Dom: Przygody Oha i Tip

Czas na dalsze przygody Oha i Tip! Przybysz z kosmosu Oh zadomowił się już na Ziemi i zaprzyjaźnił z przemiłą i żądną przygód Tip. To animacja idealna dla całych rodzin.

PulsKids
  • Najzabawniejszy Buw świata/W dżungli odpowiedzialności (odc. 21)
    poniedziałek, 13 lipca, 14:50D7 25 min.
  • Rety, ocaliłeś mnie ty/Żegnaj, tocośku (odc. 22)
    poniedziałek, 13 lipca, 15:25D7 25 min.
  • Fisioświsio/Zazdrochśnik (odc. 23)
    wtorek, 14 lipca, 15:00D7 25 min.

Postaci

Łucja

Łucja

Jest mamą nastoletniej Tip. Jest bardzo wesoła i ma szalone pomysły. Uwielbia tańczyć i ćwiczyć.

Oh

Oh

To jeden z głównych bohaterów. Jest fioletowy i nosi niebieską kamizelką. Przyjaźni się z Tip Tucci. Jest bardzo radosny i pomysłowy. Często pakuje się w kłopoty.

Tip

Tip

Jest nastolatką przyjaźniącą się z przybyszem z innej planety – Ohem. Jest bardzo odważna i zaradna. Ma mnóstwo energii i pomysłów, przez co czasami pakuje się w kłopoty.

Sharzod

Sharzod

Jest różowym Buwem. Nosi ciemnoróżową sukienkę. Uwielbia modę i zawsze chce być na czasie. Często jest samolubna, ale potrafi też być dobrą przyjaciółką.

Kapitan Smek

Kapitan Smek

To czerwony Buw. Kiedyś był przywódcą. Po przeprowadzce na Ziemię bardzo mu tego brakuje, dlatego czasami próbuje rządzić innymi. Próbuje zemścić się na Ohu.

W najbliższym odcinku

Le Grande Derriere/Twój najbuwiększy fan (odc. 19)

Łucja zostaje szefem kuchni w eleganckiej restauracji, dlatego Tip musi zarządzać śmieciodajnią. Oh dowiaduje się o ulubionym sporcie Łucji i Tip.

Bojad świrny/Superpulpet (odc. 20)

Podczas campingu Oha i Tip, Kyle mówi im o pewnym psychobuwie, strasząc tym samym Oha. Po tym jak Oh przeprogramowuje Pulpeta – samochód Tip, ten zaczyna on być zazdrosny o dziewczynkę.

Najzabawniejszy Buw świata/W dżungli odpowiedzialności (odc. 21)

Tip stara się wyjaśnić Ohowi jakie powinny być dobre żarty. Oh powierza Tip nową roślinkę. Niespodziewanie kwiat przemienia się w potwora.

Rety, ocaliłeś mnie ty/Żegnaj, tocośku (odc. 22)

Po tym jak Tip ratuje Sharzod życie, ta postanawia się jej za to odwdzięczyć. Po czasie zaczyna mieć na tym punkcie obsesję. Kyle dostaje ważne zadanie detektywistyczne. Musi odnaleźć zaginionego „tocosia” należącego do Sharzod.

Fisioświsio/Zazdrochśnik (odc. 23)

Tip pokazuje przyjacielowi zdobyte przez siebie trofea. Oh postanawia pokazać jej uwielbiany przez Buwy sport – fisioświsio. Oh jest zazdrosny, kiedy widzi swoją byłą sympatię Krumkę w towarzystwie innego Buwa.

Bibiarze/Dzień nietechniczności (odc. 24)

Oh, Tip i Łucja wybierają się do międzygalaktycznego parku rozrywki dla rodzin. Okazuje się, że w tym samym czasie powracają do niego Bibiarze. Oh decyduje się na spędzenie dnia bez technologii. Tip i Łucja postanawiają do niego dołączyć.

Kupa kasy/Bezdomny Buw (odc. 25)

Oh i Tip postanawiają zarobić pieniądze, żeby móc opłacić rachunki za wodę. Wydaje im się, że wszystko pójdzie gładko, jest jednak inaczej. Kiedy pewnego dnia Smek staje się bezdomny, Oh postanawia mu pomóc i znaleźć dla niego nowy dom.

Chmura/Buwrzewanie (odc. 26)

Tip zaczyna mieć problem z gromadzeniem rzeczy. Oh postanawia jej pomóc i decyduje się udostępnić jej swoją chmurę, w której można przetrzymywać różne przedmioty. Nadchodzi wielka zmiana w życiu Oha. W związku z nią musi przejść ceremonię buwinacji. Obawia się, że w związku z tym może ucierpieć jego przyjaźń z Tip.

Opis

Czas na dalsze przygody Oha i Tip znanych widzom z kinowej wersji animacji Dom! Oh to Buw – dziwaczny stworek z kosmosu, który razem z innymi przedstawicielami swojego gatunku przybywa na Ziemię w poszukiwaniu domu. Stworek zaprzyjaźnia się nastolatką o imieniu Tip. W kontynuacji ich przygód pozytywny Oh przeprowadza się do nowej przyjaciółki i jej mamy Łucji. Od tej pory Oh i inne Buwy muszą nauczyć się koegzystować  i współpracować z ludźmi. Oh i Tip przeżywają wiele wspólnych, niesamowitych przygód. Z nimi zdecydowanie nie będziecie się nudzić, a przygody, które ich czekają będą iście kosmiczne!

Dom: Przygody Oha i Tip może to kolorowe, pozytywne i zabawne postaci, mnóstwo emocji i wspaniałych przygód. To animacja idealna dla całych rodzin.

Zobacz również