Jesteś tutaj

Alvinnn!!! I wiewiórki

Odcinki

  • Gadający miśsezon 1, odc. 101Nowa, gadająca zabawka Theodore’a doprowadza Alvina i Simona do szału. Postanawiają zaprogramować misia w taki sposób, aby zaczął słuchać ich poleceń. Alvin zaczyna jednak nadużywać nowej funkcji…
  • Ze względu na panią dyrektorsezon 1, odc. 102Jak każdego roku, Alvin nie jest zbytnio zachwycony faktem, że musi wrócić do szkoły. Sytuacja zmienia się, gdy poznaje nową panią dyrektor. Zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia!
  • K jak kosmicisezon 1, odc. 103Gdy Theodore znika ze swojego łóżka, zostawiając na nim plamkę zielonej mazi, Alvin jest przekonany, że porwali go kosmici. Z pomocą Simona oraz własnoręcznie wykonanej broni, jest gotów, by walczyć z obcymi i uratować brata!
  • Oczarowana Jeanettesezon 1, odc. 104Jeanette nie chce świętować swoich urodzin, ponieważ nie wierzy już w ich magię. Wiewiórki łączą swoje siły, by wyprawić jej magiczne urodziny, których żadne z nich nigdy nie zapomni!
  • Siostrzane zagrywkisezon 1, odc. 105Po kłótni z Brittany, Eleanor decyduje się zamieszkać z chłopakami. Alvin wpada w panikę – ich braterska strefa zostaje zagrożona! Tym bardziej, że Eleanor szybko wprowadza swoje pomysły na aranżację wnętrzna i zmienia łóżko Alvina na.... różowe.
  • Lil'Tsezon 1, odc. 106Gdy bracia nie chcą wysłuchać nowej piosenki Theodore’a, ten zamieszcza video w Internecie. Niespodziewanie jego rapowy utwór staje się wielkim hitem i Theodore otrzymuje propozycję solowej kariery. Musi teraz wybrać pomiędzy rodziną a karierą.
  • Wymyka się z rąksezon 1, odc. 107Dave zaczyna dostrzegać, że jego trzy małe wiewiórki już dorastają i stają się niezależne. Gdy pragnie spędzić więcej czasu z dziećmi, kończy się to jak zwykle jego frustracją. Alvin i wiewiórki postanawiają znaleźć tacie nową dziewczynę.
  • Łobuzsezon 1, odc. 108Gdy okoliczności zmuszają Simona do noszenia jego żenujących, starych okularów, staje się on celem szkolnego łobuza. Nie chcąc stać się ofiarą, własnoręcznie buduje robota-ochroniarza, który pomoże mu w konfrontacji z łobuzami.
  • AlBrittinasezon 1, odc. 109Alvin przyłapuje Simona, gdy ten robi sobie test osobowościowy, mający odkryć, kto jest jego bratnią duszą. Alvin decyduje się również zrobić test. Gdy okazuje się, że jego bratnią duszą jest Brittany, zupełnie niespodziewanie zmienia swój styl ubioru i zaczyna nosić muszkę…
  • Kto jest twoim tatą?sezon 1, odc. 110Dave jest chory i ma gorączkę. Alvin proponuje tacie, że przejmie jego obowiązki. Szybko zdaje sobie jednak sprawę, że rodzicielstwo jest o wiele trudniejsze, niż przypuszczał.

Postacie

Alvin

Lider wiewiórek, rozrabiaka. Jest bardzo emocjonalny. Potrafi być bardzo entuzjastyczny, ale ma również skłonność do załamywania się niepowodzeniami. Energiczny, impulsywny, czarujący i pełen zwierzęcego magnetyzmu. Chociaż plany Alvina często kończą się katastrofą, ma on głowę pełną zadziwiających pomysłów i zawsze wierzy w swoje niezwykłe wizje!

Simon

Niezwykle mądry wiewiór, najstarszy z trójki rodzeństwa – brat Alvina oraz Theodore’a. Oprócz inteligencji cechuje go wyjątkowe poczucie humoru, zdrowy rozsądek oraz spryt. Jego genialny umysł pozwala mu przewidywać nieuniknione katastrofy, związane z pomysłami Alvina i szukać rozwiązań problemów.

Theodore

Młodszy brat Alvina i Simona. Ma bardzo miękkie serce. Jest wrażliwy, delikatny, ufny i naiwny. Jednym słowem: stanowi łatwi cel dla manipulacji Alvina. W rzeczywistości, Simon ma często decydujący głos tam, gdzie jego bracia toczą spór. Podczas gdy Simon odwołuje się do łagodnej natury brata, Alvin nie waha się, by stosować przekupstwo. Theodore potrafi zabłysnąć jednak trafną puentą i oceną sytuacji.

Dave

Samotny rodzic, ojciec Alvina, Simona i Theodore’a. Jego cierpliwość każdego dnia wystawiana jest na ciężką próbę. Na co dzień jest nie tylko matką, ojcem i powiernikiem w jednym, ale również autorem tekstów piosenek. Chociaż stara się zachować spokój i być obiektywny, Alvin doprowadza go często do granic wytrzymałości.

 

Brittany

Liderka grupy wokalnej „Wiewióretki”, najstarsza z sióstr. Jest przekonana, że świat kręci się wokół niej. Skoncentrowana na sobie, emocjonalna i próżna. Uwielbia modę i zawsze dba o to, by być dobrze ubrana. Kiedy przychodzi co do czego, potrafi być jednak rozsądna i postępować w prawidłowy sposób.

Jeanette

Marzycielka i idealistka, młodsza siostra Brittany i starsza siostra Eleanor. Jest tak pochłonięta kontemplowaniem wszechświata, że zapomina o najprostszych codziennych sprawach. Bardziej zainteresowana jest tematem emisji dwutlenku węgla na świecie, niż tym czy ma dobrze dobrane skarpetki. Jest bardzo słodka i miła, ale ma również dość silny charakter.

Eleanor

Najmłodsza z trzech sióstr. Towarzyska, energiczna i wysportowana. Jest wielką optymistką i ma zaraźliwy śmiech. Bardzo lubiana i popularna wśród przyjaciół.

Miss Miller

Sąsiadka Dave’a, która czasami opiekuje się wiewiórkami . Kocha je jak własne dzieci. Jest trochę roztargniona i zwariowana

Opis

Alvinnn!!! I wiewiórki
Rodzaj: 
animacja
/
Kraj: 
Francja
,
Rok produkcji: 
2014
Góra strony
7

Alvinnn!!! I wiewiórki to podróż roller coasterem po fascynującym świecie muzyki, śmiechu i przygód sześciu przesympatycznych i bardzo ruchliwych wiewiórek.

Konkursy/h1>

Video