Dom: Przygody Oha i Tip

Czas na dalsze przygody Oha i Tip! Przybysz z kosmosu Oh zadomowił się już na Ziemi i zaprzyjaźnił z przemiłą i żądną przygód Tip. To animacja idealna dla całych rodzin.

PULS2
  • Wejście Buwa/Śnięty Oh (odc. 1)
    jutro, 24 kwietnia, 14:35D7 25 min.
  • Buziaki/Pada śnieg (odc. 2)
    czwartek, 25 kwietnia, 14:35D7 25 min.
  • To sekret/Lycrowa królowa (odc. 3)
    piątek, 26 kwietnia, 14:35D7 25 min.

Postaci

Łucja

Łucja

Jest mamą nastoletniej Tip. Jest bardzo wesoła i ma szalone pomysły. Uwielbia tańczyć i ćwiczyć.

Kapitan Smek

Kapitan Smek

To czerwony Buw. Kiedyś był przywódcą. Po przeprowadzce na Ziemię bardzo mu tego brakuje, dlatego czasami próbuje rządzić innymi. Próbuje zemścić się na Ohu.

Oh

Oh

To jeden z głównych bohaterów. Jest fioletowy i nosi niebieską kamizelką. Przyjaźni się z Tip Tucci. Jest bardzo radosny i pomysłowy. Często pakuje się w kłopoty.

Tip

Tip

Jest nastolatką przyjaźniącą się z przybyszem z innej planety – Ohem. Jest bardzo odważna i zaradna. Ma mnóstwo energii i pomysłów, przez co czasami pakuje się w kłopoty.

Sharzod

Sharzod

Jest różowym Buwem. Nosi ciemnoróżową sukienkę. Uwielbia modę i zawsze chce być na czasie. Często jest samolubna, ale potrafi też być dobrą przyjaciółką.

W najbliższym odcinku

Wejście Buwa/Śnięty Oh (odc. 1)

Przybysz z kosmosu – Oh – przeprowadza się do dziewczynki o imieniu Tip i jej mamy. Po pewnym czasie nastolatkę zaczyna denerwować jego zachowanie. Przez Chicago przechodzi fala ogromnych upałów. Tip szuka sposobów, żeby się schłodzić, a w międzyczasie Oh dowiaduje się o Świętym Mikołaju.

Buziaki/Pada śnieg (odc. 2)

Oh zjada koci żwirek. Tip mówi mu, że jeśli jej mama się dowie to Oh na pewno straci jedną z rzeczy, które bardzo lubi, czyli buziaki od Łucji. Sytuacja bardzo się komplikuje, gdy w całym mieście zaczyna brakować żwirku dla kotów. Okazuje się, że to sprawka Smeka. Kiedy pewnego dnia zaczyna padać śnieg Oh boi się go i uważa za ,,białą śmierć”.

To sekret/Lycrowa królowa (odc. 3)

Tip mówi Ohowi o przyjęciu urodzinowym dla Lucy, ale prosi go, żeby nikomu o tym nie mówił. Oh dowiaduje się jak bardzo ciężkie jest utrzymanie tej informacji w sekrecie. Łucja, Tip i Oh nagrywają wideo, żeby wyprzedzić Paulinę Pappernacky, której film jest bardzo popularny w sieci.

Zabujany Buw/Piękna Tip (odc. 4)

Tip pomaga Ohowi pójść na randkę z Krumcią. Jest przekonany o tym, że to ta jedyna. Tip bierze udział w konkursie piękności. Chce pokonać w nim Pom Pom, córkę Pauliny Pappernacky. Oh bardzo angażuje się w przygotowania swojej przyjaciółki do konkursu.

Buw grypa blues/Poznaj mego Gorga (odc. 5)

Oh łapie grypę Buwów. Tip postanawia się nim zaopiekować. Jednak jej sposoby wyleczenia przyjaciela okazują się być nietrafione. Na Ziemi pojawia się Gorg. Oh zostaje zaproszony na przyjęcie na cześć jego dzieci. Razem z Tip wyruszają w podróż po wielu planetach, żeby znaleźć odpowiedni prezent na tę okazję.

Kung Buw granda/Wilkołaki z Chicago (odc. 6)

Oh jest zastraszany przez antybuwskie dzieci. Nie ma pojęcia jak się przed nimi bronić. Tip pokazuje przyjacielowi jak to robić. Sprawa wymyka się jednak spod kontroli. Zbliża się Halloween – ulubione święto Tip. Z tej okazji dziewczynka chce się przebrać za wilkołaka. Oh nie rozumie o co jej chodzi i przyprowadza do domu wilka z zoo.

Mózgopranie/Kacza gorączka (odc. 7)

Tip i Oh wybierają się na wyprawę, żeby odkrywać nowe miejsca. Niespodziewanie odnajdują zaginione Buwy. Tip dostaje gorączki i wydaje jej się, że widzi jak dozorca Donek zabija Sharzod, w co trudno uwierzyć Ohowi.

Starość też radość/Fajnie mieć kota (odc. 8)

Dziadkowie Tip wpadają w odwiedziny. Okazuje się, że nie cierpią Buwów. Oh stwierdza, że musi zostać człowiekiem. Niespodziewanie Oh postanawia wyrzucić Świniaka, ponieważ przeszkadza mu w tańcach. Kot trafia w ręce Sharzod.

Buw, aż iskry lecą/Ale jazda (odc. 9)

Oh naładowany jest prądem. Jedyną pomocą dla niego jest dotknięcie innego Buwa. Będzie to jednak bardzo trudne, ponieważ stworki robią to tylko w ostateczności. Oficer Kyle zatrzymuje Tip za łamanie prawa podczas jazdy. Tip odkrywa jak trudne dla Buwów jest zdanie testu na prawo jazdy.

Opis

Czas na dalsze przygody Oha i Tip znanych widzom z kinowej wersji animacji Dom! Oh to Buw – dziwaczny stworek z kosmosu, który razem z innymi przedstawicielami swojego gatunku przybywa na Ziemię w poszukiwaniu domu. Stworek zaprzyjaźnia się nastolatką o imieniu Tip. W kontynuacji ich przygód pozytywny Oh przeprowadza się do nowej przyjaciółki i jej mamy Łucji. Od tej pory Oh i inne Buwy muszą nauczyć się koegzystować  i współpracować z ludźmi. Oh i Tip przeżywają wiele wspólnych, niesamowitych przygód. Z nimi zdecydowanie nie będziecie się nudzić, a przygody, które ich czekają będą iście kosmiczne!

Dom: Przygody Oha i Tip może to kolorowe, pozytywne i zabawne postaci, mnóstwo emocji i wspaniałych przygód. To animacja idealna dla całych rodzin.