Jesteś tutaj

Dom: Przygody Oha i Tip

Odcinki

  • Wejście Boova/Śnięty Ohsezon 1, odc. 1Przybysz z kosmosu – Oh – przeprowadza się do dziewczynki o imieniu Tip i jej mamy. Po pewnym czasie nastolatkę zaczyna denerwować jego zachowanie. Przez Chicago przechodzi fala ogromnych upałów. Tip szuka sposobów, żeby się schłodzić, a w międzyczasie Oh dowiaduje się o Świętym Mikołaju.
  • Buziaki/Pada śniegsezon 1, odc. 2Oh zjada koci żwirek. Tip mówi mu, że jeśli jej mama się dowie to Oh na pewno straci jedną z rzeczy, które bardzo lubi, czyli buziaki od Łucji. Sytuacja bardzo się komplikuje, gdy w całym mieście zaczyna brakować żwirku dla kotów. Okazuje się, że to sprawka Smeka. Kiedy pewnego dnia zaczyna padać śnieg Oh boi się go i uważa za ,,białą śmierć”.
  • To sekret/Lycrowa królowasezon 1, odc. 3Tip mówi Ohowi o przyjęciu urodzinowym dla Lucy, ale prosi go, żeby nikomu o tym nie mówił. Oh dowiaduje się jak bardzo ciężkie jest utrzymanie tej informacji w sekrecie. Łucja, Tip i Oh nagrywają wideo, żeby wyprzedzić Paulinę Pappernacky, której film jest bardzo popularny w sieci.
  • Zabujany Boov/Piękna Tipsezon 1, odc. 4Tip pomaga Ohowi pójść na randkę z Krumcią. Jest przekonany o tym, że to ta jedyna. Tip bierze udział w konkursie piękności. Chce pokonać w nim Pom Pom, córkę Pauliny Pappernacky. Oh bardzo angażuje się w przygotowania swojej przyjaciółki do konkursu.
  • Boov grypa blues/Poznaj mego Gorgasezon 1, odc. 5Oh łapie grypę Buwów. Tip postanawia się nim zaopiekować. Jednak jej sposoby wyleczenia przyjaciela okazują się być nietrafione. Na Ziemi pojawia się Gorg. Oh zostaje zaproszony na przyjęcie na cześć jego dzieci. Razem z Tip wyruszają w podróż po wielu planetach, żeby znaleźć odpowiedni prezent na tę okazję.
  • Kung Boov granda/Wilkołaki z Chicagosezon 1, odc. 6Oh jest zastraszany przez antybuwskie dzieci. Nie ma pojęcia jak się przed nimi bronić. Tip pokazuje przyjacielowi jak to robić. Sprawa wymyka się jednak spod kontroli. Zbliża się Halloween – ulubione święto Tip. Z tej okazji dziewczynka chce się przebrać za wilkołaka. Oh nie rozumie o co jej chodzi i przyprowadza do domu wilka z zoo.
  • Mózgopranie/Kacza gorączkasezon 1, odc. 7Tip i Oh wybierają się na wyprawę, żeby odkrywać nowe miejsca. Niespodziewanie odnajdują zaginione Buwy. Tip dostaje gorączki i wydaje jej się, że widzi jak dozorca Donek zabija Sharzod, w co trudno uwierzyć Ohowi.

Postacie

Opis

Dom: Przygody Oha i Tip
Rodzaj: 
animacja
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
Góra strony
7

Czas na dalsze przygody Oha i Tip znanych widzom z kinowej wersji animacji Dom! Oh to Buw – dziwaczny stworek z kosmosu, który razem z innymi przedstawicielami swojego gatunku przybywa na Ziemię w poszukiwaniu domu. Stworek zaprzyjaźnia się nastolatką o imieniu Tip. W kontynuacji ich przygód pozytywny Oh przeprowadza się do nowej przyjaciółki i jej mamy Łucji. Od tej pory Oh i inne Buwy muszą nauczyć się koegzystować  i współpracować z ludźmi. Oh i Tip przeżywają wiele wspólnych, niesamowitych przygód. Z nimi zdecydowanie nie będziecie się nudzić, a przygody, które ich czekają będą iście kosmiczne!

Dom: Przygody Oha i Tip może to kolorowe, pozytywne i zabawne postaci, mnóstwo emocji i wspaniałych przygód. To animacja idealna dla całych rodzin.

Konkursy/h1>

Video