Blaze i mega maszyny

Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a i jego monstertrucka Blaze'a.

PulsKids
  • Konstruktorzy na ratunek (odc. 413, sezon 4)
    dzisiaj, 6 sierpnia, 9:40D0 20 min.
  • Policjant Blaze (odc. 414, sezon 4)
    dzisiaj, 6 sierpnia, 12:50D0 25 min.
  • Policjant Blaze (odc. 414, sezon 4)
    jutro, 7 sierpnia, 9:35D0 25 min.

W najbliższym odcinku

Radość na śniegu (sezon 4, odc. 412)

W Axle City pada śnieg, więc każdy samochód w mieście marzy o kubku gorącej czekolady. Kiedy jednak Cusher postanawia zagarnąć całą porcję słodkiego napoju dla siebie, Blaze rusza w pościg.

Konstruktorzy na ratunek (sezon 4, odc. 413)

Blaze, Starla i Stripes zamieniają się w buldożery, żurawia i koparkę, żeby pomóc Szefowi Pizzy wybudować wymarzoną restaurację. Kiedy kończą budowę okazuje się, że czeka na nich jeszcze jedno zadanie. Muszą pomóc innym przyjaciołom zejść z najwyższej wybudowanej wieży!

Policjant Blaze (sezon 4, odc. 414)

Blaze i AJ dołączają do oddziału policji. Z pomocą swojej nowej przyjaciółki, oficer Anny, Blaze zmienia się w super szybki wóz policyjny, który służy pomocą tym, którzy ucierpieli na drodze.

Latający lew (sezon 4, odc. 415)

Blaze i AJ są podekscytowani grą z nowym przyjacielem Roarianem, latającym lwem. Kiedy jednak Roarian traci moc, zamienia się w statuę. Teraz Blaze i AJ muszą mu pomóc.

Opis

Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn.