Dom: Przygody Oha i Tip

Czas na dalsze przygody Oha i Tip! Przybysz z kosmosu Oh zadomowił się już na Ziemi i zaprzyjaźnił z przemiłą i żądną przygód Tip...

PULS2
  • Party piżamów/Mój własny S.I.K. (odc. 10)
    dzisiaj, 21 lutego, 14:40D7 25 min.
  • Wiejfuria/Ciuchniaczki (odc. 11)
    jutro, 22 lutego, 14:40D7 25 min.
  • Opieka pod dzieciami/Wrogocioły (odc. 12)
    poniedziałek, 25 lutego, 14:35D7 25 min.

Postaci

Łucja

Łucja

Jest mamą nastoletniej Tip. Jest bardzo wesoła i ma szalone pomysły. Uwielbia tańczyć i ćwiczyć.

Oh

Oh

To jeden z głównych bohaterów. Jest fioletowy i nosi niebieską kamizelką. Przyjaźni się z Tip Tucci. Jest bardzo radosny i pomysłowy. Często pakuje się w kłopoty.

Tip

Tip

Jest nastolatką przyjaźniącą się z przybyszem z innej planety – Ohem. Jest bardzo odważna i zaradna. Ma mnóstwo energii i pomysłów, przez co czasami pakuje się w kłopoty.

Sharzod

Sharzod

Jest różowym Buwem. Nosi ciemnoróżową sukienkę. Uwielbia modę i zawsze chce być na czasie. Często jest samolubna, ale potrafi też być dobrą przyjaciółką.

Kapitan Smek

Kapitan Smek

To czerwony Buw. Kiedyś był przywódcą. Po przeprowadzce na Ziemię bardzo mu tego brakuje, dlatego czasami próbuje rządzić innymi. Próbuje zemścić się na Ohu.

W najbliższym odcinku

Party piżamów/Mój własny S.I.K. (odc. 10)

Oh organizuje piżama party, ponieważ chce stać się odlotową psiapsiółką.Tip jest zdeterminowana, żeby pomóc przyjacielowi w otrzymaniu nagrody za bezpieczeństwo.

Wiejfuria/Ciuchniaczki (odc. 11)

Tip wpada w furię z powodu chłopaka, dlatego Oh sugeruje jej wycieczkę na planetę o nazwie Wiejfuria. Łucja i Sharzod zaprzyjaźniają się. Nie podoba się to Tip, która próbuje je rozdzielić.

Opieka pod dzieciami/Wrogocioły (odc. 12)

Tip opiekuje się Gorgusiami. Nie idzie jej to jednak najlepiej i sytuacja wymyka się spod kontroli. Smek chce zostać przyjacielem Oha tylko dlatego, żeby dowiedzieć się w jaki sposób mógłby go zranić. Zły Buw dowiaduje się jak ciężkie jest utrzymanie przyjaźni.

Kokoniaki/Śmieciodajnia (odc. 13)

Łucja i Tip opowiadają Ohowi o ostatnim zjeździe rodzinnym. Stworek postanawia odnaleźć inne spokrewnione z nim Buwy. Łucja prowadzi sklep „Mydło i Powidło”. Niespodziewanie miejsce ze świecami staje się buwową śmieciodajnią.

Boy Boy Girl Band/Lordy i lasery (odc. 14)

Oh i Tip zakradają się na koncert w przebraniu pracowników technicznych. Nastolatka bardzo chce poznać swojego idola. Oh i Tip biorą udział w wirtualnej grze.

Niezły kąsek Tip/Marny dzień (odc. 15)

Niespodziewanie Tip traci głos. Nastolatka chce zaprosić na tańce chłopaka, który jej się podoba. Musi skorzystać z pomocy Oha. Tip ma bardzo zły dzień. Marzy o tym, żeby przeżyć go od nowa. Oh próbuje jej pomóc.

Nieziemska wymiana studenca/Jak zostać świniokotem? (odc. 16)

Tip zgadza się być mentorką swojej przyjaciółki z kosmosu - Kilony. Kiedy niespodziewanie Tip i Świniak zamieniają się ciałami, nastolatka ma nowe przemyślenia na temat życia.

Wielkomózgobuwy/Pukpuki (odc. 17)

Oh jest zaskoczony jednym z problemów matematycznych Tip, dlatego postanawia jej pomóc. Kiedy sam zaczyna mieć kłopot, postanawia udać się do wielkomózgobuwów. Oh obawia się, że jeśli Tip kiedyś dowie się o funkcjach ciała Buwów jakimi są puk puki, to przestanie się z nim przyjaźnić.

Waltor/Zafoksowany (odc. 18)

Jest sobota, więc to czas na przygody. Tip musi jednak napisać referat, dlatego Oh spędza czas sam. Czuje się bardzo samotny. Niespodziewanie poznaje przyjaciela w akwarium i postanawia go zabrać. Zniechęcony przyjaźnią ludzi i Buwów Fox, postanawia rozdzielić Oha i Tip.

Le Grande Derriere/Twój najbuwiększy fan (odc. 19)

Łucja zostaje szefem kuchni w eleganckiej restauracji, dlatego Tip musi zarządzać śmieciodajnią. Oh dowiaduje się o ulubionym sporcie Łucji i Tip.

Bojad świrny/Superpulpet (odc. 20)

Podczas campingu Oha i Tip, Kyle mówi im o pewnym psychobuwie, strasząc tym samym Oha. Po tym jak Oh przeprogramowuje Pulpeta – samochód Tip, ten zaczyna on być zazdrosny o dziewczynkę.

Opis

Czas na dalsze przygody Oha i Tip znanych widzom z kinowej wersji animacji Dom! Oh to Buw – dziwaczny stworek z kosmosu, który razem z innymi przedstawicielami swojego gatunku przybywa na Ziemię w poszukiwaniu domu. Stworek zaprzyjaźnia się nastolatką o imieniu Tip. W kontynuacji ich przygód pozytywny Oh przeprowadza się do nowej przyjaciółki i jej mamy Łucji. Od tej pory Oh i inne Buwy muszą nauczyć się koegzystować  i współpracować z ludźmi. Oh i Tip przeżywają wiele wspólnych, niesamowitych przygód. Z nimi zdecydowanie nie będziecie się nudzić, a przygody, które ich czekają będą iście kosmiczne!

Dom: Przygody Oha i Tip może to kolorowe, pozytywne i zabawne postaci, mnóstwo emocji i wspaniałych przygód. To animacja idealna dla całych rodzin.