Jesteś tutaj

Kumple z dżungli na ratunek

Odcinki

 • Skarb starego Jima, część 2sezon 1, odc. 15Al, Bob i Fred zostają zaakceptowani przez załogę statku pirackiego. Kapitan myśli, że są kucharzami. Tymczasem kumple z dżungli wraz z Susym podążają za nimi balonem. Muszą odnaleźć wyspę Żółtego Smoka przed piratami. Po drodze czeka ich wiele nieoczekiwanych przygód.
 • Skarb starego Jima, część 3sezon 1, odc. 16Poszukiwania skarbu Starego Jima obfitują w wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji. Al, Bob i Fred mają zostać rzuceni na pożarcie rekinom. Batricia jest przywiązana do masztu. Czy kumplom z dżungli uda się wyjść cało z tej przygody?
 • Skarb starego Jima, część 4sezon 1, odc. 17Potwór, który staje na drodze kumplom z dżungli, okazuje się być starym znajomym ojca Susy’ego. Stary Jim mianował go strażnikiem wyspy oraz skarbu. Kumple z dżungli i piraci zmierzają do końca wyścigu po skarb. Kto wygra?
 • Koszmarna roślinkasezon 1, odc. 18Szalona botaniczka Marla traci kontrolę nad mięsożerną rośliną, którą wyhodowała…. Roślina nie chce przestać rosnąć…
 • Dewastacjasezon 1, odc. 19Termity opanowały sporą część dżungli – niszczą drzewa i powodują reakcję łańcuchową. Zwierzęta skarżą się kumplom z dżungli. Okazuje się, że terminy działają pod wpływem Dimitriego, który więzi ich królową.
 • Kumple z dżungli i zagubiony dźwięksezon 1, odc. 20Fred traci swój muzyczny styl. Tylko koala Pelvis – król rocka – może mu pomóc. Problem w tym, że Pelvis jest głównie królem… playbacku. Kumple z dżungli muszą wesprzeć Freda w jego kłopotach.
 • Śmiercionośne bagnosezon 1, odc. 21Para tukanów straciła swoje jajo. Spadło na dno bagna. Muszą je odzyskać, zanim wykluje się pisklę. Kumple z dżungli obmyślają plan, by pomóc zmartwionym, przyszłym rodzicom.
 • Pięc sekretnych taosezon 1, odc. 22Hector – stary mistrz Kung-Fu Maurice’a - zgłasza się po pomoc do kumpli z dżungli. Małpy chcą wykraść ze świątyni starożytny zbiór tajników, które mogą uczynić wojownika niewidzialnym. Maurice i spółka muszą uchronić antyczny sekret.
 • Lot nad żółwim gniazdemsezon 1, odc. 23Od paru tygodni w lecznicy dla żółwi znika sałata. Karapas – stary żółw, który traci pamięć – prosi o pomoc kumpli z dżungli. Maurice i spółka odkrywają, że za wszystkim stoi stary przyjaciel Karapasa.
 • Tata Miguelsezon 1, odc. 24Mały koliber wykluwa się z jaja tuż obok siedziby kumpli z dżungli. Nieoczekiwanie, Miguel staje się ojcem malucha. Zbliża się jednak czas, że trzeba zwrócić kolibra jego prawdziwym rodzicom…
 • Siedem minut zero sekundsezon 1, odc. 25Genialny wynalazca – ptak kiwi Ernest – wpada na pomysł, że zaparzy sobie herbatę i postanawia zagotować wodę we wnętrzu wulkanu. Problem w tym, że wulkan jest aktywny i w każdej chwili może wybuchnąć, niszcząc całą dżunglę. Kumple z dżungli mają tylko 7 minut, by temu zapobiec.
 • Misja specjalnasezon 1, odc. 26Prawie wszystkie zwierzęta z ekipy ratunkowej zachorowały. Al i Bob muszą je zastąpić w kolejnej misji. Problem w tym, że zadanie wcale nie jest takie łatwe, a Maurice, Gilbert, Batricia i Miguel nic o tym nie wiedzą…
 • Nocny potwórsezon 1, odc. 27Do kumpli z dżungli zgłasza się para bobrów. Każdej nocy potwór niszczy dach ich domu. Maurice wraz z przyjaciółmi odkrywają, że tym potworem jest…. Miguel.
 • Zapominalski opossezon 1, odc. 28Opos nie pamięta kim jest. Nie pamięta nawet, po co przyszedł do kumpli z dżungli. Maurice i przyjaciele pomogą mu odtworzyć jego historię.
 • Dolina stu pułapeksezon 1, odc. 29Maurice wraz z kumplami z dżungli muszą udać się do bardzo niebezpiecznej doliny. Ich zadaniem jest odnalezienie dwojga zakochanych, którzy tam uciekli.
 • Smocza misjasezon 1, odc. 30Tym razem, załoga kumpli z dżungli zostaje wezwana przez kretoszczury. Do ich podziemnego miasta włamał się bowiem smok…
 • Proroctwosezon 1, odc. 31Do kumpli z dżungli przychodzi Mama Dongo. Mieszkańcy jej wioski oddają całą żywność w ofierze bogom, by uniknąć końca świata. Czy zła przepowiednia spełni się?
 • Wędzone bananysezon 1, odc. 32W siedzibie kumpli z dżungli zjawia się kakadu. Imitując głosy członków ekipy zaczyna wydawać sprzeczne instrukcje i wprowadza duży chaos. Tymczasem w dżungli ma miejsce pożar. Maurice i jego przyjaciele muszą wyruszyć na misję ratunkową.
 • Pierwsza misja Juniorasezon 1, odc. 33Junior, z pomocą Batrici, Ala, Boba, Gilberta i Miguela chce zrobić niespodziankę swojemu tacie. Zamierza pokazać, że jego lekcje przynoszą efekty i Junior jest teraz wielkim wojownikiem. Nie wszystko jednak idzie po jego myśli…
 • Wielki Tony atakujesezon 1, odc. 34“Gruby Tony” rozpoczyna polowanie na zwierzę, które ukradło jego owoce. Wszyscy mieszkańcy dżungli boją się i szukają schronienia. Kumple z dżungli postanawiają obronić zwierzęta.
 • W służbie Najjaśniejszej Panisezon 1, odc. 35Tym razem po pomoc zgłasza się Gildas – kuzyn Gilberta. Jego cała rodzina została wzięta na zakładników przez króla misiów koala. Król chce wręczyć kumpli z dżungli swojej córce w prezencie urodzinowym. Maurice i reszta ekipy muszą znaleźć sposób, by uwolnić rodzinę Gilberta i uciec.
 • Fanklubsezon 1, odc. 36Wszystkie złe zwierzęta zjawiają się nagle w siedzibie Maurice’a i jego przyjaciół. Niespodziewanie zaczynają rywalizować ze sobą, spierając się, kto jest gorszy. W końcu, wszyscy oni zaczynają walczyć przeciwko sobie…
 • Koszmar kumpli z dżunglisezon 1, odc. 37Młody skoczek pustynny Mickey kradnie kwiaty swoim rodzicom, którzy są botanikami. Udaje, że jest geniuszem zła i podbije dżunglę. Aby zrealizować swój plan zamierza uśpić kumpli z dżungli za pomocą kwiatów…
 • Milusińscysezon 1, odc. 38Do kumpli z dżungli przychodzą zdesperowani rodzice. Ich dzieci w ogóle ich nie słuchają, od kiedy są w posiadaniu tajemniczej gry komputerowej, która ma na nie zły wpływ. Okazuje się, że to Melina stoi za całą sprawą. Maurice i jego przyjaciele, muszą wymienić złą grę na tradycyjne zabawki i sprawić, by dzieci znowu były szczęśliwe.
 • Najsilniejsze zwierzę w dżunglisezon 1, odc. 39Jeśli w buszu pojawi się jakiś problem – bez obaw! Kumple z dżungli zawsze są gotowi, by ruszyć na pomoc. Maurice, który jest pingwinem i tygrysem w jednym, chętnie poprowadzi swoich dzielnych towarzyszy w pościg za nowymi przygodami! W ekipie Maurice’a są: jego adoptowany syn – rybka Junior , kochający banany goryl Miguel, będący „mózgiem” grupy Gilbert, nietoperzyca o wielkim sercu - Batricia oraz artysta – guziec Fred. Bohaterów wspomoże niezawodny duet ropuch – Al i Bob. Cała brygada dostarczy mnóstwa śmiechu, wrażeń i emocji!
 • W poszukiwaniu Bobasezon 1, odc. 40Jeśli w buszu pojawi się jakiś problem – bez obaw! Kumple z dżungli zawsze są gotowi, by ruszyć na pomoc. Maurice, który jest pingwinem i tygrysem w jednym, chętnie poprowadzi swoich dzielnych towarzyszy w pościg za nowymi przygodami! W ekipie Maurice’a są: jego adoptowany syn – rybka Junior , kochający banany goryl Miguel, będący „mózgiem” grupy Gilbert, nietoperzyca o wielkim sercu - Batricia oraz artysta – guziec Fred. Bohaterów wspomoże niezawodny duet ropuch – Al i Bob. Cała brygada dostarczy mnóstwa śmiechu, wrażeń i emocji!
