Jesteś tutaj

Kumple z dżungli na ratunek

Odcinki

  • Do środka Ziemisezon 1, odc. 1Do ekipy z dżungli zgłasza się kiwi – Profesor Ernest. Trzęsienie ziemi spowodowało, że w samym środku wioski zrobiła się dziura! Czy Maurice i reszta załogi będą w stanie to naprawić?
  • Skała strachówsezon 1, odc. 2Słonie nękane są przez „ducha”, który ukrywając się za skałą, prosi o złożenie mu w ofierze wszystkich owoców. Kumple z dżungli odkrywają, że za całą sprawą stoi kameleon – zwierzę, które pojawia się i znika…
  • Rubiny są wiecznesezon 1, odc. 3Ukochana Gilberta z czasów młodości – Melina – uknuła spisek. Zamierza przejąć władzę w dżungli i zdobyć kryjówkę Maurice’a i jego przyjaciół. Pomaga jej w tym armia całkowicie poddanych jej krabów…
  • Krwawa jagodasezon 1, odc. 4Żółwicę dotyka dziwna choroba. Od kiedy połknęła czerwony owoc, nie można jej dobudzić z głębokiego snu. Na pomoc zostają wezwani kumple z dżungli. W między czasie, Batricia szuka odpowiedniej szminki, by zrobić wrażenie na Gilbercie. Znajduje czerwony owoc, który wydaje jej się do tego idealny. Teraz brygada musi szukać lekarstwa dla obu: żółwicy oraz Batrici.
  • Obcy atakująsezon 1, odc. 5Flamingi myślą, że kraby to kosmici, którzy opanowali ich jezioro. W dodatku, w związku z nieporozumieniem, zaistniałym pomiędzy Batricią i Gilbertem, kumple z dżungli dzielą się na dwa przeciwstawne obozy. Po bitwie, Maurice zdaje sobie sprawę, że ten cały konflikt nie ma żadnego sensu…
  • Misja pokojowasezon 1, odc. 6Kumple z dżungli zostają wezwani przez pokojowo nastawione wydry, by ocalić ich wioskę przed atakiem chomików. Jest tylko jeden warunek: nie wolno stosować im przemocy! Z początku działania Maurice’a i jego ekipy nie przynoszą rezultatów. Później wpadają na świetny pomysł: niech wszyscy zaczną całować – wtedy chomiki uciekną na zawsze!
  • Skarb starego Jima, część 4sezon 1, odc. 17Potwór, który staje na drodze kumplom z dżungli, okazuje się być starym znajomym ojca Susy’ego. Stary Jim mianował go strażnikiem wyspy oraz skarbu. Kumple z dżungli i piraci zmierzają do końca wyścigu po skarb. Kto wygra?
  • Proroctwosezon 1, odc. 31Do kumpli z dżungli przychodzi Mama Dongo. Mieszkańcy jej wioski oddają całą żywność w ofierze bogom, by uniknąć końca świata. Czy zła przepowiednia spełni się?
  • Skała z Księżycasezon 1, odc. 51Jeśli w buszu pojawi się jakiś problem – bez obaw! Kumple z dżungli zawsze są gotowi, by ruszyć na pomoc. Maurice, który jest pingwinem i tygrysem w jednym, chętnie poprowadzi swoich dzielnych towarzyszy w pościg za nowymi przygodami! W ekipie Maurice’a są: jego adoptowany syn – rybka Junior , kochający banany goryl Miguel, będący „mózgiem” grupy Gilbert, nietoperzyca o wielkim sercu - Batricia oraz artysta – guziec Fred. Bohaterów wspomoże niezawodny duet ropuch – Al i Bob. Cała brygada dostarczy mnóstwa śmiechu, wrażeń i emocji!
  • Wielki wyścigsezon 1, odc. 52Każdego roku mandryle rzucają wyzwanie misiom koala: kto wygra wyścig samochodowy, ten otrzymuje dodatkowe terytorium. Zawsze jednak madryle oszukują i koalom zostały już tylko trzy drzewa… Kumple z dżungli zostają wezwani na pomoc.

Postacie

Gilbert

Tarsjusz, małpiatka nadrzewna. Jest “mózgiem” drużyny. Łatwo go znaleźć: zawsze znajduje się na swojej gałęzi. Bardzo często w złym nastroju. Nikt nie traktuje poważnie jego lęku przed zarazkami. Nie znosi hałasu oraz „zwykłych” zwierząt. Posiada nieograniczone zbiory różnego rodzaju przedmiotów i roślin. Kumple z dżungli zawsze mogą na niego liczyć, w szczególności, że Gilbert ma niepowtarzalne umiejętności i zna wiele sztuczek.

Miguel

Dusza dziecka w ciele… goryla! Miguel nie jest skomplikowany, kumple zawsze mogą jednak na niego liczyć! Najbardziej uszczęśliwia go jedzenie bananów. Bardzo też pragnie, by Fred nauczył go śpiewać.

Batricia

Jedyna dziewczyna w grupie, jest nietoperzem. To, co najbardziej ją wyróżnia, to wielkie serce i skłonność do popełniania gaf. Uczciwa, pozytywna i nigdy się nie poddaje. Pomimo, że boi się ciemności, zawsze jest gotowa, by iść na ratunek. Zakochana jest w Gilbercie.

Al i Bob

ropuchy, które mają inne charaktery, lecz łączy je wielka przyjaźń, jeden staw i wspólna pasja do degustacji wszelkiego rodzaju owadów. Al i Bob pomagają reszcie ekipy w ich przygodach. Mają wiele talentów, m.in.: gotowanie, fryzjerstwo, dekoracje.

Maurice

Pingwino-tygrys, którego wszyscy nazywają “Wielkim tygrysim wojownikiem”. Jest liderem drużyny i nigdy nie waha się, by poprowadzić resztę brygady ku nowym przygodom. Energiczny, odważny i zawsze pozytywny. Jest mistrzem Kung-Fu i zawsze kiedy może, dzieli się swoimi umiejętnościami z innymi. Jego najpilniejszym uczniem jest rybka Junior – jego adoptowany syn. Maurice jest znany w całej dżungli i wszystkie zwierzęta go szanują.

Opis

Kumple z dżungli na ratunek
Rodzaj: 
animacja
/
Kraj: 
Francja
,
Rok produkcji: 
2011
Góra strony
7

Jeśli w buszu pojawi się jakiś problem – bez obaw! Kumple z dżungli zawsze są gotowi, by ruszyć na pomoc. Maurice, który jest pingwinem i tygrysem w jednym, chętnie poprowadzi swoich dzielnych towarzyszy w pościg za nowymi przygodami! W ekipie Maurice’a są: jego adoptowany syn – rybka Junior , kochający banany goryl Miguel, będący „mózgiem” grupy Gilbert, nietoperzyca o wielkim sercu - Batricia oraz artysta – guziec Fred. Bohaterów wspomoże niezawodny duet ropuch – Al i Bob. Cała brygada dostarczy mnóstwa śmiechu, wrażeń i emocji!

Konkursy/h1>

Video