Życzenie śmierci 2

Paul Kersey postanawia rozpocząć nowe życie w Los Angeles. Niestety sielanka nie trwa długo. „Życzenie śmierci 2” to film, który dostarczy Wam wielu emocji! 

Opis

Paul Kersey (Charles Bronson) po tragicznych wydarzeniach z przeszłości postanawia przeprowadzić się razem z córką Carol (Robin Sherwood) do Los Angeles. Ma nadzieję, że uda mu się tam znaleźć spokój i rozpocząć nowe życie. Przez pewien czas wszystko idzie po jego myśli. Niestety sielanka nie trwa długo. W najmniej spodziewanym momencie sprawy zaczynają się komplikować, a jego córka zostaje porwana. Mężczyzna nie zamierza czekać i postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Czy Paulowi uda się uratować ukochaną Carol?

Życzenie śmierci 2 to film, który dostarczy Wam wielu emocji! Przygotujcie się na naprawdę mocne kino!

Zobacz również

Duchy Marsajutro, 7 sierpnia, 23:00

„Duchy Marsa” to prawdziwa gratka dla fanów sci-fi! Duchy kosmicznych wojowników zrobią wszystko, aby pozbyć się natrętów ze swojej planety.

Duchy Marsa

Zaczarowany świat Bellisobota, 8 sierpnia, 11:20

Bella mieszka w pięknym zamku, którego gospodarzem jest Bestia. Oprócz nich spotkamy tam ludzi zaczarowanych w przedmioty, które potrafią rozmawiać.

Zaczarowany świat Belli

Barbie: Gwiezdna przygodasobota, 8 sierpnia, 12:45

Tym razem zobaczymy Barbie w roli kosmicznej księżniczki. Dziewczyna uwielbia przemierzać kosmos na swojej superszybkiej deskorolce.

Barbie: Gwiezdna przygoda