 • Na ratunek ropuchomsezon 1, odc. 41Jeśli w buszu pojawi się jakiś problem – bez obaw! Kumple z dżungli zawsze są gotowi, by ruszyć na pomoc. Maurice, który jest pingwinem i tygrysem w jednym, chętnie poprowadzi swoich dzielnych towarzyszy w pościg za nowymi przygodami! W ekipie Maurice’a są: jego adoptowany syn – rybka Junior , kochający banany goryl Miguel, będący „mózgiem” grupy Gilbert, nietoperzyca o wielkim sercu - Batricia oraz artysta – guziec Fred. Bohaterów wspomoże niezawodny duet ropuch – Al i Bob. Cała brygada dostarczy mnóstwa śmiechu, wrażeń i emocji!
 • Oczy dżunglisezon 1, odc. 42Jeśli w buszu pojawi się jakiś problem – bez obaw! Kumple z dżungli zawsze są gotowi, by ruszyć na pomoc. Maurice, który jest pingwinem i tygrysem w jednym, chętnie poprowadzi swoich dzielnych towarzyszy w pościg za nowymi przygodami! W ekipie Maurice’a są: jego adoptowany syn – rybka Junior , kochający banany goryl Miguel, będący „mózgiem” grupy Gilbert, nietoperzyca o wielkim sercu - Batricia oraz artysta – guziec Fred. Bohaterów wspomoże niezawodny duet ropuch – Al i Bob. Cała brygada dostarczy mnóstwa śmiechu, wrażeń i emocji!
 • W oku cyklonusezon 1, odc. 43Jeśli w buszu pojawi się jakiś problem – bez obaw! Kumple z dżungli zawsze są gotowi, by ruszyć na pomoc. Maurice, który jest pingwinem i tygrysem w jednym, chętnie poprowadzi swoich dzielnych towarzyszy w pościg za nowymi przygodami! W ekipie Maurice’a są: jego adoptowany syn – rybka Junior , kochający banany goryl Miguel, będący „mózgiem” grupy Gilbert, nietoperzyca o wielkim sercu - Batricia oraz artysta – guziec Fred. Bohaterów wspomoże niezawodny duet ropuch – Al i Bob. Cała brygada dostarczy mnóstwa śmiechu, wrażeń i emocji!
 • Misja wakacjesezon 1, odc. 44Jeśli w buszu pojawi się jakiś problem – bez obaw! Kumple z dżungli zawsze są gotowi, by ruszyć na pomoc. Maurice, który jest pingwinem i tygrysem w jednym, chętnie poprowadzi swoich dzielnych towarzyszy w pościg za nowymi przygodami! W ekipie Maurice’a są: jego adoptowany syn – rybka Junior , kochający banany goryl Miguel, będący „mózgiem” grupy Gilbert, nietoperzyca o wielkim sercu - Batricia oraz artysta – guziec Fred. Bohaterów wspomoże niezawodny duet ropuch – Al i Bob. Cała brygada dostarczy mnóstwa śmiechu, wrażeń i emocji!
 • W sieci strachusezon 1, odc. 45Jeśli w buszu pojawi się jakiś problem – bez obaw! Kumple z dżungli zawsze są gotowi, by ruszyć na pomoc. Maurice, który jest pingwinem i tygrysem w jednym, chętnie poprowadzi swoich dzielnych towarzyszy w pościg za nowymi przygodami! W ekipie Maurice’a są: jego adoptowany syn – rybka Junior , kochający banany goryl Miguel, będący „mózgiem” grupy Gilbert, nietoperzyca o wielkim sercu - Batricia oraz artysta – guziec Fred. Bohaterów wspomoże niezawodny duet ropuch – Al i Bob. Cała brygada dostarczy mnóstwa śmiechu, wrażeń i emocji!
 • Powrót trójnogasezon 1, odc. 46Jeśli w buszu pojawi się jakiś problem – bez obaw! Kumple z dżungli zawsze są gotowi, by ruszyć na pomoc. Maurice, który jest pingwinem i tygrysem w jednym, chętnie poprowadzi swoich dzielnych towarzyszy w pościg za nowymi przygodami! W ekipie Maurice’a są: jego adoptowany syn – rybka Junior , kochający banany goryl Miguel, będący „mózgiem” grupy Gilbert, nietoperzyca o wielkim sercu - Batricia oraz artysta – guziec Fred. Bohaterów wspomoże niezawodny duet ropuch – Al i Bob. Cała brygada dostarczy mnóstwa śmiechu, wrażeń i emocji!
