojej historii. Muszą zmierzyć się z nadprzyrodzoną istotą, której nie pokona zwykła siła kung – fu.

Wejście smoka - część 2 (sezon 2, odc. 221)

Po i Potężna Piątka stają do najtrudniejszego pojedynku w swojej historii. Muszą zmierzyć się z nadprzyrodzoną istotą, której nie pokona zwykła siła kung – fu.

Mama nie chce bym się bił (sezon 2, odc. 222)

Mama Żurawia przybywa do Doliny Pokoju, by odwiedzić syna. Ten, jako dziecko obiecał, że będzie trzymał się z dala od kung-fu, dlatego teraz prosi przyjaciół by pomogli mu utrzymać wszystko w sekrecie.

Ogromny (sezon 2, odc. 223)

Modliszka spożywa eliksir wzrostu, po którym staje się olbrzymia. Bohaterka początkowo jest zadowolona z efektu, jednak wkrótce duży rozmiar staje się zagrożeniem dla jej przyjaciół i całej wioski .

Tajemnice muzeum kung fu (sezon 2, odc. 224)

Po i Potężna Piątka rzucają się sobie do gardeł. Shifu stara się zapobiec nadchodzącej katastrofie.

Terakotowy terror (sezon 2, odc. 225)

Po znajduje stary zwój z instrukcją ożywienia terakotowych wojowników. Nie mija dużo czasu, gdy Po i Potężna Piątka muszą walczyć z glinianym wojskiem.

Duchowe kule mistrza Dinga (sezon 2, odc. 226)

Po zostaje opętany przez złego ducha mistrza Ding. Tygrysica stara się uratować duszę przyjaciela oraz Dolinę Pokoju przed zniszczeniem.

Opis

Serial „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości” opowiada o dalszych przygodach nieco niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung-fu o imieniu Po. Po wciąż popełnia błędy, jednak wyciąga z nich wnioski, uczy się historii kung-fu i spotyka innych słynnych mistrzów sztuk walki. W końcu udaje mu się zostać Smoczym Wojownikiem i wraz z piątką najlepszych przyjaciół postanawia chronić „niewinnych” i chwytać łotrów.