 • Tajemnica żółtej jaskinisezon 1, odc. 47Jeśli w buszu pojawi się jakiś problem – bez obaw! Kumple z dżungli zawsze są gotowi, by ruszyć na pomoc. Maurice, który jest pingwinem i tygrysem w jednym, chętnie poprowadzi swoich dzielnych towarzyszy w pościg za nowymi przygodami! W ekipie Maurice’a są: jego adoptowany syn – rybka Junior , kochający banany goryl Miguel, będący „mózgiem” grupy Gilbert, nietoperzyca o wielkim sercu - Batricia oraz artysta – guziec Fred. Bohaterów wspomoże niezawodny duet ropuch – Al i Bob. Cała brygada dostarczy mnóstwa śmiechu, wrażeń i emocji!
 • Zdążyć na ślubsezon 1, odc. 48Jeśli w buszu pojawi się jakiś problem – bez obaw! Kumple z dżungli zawsze są gotowi, by ruszyć na pomoc. Maurice, który jest pingwinem i tygrysem w jednym, chętnie poprowadzi swoich dzielnych towarzyszy w pościg za nowymi przygodami! W ekipie Maurice’a są: jego adoptowany syn – rybka Junior , kochający banany goryl Miguel, będący „mózgiem” grupy Gilbert, nietoperzyca o wielkim sercu - Batricia oraz artysta – guziec Fred. Bohaterów wspomoże niezawodny duet ropuch – Al i Bob. Cała brygada dostarczy mnóstwa śmiechu, wrażeń i emocji!
 • Noc świetlikówsezon 1, odc. 49Jeśli w buszu pojawi się jakiś problem – bez obaw! Kumple z dżungli zawsze są gotowi, by ruszyć na pomoc. Maurice, który jest pingwinem i tygrysem w jednym, chętnie poprowadzi swoich dzielnych towarzyszy w pościg za nowymi przygodami! W ekipie Maurice’a są: jego adoptowany syn – rybka Junior , kochający banany goryl Miguel, będący „mózgiem” grupy Gilbert, nietoperzyca o wielkim sercu - Batricia oraz artysta – guziec Fred. Bohaterów wspomoże niezawodny duet ropuch – Al i Bob. Cała brygada dostarczy mnóstwa śmiechu, wrażeń i emocji!
 • Uporczywa czkawkasezon 1, odc. 50Jeśli w buszu pojawi się jakiś problem – bez obaw! Kumple z dżungli zawsze są gotowi, by ruszyć na pomoc. Maurice, który jest pingwinem i tygrysem w jednym, chętnie poprowadzi swoich dzielnych towarzyszy w pościg za nowymi przygodami! W ekipie Maurice’a są: jego adoptowany syn – rybka Junior , kochający banany goryl Miguel, będący „mózgiem” grupy Gilbert, nietoperzyca o wielkim sercu - Batricia oraz artysta – guziec Fred. Bohaterów wspomoże niezawodny duet ropuch – Al i Bob. Cała brygada dostarczy mnóstwa śmiechu, wrażeń i emocji!
 • Skała z Księżycasezon 1, odc. 51Jeśli w buszu pojawi się jakiś problem – bez obaw! Kumple z dżungli zawsze są gotowi, by ruszyć na pomoc. Maurice, który jest pingwinem i tygrysem w jednym, chętnie poprowadzi swoich dzielnych towarzyszy w pościg za nowymi przygodami! W ekipie Maurice’a są: jego adoptowany syn – rybka Junior , kochający banany goryl Miguel, będący „mózgiem” grupy Gilbert, nietoperzyca o wielkim sercu - Batricia oraz artysta – guziec Fred. Bohaterów wspomoże niezawodny duet ropuch – Al i Bob. Cała brygada dostarczy mnóstwa śmiechu, wrażeń i emocji!
 • Wielki wyścigsezon 1, odc. 52Każdego roku mandryle rzucają wyzwanie misiom koala: kto wygra wyścig samochodowy, ten otrzymuje dodatkowe terytorium. Zawsze jednak madryle oszukują i koalom zostały już tylko trzy drzewa… Kumple z dżungli zostają wezwani na pomoc.

Postacie

Gilbert

Tarsjusz, małpiatka nadrzewna. Jest “mózgiem” drużyny. Łatwo go znaleźć: zawsze znajduje się na swojej gałęzi. Bardzo często w złym nastroju. Nikt nie traktuje poważnie jego lęku przed zarazkami. Nie znosi hałasu oraz „zwykłych” zwierząt. Posiada nieograniczone zbiory różnego rodzaju przedmiotów i roślin. Kumple z dżungli zawsze mogą na niego liczyć, w szczególności, że Gilbert ma niepowtarzalne umiejętności i zna wiele sztuczek.

Miguel

Dusza dziecka w ciele… goryla! Miguel nie jest skomplikowany, kumple zawsze mogą jednak na niego liczyć! Najbardziej uszczęśliwia go jedzenie bananów. Bardzo też pragnie, by Fred nauczył go śpiewać.

Batricia

Jedyna dziewczyna w grupie, jest nietoperzem. To, co najbardziej ją wyróżnia, to wielkie serce i skłonność do popełniania gaf. Uczciwa, pozytywna i nigdy się nie poddaje. Pomimo, że boi się ciemności, zawsze jest gotowa, by iść na ratunek. Zakochana jest w Gilbercie.

Al i Bob

ropuchy, które mają inne charaktery, lecz łączy je wielka przyjaźń, jeden staw i wspólna pasja do degustacji wszelkiego rodzaju owadów. Al i Bob pomagają reszcie ekipy w ich przygodach. Mają wiele talentów, m.in.: gotowanie, fryzjerstwo, dekoracje.

Maurice

Pingwino-tygrys, którego wszyscy nazywają “Wielkim tygrysim wojownikiem”. Jest liderem drużyny i nigdy nie waha się, by poprowadzić resztę brygady ku nowym przygodom. Energiczny, odważny i zawsze pozytywny. Jest mistrzem Kung-Fu i zawsze kiedy może, dzieli się swoimi umiejętnościami z innymi. Jego najpilniejszym uczniem jest rybka Junior – jego adoptowany syn. Maurice jest znany w całej dżungli i wszystkie zwierzęta go szanują.

Opis

Kumple z dżungli na ratunek
Rodzaj: 
animacja
/
Kraj: 
Francja
,
Rok produkcji: 
2011
Góra strony
7

Jeśli w buszu pojawi się jakiś problem – bez obaw! Kumple z dżungli zawsze są gotowi, by ruszyć na pomoc. Maurice, który jest pingwinem i tygrysem w jednym, chętnie poprowadzi swoich dzielnych towarzyszy w pościg za nowymi przygodami! W ekipie Maurice’a są: jego adoptowany syn – rybka Junior , kochający banany goryl Miguel, będący „mózgiem” grupy Gilbert, nietoperzyca o wielkim sercu - Batricia oraz artysta – guziec Fred. Bohaterów wspomoże niezawodny duet ropuch – Al i Bob. Cała brygada dostarczy mnóstwa śmiechu, wrażeń i emocji!

Konkursy/h1>

Video